Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1929. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19271928192919301931
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rica ederim öyle bi ayar bende bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba, bu telefon icin batarya onerisi olan var mi? 3. yilinda omrunu doldurdu orijinali

edit: Biraz gerilerde deji tavsiyesi verilmis, bir arastirayim

edit2: Kullananlar ya cok memnun ya da 2-3 aya patlamis, ortasi yok. Sanirim en temizi orijinal almak olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 21 Ağustos 2018; 16:57:20 >
  • dün telefonu yedekleyip hard reset attım ondan sonra da ilk defa 7'ye güncelledim. 7 ile bambaşka oldu telefon. bi an önce kurtulsam diyordum kendime ama şimdi gittiği yere kadar kullanırım. Telefon serilik kazandı. Belki içinin boş olmasının da etkileri vardır. Telefonumla gelen batarya 6-7 ay bayağı ölmüştü. Bir telefoncudan 80 lira civarı geçen kış başka bir Lg bataryası aldım. ( Hayatımda yaptığım en saçma işlerden birisiydi, muhtemelen 2. eldi.) O batarya, telefonla gelen bataryadan daha çöp hale geldi ve balon gibi şişti. ( Bir kez daha telefonculardan uzak durulmasını hatırladım. ) Hal böyle olunca eski bataryaya geri döndüm. Bataryada şişme yok fakat max 5 saatlik falan dayanım gösteriyor. Kullanım aşamasında dk'da yüzde 1-1.5 düşüş gösteriyordu. Ve %20'lere geldiğinde telefon kendini açıp kapatmaya başlıyordu. Hele bazen şarj dolu olsun kamerayı açayıp yine aynı sorunla karşıma çıkıyordu. Şimdi 7'ye güncelledikten sonra bugün lgdestek.net'den sıfır batarya aldım. Ben de biraz fazla kullandığımdan çabuk yıpratıyor olabilirim fakat bi bataryanın 6 ayda çöp olması, aşırı performans kaybı göstermesi de bana normal gelmedi. Bu bataryayla işler yoluna girer umarım.

1. senemi doldurdum bu telefonla geçen haziranda. Beni min. 1.5 sene daha sıkıntısız, maliyetsiz bi şekilde götürürse bundan sonra amenna. Çünkü LG'nin anakartları çabuk çöp oluyor maalesef. Bundan önce G3 kullanıcısıydım. Onda da 1 sene sonunda batarya çöp hale gelmişti. 3. seneye doğru gelirken kasa sapasağlamken anakart perte çıktı. Gittik bir de yine maalesef telefoncuya para bayıldık anakart tamiri için ama nafile. Boşa giden para oldu. Sıfır anakart desen telefon kadar fiyat çıkarıyorlar derken piyasaya yeni G6 çıkarken bizim gücümüz G4'e yetti ve kullanıyoruz işte (: umarım sıfır bataryadan sonra 1.5-2 sene beni sorunsuz götürür.

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Selamlar.

Açılışta bu mesajı görüyorum.

Sebebi nedir?

Destek için şimdiden teşekkürler...

İyi forumlar...

Hocam bi süredir ben de o mesajı görüyordum. Her açılışta karşıma çıkıyor ve min 15-20 dk'ya yakın gitimiyordu. Sonra araştırdım güncellenmemiş uygulamalar varsa güncelleyin ya da Zedge Wallpaper uygulaması yüklüyse silin diye bir şey okudum. Güncellenmemiş uygulamarı güncelledim fakat hiçbir işe yaramadı. Dün telefonu 7.0'a yükselttikten sonra sırf bunu merak ettiğim için kapatıp açtım telefonu, Allah'tan karşıma çıkmadı. Kurtuldum sanırım.

• lg g4 metalik altın renk orijinal arka kapak satılıktır.kapak tertemizdir. telefonu sattığım için artık bana lazım değil.orijinal arka kapaktır.10 liraya satıyorum.kargo alıcıya aittir.
  • telefonda anakart sorunu olması beni korkutuyor. fiyatı bayaa iyi bu fiyata bu özelliklerde başka telefon hele de böyle bir kamera bulmak imkansız ama dediğim gibi anakart sorunu beni korkutuyor sizce telefonu almalı mıyım?
  • Yeni serilerde anakart sorunu bulunmamamaktadır.

• Evet yeni serilerde sorun yok kamerada çok iyi bu fiyat aralığında alınabilecek bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: SunSets

Yeni serilerde anakart sorunu bulunmamamaktadır.
    Sorunsuz yeni seriler hangisi oluyor detaylı yazarmısınız? Ona göre alcam G4 yada g5
  • Alabiliyorsanız G5 alın tabiki

• Başkan benim telefonda çift tıklamayla uyanmamaya başladı ara sıra yapıyor artık. Acaba v30 romundan mıdır diyeceğim çok zamandır kullanıyorum ilk defa oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineering

Hocam bi süredir ben de o mesajı görüyordum. Her açılışta karşıma çıkıyor ve min 15-20 dk'ya yakın gitimiyordu. Sonra araştırdım güncellenmemiş uygulamalar varsa güncelleyin ya da Zedge Wallpaper uygulaması yüklüyse silin diye bir şey okudum. Güncellenmemiş uygulamarı güncelledim fakat hiçbir işe yaramadı. Dün telefonu 7.0'a yükselttikten sonra sırf bunu merak ettiğim için kapatıp açtım telefonu, Allah'tan karşıma çıkmadı. Kurtuldum sanırım.

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam.

7.0 yüklenmesini nasıl yaptınız lg.com.tr den mi yükleniyor.

İyi forumlar...

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    609k dan sonrası duymadım ben 701k kullanıyorum. İlk kullandığım seri 603k serisiydi ve fazlasıyla ısınıyordu değişimle 701k geldi şuanlık sorun yok ve az ısınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 22 Ağustos 2018; 19:20:32 >
  • Makify kullanıcısına yanıt
    V30 kurduğunda uyandırma önceden çalıyordu fakat şimdi çalışmıyorsa eskisi gibi sensör bozuk geçmiş olsun. ROM ile olacağını sanmıyorum arada binde bir benim bazen çift tıklayarak açılmıyor son zamanlarda fakat şuan sorun yok bazen çalışmıyor gibi yapıyor bir daha sert tıklayınca çalışıyor. Kırılmaz camlarında sensörün bozduğunu ve kırılmaz camsız denemenizi tavsiye ediyorum. Yine çalışmıyorsa sensörde sorun vardır. G4 olan bir kronik sorun bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunSets -- 22 Ağustos 2018; 19:19:11 >
  • Hafta sonu bi format atıcam düzelmezse geçmiş olsun bana

• 709K seri kullanıyorum ben de şu ana kadar sorun görmedim. 612K iken bootlop dan anakart değişmişti. 14 ay oldu bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SunSets

609k dan sonrası duymadım ben 701k kullanıyorum. İlk kullandığım seri 603k serisiydi ve fazlasıyla ısınıyordu değişimle 701k geldi şuanlık sorun yok ve az ısınıyor.
    Film video için alacağım.İnş sorun çıkarmaz videolarda kasma vs.Çünkü bu fiyat bandında bunlardan iyi ekrana sahip olan başka bi rakip göremedim
  • E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    Anakart değişiminde 709k olması normal fakat sıfır kutu alanların çoğu 701k alıyor ben ağustosda değişmeaine rağmen 701k sıfır tel vermişlerdi.

• hepsiburada almayı düşünüyorum eski seriyi piyasadan çekmişler midir? Eskisi gelmesin şimdi birde onunla uğraşmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fotinix -- 23 Ağustos 2018; 13:48:55 >
  • Fotinix kullanıcısına yanıt
    hocam ben n11 de satan kisilere hep sordum 611 ve 609 satiyorlar. hepsiburada da farkli olacagini sanmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19271928192919301931
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.