Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1928. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19261927192819291930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arthur isimli yayıncının dosyaları bizde çalışıyor.https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/MGCamera_5.1.0.18_R4X_v.5.1.19.apk

@tolga_kaan_ hocam bende 611 var 9 aydır kullanıyorum bi sorunla karşılaşmadım. Ghost screen de yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makify

Arthur isimli yayıncının dosyaları bizde çalışıyor.https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/MGCamera_5.1.0.18_R4X_v.5.1.19.apk

@tolga_kaan_ hocam bende 611 var 9 aydır kullanıyorum bi sorunla karşılaşmadım. Ghost screen de yok.
    Dostum cevap için tşk ederim. Isınma vs var mı ?

Nokia 6 ve g4 arasında kaldım. Gönül cidden g4 diyor f/p olarak üstüne yok o rakama.

611 serisi ile ilgili de bir bilgi bulamadım, bir sen yazdın sorun yok diye.

AKşama kadar bekleyelim bakalım ne çıkacak.

• tolga_kaan_ kullanıcısına yanıt
    Hocam nokia 6 ya bi baktım da g4 her alanda daha iyi. Isınma tabii ki var. Yerine göre cayır cayır. Pil bana yetmiyor. Malum eskiyor da telefon. Bunlar bana göre eksileri. Gerçi sizde g4 kullanmışsınız ama isterseniz iyi yanlarını da yazarım

• Hocam aşağıdaki kod ile system i yedekliyoruz ya, Data yı da yedeklemenin kodu varmı?
    dd if=/dev/block/mmcblk0 bs=8192 skip=55296 count=529920 of=/data/media/0/system.img

dd if=/dev/block/mmcblk0 bs=8192 skip=55296 count=529920 buradaki rakamlarn bir karşılığı varmı? neyi ifade ediyorlar

Samsung telefonda TWRP yardımı ile sistem yedeği alıyordum.
    bunda TWRP yüklenemediği için data yı yedeklemek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamuran731 -- 19 Ağustos 2018; 20:13:57 >
  • Geçen hafta sonu G4'üm anakart döngüsüne girdi. Huawei Mate 10 Pro alarak G4 derdinden kurtuldum. G4 ile devam edenlere sabır dileyerek aranızdan ayrılıyorum. Sağlıcakla kalın efendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalok -- 19 Ağustos 2018; 21:14:50 >
  • kamuran731 K kullanıcısına yanıt
    Tabii ki o rakamların karşılığı var. Partition yolunu gösteriyor o rakamlar. Data partitionunun yolunu bulup değiştirdiğiniz takdirde data yedeği alınabilir. Ancak ben o konuya çok hakim değilim.
  • Evet arkadaşlar dün baya niyetle teknosaya telefon bakmaya gittim. Banka kredisiyle 8 taksit kampanyası vardı nakit fiyatına. Neyse benim için öncelik kamera olduğu için 2500 3000 tl civarında telefonlara baktım. Bunlar başta huawei p20 lite, venüs z20 samsung a6 plus a8 plus ve bir kaç model daha.

Mağaza içinde belli bir yere odaklanarak özellikle arka kameralarını denedik. Yanımda çalışan bir arkadaşta vardı. Oda başta g4 şikayetlerinden falan bahsetti. Fakat aynı yere aynı anda yaptığımız çekimlerde özellikle zoom yaptığımız zaman lanet olası G4 yemin ediyorum fark attı. Samsung a8 bile g4 ü geçemedi ki 3000 tl lik telefon ve bulunduğu bölümdeki arkadaşlar baya methetti. Neyse yaptığımız çekim sonuçlarını çalışan arkadaşlarda kabul etti tabi

Ön kamera çekinde çok detaylı uğraşmadık sadece arkamıza ışık kaynağı tutarak ve ışık kaynağı tutmadan belli sabit yerde deneme yaptık. Açık ara fark atan bir model çıkmadı. Sadene Z20 modelinde ön flaş var gece çekimi daha iyi olur dediler ama onuda denemedik tabi.

Sonra tuttular beni yine S9 bölümüne yönlendirdiler. Dedim kardeşim ayıp bu telefonla 5000 liralık telefonu kıyaslamayın zaten alamam diyince yine G4 le çıktık ve döndük evimize Ama çalışan arkadaşlarda çok övüyorlar. Ama özellikle bootloop olayından sebep öyle başımız ağrıdıki mağaza lg satmıyor dediler. Bakalım şimdilik kullanmaya devam.

• Bugün eski fotoğraflara bakmak için HDD yi taktım PC ye.
    Acayip arşivciyimdir. Her telefon için ayrı klasör açarım hangi fotoğraf hangi telefonla çekilmişse ona göre ayrı klasörlerde tutuyorum.

Şuan S8 sahibiyim eski fotoğraflara bakınca G4 ün bariz üstünlüğü olduğunu gördüm çok şaşırdım. Gerçekten en severek kullandığım kavisiyle elime oturan ve arayüzüde acayip tatlı bir telefondu (UX 4arayüzü) . Hele o çift tıklamayla uyandırma olayı müthişti, uzun süre bir sonraki telefonumuda o şekilde açmaya çalışmıştım.

Yeni tarihli faturalı G4 bulsam eve yedek telefon niyetine alacağım.

EY LG duy sesimizi insan gibi boyutlarda (Max 5.5") kronik arızasız ve güzel bir ön kamerayla piyasaya bi G8 sal gör seyri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 20 Ağustos 2018; 13:2:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga_kaan_

Dostum cevap için tşk ederim. Isınma vs var mı ?

Nokia 6 ve g4 arasında kaldım. Gönül cidden g4 diyor f/p olarak üstüne yok o rakama.

611 serisi ile ilgili de bir bilgi bulamadım, bir sen yazdın sorun yok diye.

AKşama kadar bekleyelim bakalım ne çıkacak.

Alıntıları Göster
    hocam naptin aldin mi cihazi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bu telefonun kamerası bambaşka. Hele google camera ile hdr+ resimler çekince yanına yaklaşamaz o telefonlar. Ben ğek kameraya önem vermez resim çekmezdim, bu telefonu aldıktan sonra ister istemez çekiyorum hoşuma da gidiyor Sırf bu yüzden lgden kopamıcam yeni telefon alsam yine lg alırım

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Heleki sen şimdi G4 gör. 7.0 atınca daha tatlı oldu ve şarjı 2 saatlerden 4 saatlere çıktı. G6 hava durumu temasını kurdum kendisinden daha stabil bu tema. UX.6.1 kurdum telefonum sanki birden V30 ya da G6 havasına döndü. 8.1 de sorunlar var diye kurmuyorum. LG G4 gibi telefon çıkaramadı diğer telefonları gözümde hiç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 20 Ağustos 2018; 13:20:42 >
  • Konuya yorum geldikçe bir umut giriyorum geldimi diye sanırım hiç gelmeyecek :(
  • selamlar yeniden

önceki gün yazmıştım h812 var elimde root yardımı için, uğraştım yapamadım. başka bir sorum olacak. Telefon 32gb ama rom 11gb lık alan kaplıyor kullanıma açık 17gb gibi bir alan var bu normal mi? Bu arada sıfırlamadan sonraki başlangıç hafızası bu daha hiç program vs kurmadan
  • arkadaşlar telefona 7 kurdum .bu cihaz sıfırlandı yazdı .bende hesap denedigim için, bir sorun meydana geldi 24 saat bekleyin yazıor. çözümü nedir bilen varmı? vede ANDROİD 7 nin kamerası hala sıkıntılımı bu lg destektekinden kurdumda . başka sürüm oneren varmı dır 7 için CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM. bu arada 3 senedir kullanıorum g4 ü :)
  • ANDROİD 7 OLARAK lg destekten başka sürüm kullanan varmı yoksa herkez lg destektenmi yükledi cevaplarsanız süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: SunSets

Heleki sen şimdi G4 gör. 7.0 atınca daha tatlı oldu ve şarjı 2 saatlerden 4 saatlere çıktı. G6 hava durumu temasını kurdum kendisinden daha stabil bu tema. UX.6.1 kurdum telefonum sanki birden V30 ya da G6 havasına döndü. 8.1 de sorunlar var diye kurmuyorum. LG G4 gibi telefon çıkaramadı diğer telefonları gözümde hiç..
    screenshot atar mısınız ? bir de kurmaya yardımcı olur musunuz bu konuda hiç deneyimimim yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cisem.karatas

screenshot atar mısınız ? bir de kurmaya yardımcı olur musunuz bu konuda hiç deneyimimim yok..

Alıntıları Göster
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

https://www.lgdestek.net/lg-g4-h815tr-android-7-0-nougat-yukleme-rehberi-38155/

• Hayırlı olsun güle güle kullanın bu fiyat aralığında en iyi seçim

• hocalarım sorumu cevaplayabilecek yokmu ? lg destekten 7yi refurbish secenegi ile kurdum sonra açılışta gmail istedi , bende hesabımı unuttuydum bi kaç deneme yaptıktan sonra (bilmem bişey eror 24 saat bekleyin fln diyor) telefon açılmıyor ne yapabilirm bilen yokmu? hiç basına gelen OLMADIMI YAW . acill yardımm :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camper7861 -- 20 Ağustos 2018; 23:24:43 >
  • Makify kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam. Ön kameranın ters çevirmesini kapatabiliyormuyuz acaba? Bulamadım da...

• 
Sayfa: önceki 19261927192819291930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.