Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1927. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19251926192719281929
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sefa_66

Aynı durumdan bende muzdaribim. Bilgisi olan batarya önerebilir mi ?

Alıntıları Göster
    Batarya nın orjinal fiyatı uçmuş. daha uygun batarya öneresi bana da lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha uygun fiyata daha iyi bir cihaz olduğunu sanmıyorum g4 999 TL bulunabiliyor 50 TL de world puan ile 950 TL ye gelir.

• ronahi40 R kullanıcısına yanıt
    Ona bakarsan dolarda aldı başını gidiyor.

• Makify kullanıcısına yanıt
    Nougat 7.0 var, kurdum. Fakat, Lens Blur'u açıp çektiğimde, "Durdu:Ne yazık ki, Camera" şeklinde hata alıyorum. Arada veriyor yine hata.
  • DeepSea Man kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan Lens Blur Megapixeli 10 Megapixele düşürün hata vermeyecek.

• ÇVK kullanıcısına yanıt
    Deji batarya alin orjinaldende iyi bir bataryadir

• Son Perde S kullanıcısına yanıt
    bugun 2000 tl lik telefonlar bile kamera konusunda yanina yaklasamaz g4 un fakat kronik bootloop ve ghostscreen sorunlari var bu konuda ben sansliyim 29 ay oldu daha bi sorun cikmadi telefonda

• quote:

Orijinalden alıntı: sawash35

bugun 2000 tl lik telefonlar bile kamera konusunda yanina yaklasamaz g4 un fakat kronik bootloop ve ghostscreen sorunlari var bu konuda ben sansliyim 29 ay oldu daha bi sorun cikmadi telefonda
    Şimdi vodafon şubeden arkadaşın yanından geldim. Bunun yerine ne alabilirim dedim bana ssamsung A6 gösteriyor. Neymiş ön kamerası 16mp miş. Vallahi g4 ün yanına yaklaşamadı yaptığımız denemede. Arkadan biraz ışık alsın hemen flu oluyor kamerası. Öyle diyince bana o zaman s9 ve s9 plus alsana dedi. Bankadan 5500 lira çekip geleyim de alayım dedim. Çıkış o çıkış daha da dönmedim

Yani bizim g4 e karşılık adamlar neleri örnek gösteriyor valla enteresan

Evet oldu. Teşekkürler. Uygulama kendi kamerasından daha iyi renkler canlı, fark bariz anlaşılıyor.
  • DeepSea Man kullanıcısına yanıt
    HDR modunu HDR Enhanced yaparsanız renk konusunda kamera daha da agresifleşiyor ve muazzam renklerde resimler ortaya çıkıyor. E tabii ki doğallıktan uzaklaşıyor ancak kartpostal tadında resimler oluyor. Uygulamanın birkaç kilit ayarı var onlarıda yaparsanız kalite olarakta telefonun normal kamera uygulamasından kat be kat iyi resimler çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Daha uygun fiyata daha iyi bir cihaz olduğunu sanmıyorum g4 999 TL bulunabiliyor 50 TL de world puan ile 950 TL ye gelir.
    Hayırlı olsun bana 1150'ye lg garantili aldim hb'den.999' bulamadım maalesef.Millet hemen kur farkini yansıtmış.Bu fiyatta bu ozelliklerde tel yok ozellikle ben fotografa onem veriyorum htc m8'im guzeldi o konuda ama sıfırı ikibinden başlıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawash35

Deji batarya alin orjinaldende iyi bir bataryadir
    Hocam link gönderebilir misiniz ?

• sefa_66 S kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/lg-g4-batarya-mucize-batarya-deji-orjinal-deji-P85639866

• Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık 2.5 yıldır lg g4 kullanıyorum ama şuanda kullanılamayacak kadar kötü oldu browser kullanımında bile deli gibi ısınıyor alet 4g düşük parlaklıkta 1.5 saat ekran süresi alıyorum

bi 6 ay daha idare etse beni yeter bunun için ne gibi şeyler yapabilirim şuan android 5.0 yuklu yanılmıyorsam

bide piyasada deji bataryalar varmış alsam işimi görürmü?

not:Bataryayı aldığım günden beri aynı

• selamlar

ikinci el aldığım bir g4 h812 var elimde, h812 kanada versiyonuymuş alırken çok önemsemedim ama şimdi root etmeyi araştırıyorum ve bir kaynak bulamadım. hani mümkünse twrp root yüklemek istiyorum xposed vs için. sanırım h812 için custom rom da yok xda bile bomboş bu konuda.

root twrp konusunda yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    Xda da varhttps://forum.xda-developers.com/g4/general/unlock-unlock-lg-g4-device-usu-t3760451

• quote:

Orijinalden alıntı: curaat

Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık 2.5 yıldır lg g4 kullanıyorum ama şuanda kullanılamayacak kadar kötü oldu browser kullanımında bile deli gibi ısınıyor alet 4g düşük parlaklıkta 1.5 saat ekran süresi alıyorum

bi 6 ay daha idare etse beni yeter bunun için ne gibi şeyler yapabilirim şuan android 5.0 yuklu yanılmıyorsam

bide piyasada deji bataryalar varmış alsam işimi görürmü?

not:Bataryayı aldığım günden beri aynı
    Benim eski LG 4 hanımda. Deji ve orjinal bataryası var. Deji daha performanslı. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
  • Selamlar.

Açılışta bu mesajı görüyorum.

Sebebi nedir?

Destek için şimdiden teşekkürler...

İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodramm -- 18 Ağustos 2018; 19:37:39 >
    Hocam indirmemiz için bi link falan var mı acaba? Ben baktım iki tane farklı yerden indirdim teki kurulmadı bile. Tekini açınca da durduruldu hatası veriyor. 7.0 dayım.

• s7 yi kırıp ekranına 1300 TL fiyat alınca 1000 TL bandında bir cihaz almaya karar verdim.

Daha önce g4 aldım bootloop sorunu yaşamadım.

Şimdi 1300 TL ekrana vermektense 980 TL ye g4 ya da 960 TL ye nokia 6 ya yöneldim.

n11 de bir satıcı g4 için 611K serisi dedi. Bu seri hakkında bilgim yok,

kısacası 2 saat içinde bir cihaz alacağım ya lg ya da nokia6 kameradan ötürü g4 al diyor tüm benliğim, ama gel gelelim bozulursa diye de korkuyorum.

611K sersi hakkında bilgisi olan arkadaşlarım yazarsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 19251926192719281929
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.