Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1739. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17371738173917401741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • intel firma olsa aylardır kapalı olan teknik destek sorgulama sayfasını açardı. sağolsunlar 20 işgününde benim telefonu göndermediler thh karar bekliyorum para iadesi alıp g4lerin birinden kurtulacağım. elmdeşu an 818 modeli var bakalım ne zaman kapanacak . onun servisi daha sorunlu olan evo
  • Lelouch Lamparogue kullanıcısına yanıt
    Şarj aletinin kablosunun aşınmasından kaynaklanıyor o. G2 g3 g4 hepsinde var. Amcamın g4te oldu. Başka kabloyla orjinal adaptöre bağladığında sorun yok. Kablo eskiyor orjinal kablo. Benim g4 de benzeri olmaya başladı. G3te de oldu şarj aletlerinin kablosu eskiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar, dun gece ablamin telefonu durduk yere kapandi ve acildiginda sadece lg logosunda kaliyor.

Sanirim bootloop oldu telefon.

Telefonu alali 14 ay oldu.

Simdi direkt olarak servise mi gonderim, yoksa thh gibi yerlere mi basvurayim??. ( servise yollarsak ayni sorunun tekrarlama olasiligi da varmis)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theismailarsln55

Arkadaslar, dun gece ablamin telefonu durduk yere kapandi ve acildiginda sadece lg logosunda kaliyor.

Sanirim bootloop oldu telefon.

Telefonu alali 14 ay oldu.

Simdi direkt olarak servise mi gonderim, yoksa thh gibi yerlere mi basvurayim??. ( servise yollarsak ayni sorunun tekrarlama olasiligi da varmis)

Merhaba ilk olarak servise vermeniz gerekiyor. Cihazın ilk arızası, servisten gelecek duruma göre hareket edeceksiniz. Yeni takılan anakartlar da şu ana kadar bir sıkıntıya rastlanmadı.
  • Geçmiş olsun hangi seri cihaz 5xx mi?
  • Cenkteas kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış bilgilendirmeyin hepsi aynı yine bootlop olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: veilben

Sanmıyorum, kısmet tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veilben

O zaman ne yapmami onerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: alikemal4242

Geçmiş olsun hangi seri cihaz 5xx mi?

Sağolun, cihazin kodu h815

• 505k dan 609k anakarta geçiş sonrası arama bitince o kırmızı kapanıyor ekranında takılı kalıyor, arabanın bluetooth kaynaklı mı diye baktım ama alakası yokmuş normalde de yapmaya başladı sıkça, özellikle bazı kişilerin aramalarında hiç aksatmadan yapıyor alet, wifi zaten kafayı yemiş durumda gidiyor bazen hiç geri dönmüyor yeniden başlatmadıkça telefonu, bir de yine anakartla beraber ekranın değişimi sonrası dokunmatik ara sıra kendi kendine gitmeye başladı, arkadaki tuşla uyku moduna alıp tekrar dönmeden de düzelmiyor

görünüşte yazılımsal gibi duruyor ama tekrar bootloop olursa servis kabul etmez diye root atıp cm 14.1 kurmaya da korkuyorum elimize almayalım diye, benzer sorunları yaşayıp hiç kurcalamadan servise veren oldu mu? işin kötü yanı 2 ay civarı kaldı garantisi de, patlarsa elimizde patlayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dracos -- 22 Mart 2017; 11:25:49 >
  • Yeniden selamlar arkadaşlar. Neredeyse tüm mesajlar arıza-değişim ile ilgili fakat işinize yarar diye V10'un kamera uygulamasının linkini bırakıyorum.
    720p'de 120 fps, 1080p'de 60 fps ve manual video modu gayet düzgün çalışıyor. Root gerektirmiyor. Tek eksiği uygulama sd kartı görmüyor. Bunun haricinde gayet güzel portlanmış.

https://forum.xda-developers.com/g4/themes-apps/root-v10-camera-ported-to-g4-t3366878
  • Ankara Fırat Elektroniğin hızına hayran kaldım. Pazartesi öğlen telefon ele alındı salı öğleden sonra teslim edildi. GhostScreen sebebiyle vermiştim touchpad değiştirilmiş, şarj aletide yavaş şarj ediyordu onuda vermiştim onunda yenisini verdiler değişim ile.
    Ancak, telefonda çözemediğim bir durum var, ekran değişmesiyle mi alakalı anlamadım, telefonun ayarlarını filan yapıyorum vs. ancak ekran ışığını mesela ben 70de kullanıyorum veya daha düşün yüksek yapılabilir farketmiyor telefonu kapatıp açınca ayar gidiyor ekran ışığı %100 ile geliyor yeniden kısmak yada ayarlamak gerekiyor, birde zaman aşımı 2 dk oluyor sürekli yeniden başlatıldığında, halbuki 1dk ayarlıyorum. Bunlar sabit kalmıyor nedense çözemedim.
    Fikri olan var mı?
  • yok üretim serisinden bahsediyorum kutusunda yazar veya bataryanın altında
  • bootlop olan cihazıma 611 serisi anakart takıldı. Ancak telefonu bilgisayar görmüyor ne yaptıysam nafile sadece şarj oluyor. Tamirden oldu ancak kendi kendine reset atmaya başladı saatlerce şarj olmuyor galiba yeniden bootlop yoluna girdi telefon. tamir olalı 1 ay oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theismailarsln55

quote:

Orijinalden alıntı: alikemal4242

Geçmiş olsun hangi seri cihaz 5xx mi?

Sağolun, cihazin kodu h815

Bu şekilde yuvarlak içine aldığım kod sizde kaç hocam aynısı pilin altındaki barkodda da yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vesselam55 -- 22 Mart 2017; 18:8:33 >
  • Resim eklenmiyor

• 3 aylık bir lg g4 kullanımından sonra dün ititibariyle telefonumu sattım. 602k serisi v hiç bootlop olmamıştı ancak Evo garantili olması ve telefonu hep bir tedirginlikle,kullanamadım daha fazla. bu 3 ayda ekran ve kamerasına aşık oldum diyebilirim. Ancak malum sorunlar hep içimi keçirdi ben de sat sat sat sattım. Yardımcı olduğunuz için bu klübe teşekkür ediyorum. Hayırlı forumlar

• Ya hacı bişey soracagım, 8 martta thh başvurusu yapmıştım sırasıyla savunma istemişler, savunması gelmiş, görüşülmüş ve karara bağlanmış görünüyor. Bilirkişi mi atanacak şimdi ? Çünkü karara bağlandı gününden beri herhangi bir hareket olmadı, sadece o gün arayıp büyük ihtimalle bilirkişi atanacağını söylediler.

Forumda bu zamana kadar okuduklarıma göre süreç hızlı ilerliyor gibi.

Ayrıca sağolsun lg sayesinde kullanmadığım telefon kalmadı. Evden içeri sokmam daha lg'yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take a minute -- 24 Mart 2017; 0:40:18 >
  • Beyler lütfen yardım kafayı yemek üzereyim. Takıntı galiba geldi. Bu duvar kağıdı sabit durmuyor. Yani 2. Sayfaya geçince duvar kağıda da kayıyor. Ben onun sabit bir şekilde durması istiyorum. Bunun bir yolu var mi? Artık telefonu açmak bile istemiyorum ciddi anlamda takıntı haline getirdim.

• İsteğin resmi duvar kağıdı yaparken üstte 2 kutucuk cıkıyor biri dik biri yatay geniş olan sen dik olanı sececeksin

• 
Sayfa: önceki 17371738173917401741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.