Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kararın resminide atar mısınız? Cihazı servisten almakla hata yapmışsınız malesef bu durumda tamiri kabul etmiş sayıldınız bende hakem heyetine başvurdum karar çıkana kadar cihazı teslim almadım. halada serviste lg merkezin hukuk departmanı güya kararı mı ne inceliyormuşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Bugün servisde yeni değişen ekranimin ışığı kendi kendine çok fazla açıldı ve normale döndü. Ama baya parladı. Bir kaç kez oldu. Neden oldu anlamadım. Ghost screen den dolayı olabilir mı bu sorun

Infrared ısıtıcı ışığını güneş gibi algılıyor sensör. Ondan olabilir. G4 ekranları güneş altında aşırı parlak hale gelir okunabilirliği arttırmak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Hocam neye göre böyle karar veriliyor, kanunda böyle madde yok, resmini yarın atarım

• Valla benim bildiğim öyle bende telefonu kasımdan beri almadım almış olsaydım banada red gelicekti telefonu teslim aldıgın an kabul etmiş sayıldıgınız için red kararı verilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: klişeavcısı

Hocam neye göre böyle karar veriliyor, kanunda böyle madde yok, resmini yarın atarım

Hangi Kanunda böyle bir madde yok? Okuduğunuz o kanunu burada bir paylaşın var mı yok mu bakalım!
  • pirmes kullanıcısına yanıt
    6502 sayılı kanuna göre, varsa gerçekten aydınlanmak istiyorum

• Hepinize çok tesekkur ederim cevaplariniz için son bisi daha soracam lg telefonumun ekranini root yazisini cekti ve rapor tuttu garanti disi birakti simdi ben yazilim yukledim ve artik root yazisi yok thh ye gitsem durumu anlatsam dava acsam sizce bi sonuc alabilirmiyim

• deniz12344 D kullanıcısına yanıt
    Adam ileride, dediğinizi yapsanız da hak iddia etmeyin diye, resim çekmiş. Artık bir şey yapamazsınız. Arızayı ücretini ödeyip yaptırmanız lazım.
  • Kronik LG4 Anakart bozulmasını bende yaşadım şuan telefon açılmıyor telefonun bootloader kilidi açık garantiden yaparlar mı yapılınca 1 yıl sonra yine bozulur mu yorumlarda 2-3 kere değiştirenler var yapmayacaklarsa hiç boşuna göndermeyelim

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 16 Mart 2017; 1:32:17 >
    Hiç bir şekilde haklı çıkamazsınız. Adam resmi çekmiş, rapor yazmış. raporu yalanlayabilirsiniz ama fotoğrafı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrt

quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

Bugün servisde yeni değişen ekranimin ışığı kendi kendine çok fazla açıldı ve normale döndü. Ama baya parladı. Bir kaç kez oldu. Neden oldu anlamadım. Ghost screen den dolayı olabilir mı bu sorun

Infrared ısıtıcı ışığını güneş gibi algılıyor sensör. Ondan olabilir. G4 ekranları güneş altında aşırı parlak hale gelir okunabilirliği arttırmak için.

Hay aklınla bin yaşa. Valla sen söyleyince dikkat ettim. Bu olay olduğunda oturduğum yerin tam arkasında kocaman bir ufo çalışıyordu. Ekranda otomatikdeya dediğin gibi onu güneş gibi görüp mümkün olduğunca çok açtı ışığı. Ama ilk defa böyle başıma geldi o yüzden şaşırdım. Sağolasın.

• Bu arada cihaz rootluydu değildi muhabbeti çıkmış. Nasıl anlıyorduk bunu hangi tuşa basıyorduk?
  • *#546368#*815# tuşla svc menü- lg rct -display result aman aman rootlu gondermeyin telefonu servise benim 15 aylık garantim yandı siz yanmayin

• beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım konu şu root ettiginde garanti disi ise unroot ettiginde garanti kapsami olmasi lazim örneğin ben rootladim telefon bozuldu unroot yaptim bunu anlayamazdi öyle verseydim telefonu garanti kapsaminda olacakti cok sacma bisi ayrica root ettim yazilimsal bisi bu ariza donanimsal telefonun yazilimsal garantisini kabul etmese eyvallah ama donanimsal arizayi roota bağlamak gercekten cok sacma

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz12344

*#546368#*815# tuşla svc menü- lg rct -display result aman aman rootlu gondermeyin telefonu servise benim 15 aylık garantim yandı siz yanmayin

Sağol. Benim official yazıyor. Zaten bişey olsaydı servis anlardı geçen götürdüğümde.
    tüm dünyada tüm markalar bu şekilde. bence saçma değil, çünkü rootlu telefonda risk fazladır ki tüm root sitelerinde riskin kullanıcıya ait olduğu yazar.

rootu geri alıp orijinal romu yüklerseniz, ve kontrolde official çıkarsa problem olmaz. ama mesele şu; anakart yandı veya ekran kırıldı, nasıl işlem yapacaksınız ? yoksa basit arızalar için orijinal root geri yüklernir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

tüm dünyada tüm markalar bu şekilde. bence saçma değil, çünkü rootlu telefonda risk fazladır ki tüm root sitelerinde riskin kullanıcıya ait olduğu yazar.

rootu geri alıp orijinal romu yüklerseniz, ve kontrolde official çıkarsa problem olmaz. ama mesele şu; anakart yandı veya ekran kırıldı, nasıl işlem yapacaksınız ? yoksa basit arızalar için orijinal root geri yüklernir.

Arkadaşın durumu ayrı ama adam zaten rootlayamaz model h815tr çünkü. Rootlanmış olduğu iddia ediliyor servis tarafından. O da anladığım kadarıyla sadece yüklenmiş uygulama yüzünden.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz12344

Benim anlamadığım konu şu root ettiginde garanti disi ise unroot ettiginde garanti kapsami olmasi lazim örneğin ben rootladim telefon bozuldu unroot yaptim bunu anlayamazdi öyle verseydim telefonu garanti kapsaminda olacakti cok sacma bisi ayrica root ettim yazilimsal bisi bu ariza donanimsal telefonun yazilimsal garantisini kabul etmese eyvallah ama donanimsal arizayi roota bağlamak gercekten cok sacma

Arkadaşım sen rootlamadın. Sadece supersu ve busybox diye 2 program indirmişsin herkesin indirebileceği gibi. Bunlar play storda mevcut. Ekranda 2 alakalı dosya bulundu yazıyor. Adamlar da salak olduğu için aynı zamanda çakal; aaa rootlu bu deyip rapor tutmuş. Arkadaşım TUTAMAZ, lg g4 Türkiye h815tr cihazına root haklarını vermiyor lg kore. Git nereye çemkireceksen çemkir mail at durumu açıkla ama bir şey yap. Bu kadar üç kağıt olmaz artık nefret ediyorum lg den.

• Mrb arkadaslar, lg g4 telefonumda video çekerken surekli arkadan cit cit ses geliyor. Kaydı izlerken bu sesten kurtulmak imkansiz. Sebebini, cozumunu bilen var mi? Tesekkur ederim.

Ayni olay baska bi arkadasin basina gelmis video burda ses bunun aynisi..

https://youtu.be/unt_tsNnLMs

• quote:

Orijinalden alıntı: gallipoliua

Mrb arkadaslar, lg g4 telefonumda video çekerken surekli arkadan cit cit ses geliyor. Kaydı izlerken bu sesten kurtulmak imkansiz. Sebebini, cozumunu bilen var mi? Tesekkur ederim.

Ayni olay baska bi arkadasin basina gelmis video burda ses bunun aynisi..

https://youtu.be/unt_tsNnLMs

Hocam şubat 24 de benim cihaz deişim oldu 0 611k serisi cihaz geldi şimdi sessiz bir ortamda deneme yaptım aynı sizin videodaki gibi aynı olay var ama pek takılacak bir durum deil ses öyle yuksek ve şiddetli deil hopalyöre kulağınıza koydumu anlaşılıyor sesli bir videoda hiç kulağa takılmıyor ama bu bir sorunsa yazılımsalmı donanımsalmı bilinmez ama bu bir sorun bencede yazılımla düzeltilebilir gibi

Ben bir yerde duydum o ses titreşim engelleyici sensörün sesi diyorlar video da o çalıştığı için öyle ses yapıyor diyorlar ne kadaru buda bilinmez tabi ama ben o kadar video çektim hiç dikkat etmedim siz dedinizde baktım ve o olay herkesde vardır kimse dikkat etmemiştir

• 
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.