Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Servise ulasmak imkansız gibi bişey ne tele bakıyorlar ne maiillere. Birde cihazi gonderdiğimde 6.o vardı suanki surum 5.1 ve guncellemeri kontrol ettiğimde guncelleme yok diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

hangi servise verdiniz kardeş? bootloop olursa bende yeni cihaz almak istiyorum anakart değişmesini pek istemiyorum çünkü

İlk sorunlarda tamir yapılıyor hocam

Ama cihazı alalı fatura tarihi cihazı alalı 6 ay geçmediyse yeni cihaz talep edebiliyorsunuz

Birde aynı sorundan 3 defa parça deişirse yeni cihaz talep edebiliyorsunuz farklı sorundan 5 parça deişirse yeni cihaz talep edebiliyorsunuz benim farklı 5 parça deişmişti son 6 ıncı sorun ekranda ışık sızması vardı adam zaten diyor baya tamir olmuş deişim yapalım isterseniz diye kendi diyor

Verdiğim servis lg vintek teknik servisi istanbul mecidiyeköy de

• Beyler fotoğraf çekerken bikac fotodan sonra telefonun ekran gidiyor ve bi sure acilmiyor bataryayi cikarip takiyorum falan ama sonuc ayni 15.20 dk sonra aciliyor sorun ne olabilir

Baska bu sorunu yasayan var mi

• osmanhasimcan kullanıcısına yanıt
    Benim çok uzun sürdü haziranın sonu lg g3le başladı ancak kurtulabildim bana 609k lg g4 geldi Telefon Açılmıyor Telefon Problemi diye değişime gitti 610k geldi yerine oda LCD aydinlatması çalışmıyor ekran ısığı kendi kendine kapanıyor diye buda değişime gitti 3 kez değişim cihazı geldi ertesi gün iade kabul etmeyince son çare thh başvurup öyle alabildim bu firmadan Siz şanslıymışsınız elime gelen değişim cihazları bende 1 2 gün anca durmuştur sizin cihaz sağlam yanılmıyorsam cihaz cok fazla ısınınca ana kartı gidiyor zamaanla sizde ısınma varmı ghoost secren falan? garantiniz bitmeden umarım sizde kurtulursunuz
  • Arkadaşlar bende 1 yıldır g4 kullanıyorum bugün telefon sarjdayken birden mobil şebeke gitti ve uzerinde çarpı işareti var.Telefonu formatladım ancak yine ayni kaldı telefon güncelleme bölümünde cihazınız henüz kayıtlı değil uyarısıyla karşılaştım.E devletten imei sorgulattım imei kayıtlı gosteriyor.Hat başka telefonda çalışıyor.Böyle bir sorunla karşilaşan var mı?

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: vesselam55

quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

hangi servise verdiniz kardeş? bootloop olursa bende yeni cihaz almak istiyorum anakart değişmesini pek istemiyorum çünkü

İlk sorunlarda tamir yapılıyor hocam

Ama cihazı alalı fatura tarihi cihazı alalı 6 ay geçmediyse yeni cihaz talep edebiliyorsunuz

Birde aynı sorundan 3 defa parça deişirse yeni cihaz talep edebiliyorsunuz farklı sorundan 5 parça deişirse yeni cihaz talep edebiliyorsunuz benim farklı 5 parça deişmişti son 6 ıncı sorun ekranda ışık sızması vardı adam zaten diyor baya tamir olmuş deişim yapalım isterseniz diye kendi diyor

Verdiğim servis lg vintek teknik servisi istanbul mecidiyeköy de

6502 sayılı kanun ile "3 kere aynı 5 kere farklı hata" maddesi kalktı.2yıllık garanti süresi içinde, Sorun aynı ya da farklı nedenle olsun, 2. arızada iade hakkınız doğar.

O yüzden tavsiyemdir ki, ghost screen arızası olan arkadaşlar telefonu hemen servise göndersin ki, arsından bootloop olunca iade alabilesiniz.

• Ne baş belası bi telefon cıktı bu G4.. Bootloop ve ghostscreen'i atlattık simdide 10 saatte sarj olma muhabbeti basladı. G4 ile daha LG marka hiç bi telefon kullanmayacağım. Yok ileride tekrar kullanırsam direk LG servislerine yakın bi yerden eve taşınmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

An itibari ile 510 serisi benim telefon da bootloop oldu. Garantisi delta. Delta da süreç nasıl işliyor? bootloop probleminden dolayı delta servise gönderen varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Aynı dertten telefonu delta'ya yolladım. 15 gün içinde tamir edip yolladılar. Delta'ya gitmeden önce telefon çift hatlıydı, delta'dan sonra telefon tek hatlı olarak geldi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalok

quote:

An itibari ile 510 serisi benim telefon da bootloop oldu. Garantisi delta. Delta da süreç nasıl işliyor? bootloop probleminden dolayı delta servise gönderen varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Aynı dertten telefonu delta'ya yolladım. 15 gün içinde tamir edip yolladılar. Delta'ya gitmeden önce telefon çift hatlıydı, delta'dan sonra telefon tek hatlı olarak geldi :)

Ben de dün yolladım. İnşallah 20 iş günü içinde gelmez, paramı alırım.
  • Dün akşam mesai sonuna doğru TR garantili olduğu için yetkili servis olan Ankara'da LG Fırat Elektronik'e telefonu ghostscreen ve ekran kilitli kalma dokunuşu hissetmeme problemi ile verdim, bakalım durum vaziyet ne olacak Merak içerisinde beklemekteyim
    Fırat Elektronik için çok olumlu yorumlar görmesemde tam tersine gayet olumlu mesajlarda var, bakalım servis sonrası benim yorumum ne olacak Cihazı alan kız; teknik servisde incelemeden sonra parça değişimi gerekliyse ve elimizde varsa 3 iş günü içinde, farklı bir durumda süre veremiyoruz dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeNNiSeR -- 19 Mart 2017; 16:3:32 >

• Lelouch Lamparogue kullanıcısına yanıt
    Farklı şarj aleti ile denediniz mi? Benim kendi şarj aletimde aynı şekilde biraz uzun sürede şarj ediyor ama farklı şarj aletiyle normal süresinde 1saat15dk da doluyor. Farklı şarj aletindede aynıysa bataryadandır heralde. Dün telefonu ghostscreen için servise verirken şarj aletinide verdim bu problemden dolayı.
  • TeNNiSeR kullanıcısına yanıt
    Benim telefon da bi kaç ay önce bootlop oldu ve ghostscreen de mevcuttu. Servise verdim kasa ekran falan tamamen değiştirilip geri aldım. O arada bataryayı da değiştirttim. Batarya o zamanlar çok hızlı bitiyordu. Yani telefon değişimi verilmedi. Batarya dahil tüm parçalar telefona tekrar takıldı bi nevi değişim olmuş oldu

Şimdi bootlopmuş ghostscreenmiş zırvalarını atlattık 10 saatte sarj olma davası başladı. Arkadas G4 Stylus kullanıyor onun sarj aleti ile de bi denerim yine aynı ise tekrar servis yolu göründü. Bıktım birader ya bi nefes alamadık su telefonu kullandıgım süreden beri
  • quote:

quote:

14.02.2017 de deltaya bende gönderdim bootloop için hala parça bekliyor yazıyor faturanın aslını gönderdim thh ye nasıl başvurmam gerekir sözde yarın kargoya verecegiz diyolar bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anakart değişmis içini açtım anakartı kontrol ettim bir yerinde 02.2017 tarihi vardi. Teli 2016 almoştım buda anakartın değiştiğini gosteriyor. Umarım bunda aynı sıkımtı yasanmaz. İmei aynı ama onu nasıl yaprılar bilmiyorum

• 7.0 güncellemesi hayırlı olsun
  • quote:

quote:

Ben şengüllerde garantiye vermiştim. 20 dakika sonra telefon hazır olarak teslim ettiler. Telefonunuz arızalı seriden olduğundan değişim kapsamında Anakart/ekran değişimi yapıyoruz dediler, pat tamam : )
  • MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    cpu-z programı indir ve telefonun içeriğine bak. eğer 6 çekirdekten 2 si yada 4 ü çalşmıyorsa hakem heyetine gidebilirsin. bir de andoidin 5.1 e dönmüş mü ona da bak
  • MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    cpu-z programı indir 6 çekirdek te aktif mi bak. aktif değilse anakartını değiştirmeden telefonun çekirdeklerini kapatarak göndermişlerdir. ayıplı ürün diyerek hakem heyetine git. servisle muhattap olma bence. benim ki 23 işgünündegeldi almadım hakem heyetine gittim dedim kudurdular resmen. adam olun 20 işgününde bana teslim etseydiniz dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: veilben

7.0 güncellemesi hayırlı olsun

hayırlı olsun derken verilecek haberi için mi dediniz yoksa dağıtım mı başladı ?
  • 
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.