Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16721673167416751676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam telefona yükler yüklemez saniyesinde nasıl farkettin, bi de ilk kurulum esnasında temel uygulamalar yükleniyor, güncelleştirmeler hem google play den hem de uygulama güncellemelerinden yapılıyor. Bundan dolayı elbette telefonun ısınması normal. ayrıca kurulum esnasında refurbish seçeneğini seçmiş miydin?
  • Yok refurbished ozellikle seçmedim, (upgrade ile yükledim.) herşeyi yeniden yüklemek istemiyorum. Şimdi v20g çekme işi bitti ama bir süre böyle kullanacağım olmazsa eğer göze alabilirsem factory reset yapıp, wipe-data-cache deneyebilirim. Göze alamazsam v20g'yi öncelikle aldığım android backup'tan döneceğim olmadı lgup ile kdz'yi yüklerim.
  • cgokhans C kullanıcısına yanıt
    v20L nerenin ve android yama seviyesi hangi tarih?
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Hello friends
    LG released new version,
    The version is V20l and it was released in United Kingdom (O2)
    Security patch is for 2016-09-01
    Android version: 6.0

Böyle yazıyor hocam. Çokta eski değil anlaşılan. Kıbrıs dayım net az o yüzden izin için Türkiye ye döndüğümde denesem mi diyorum. Kullanmış olan varsa fikrini alayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

ben kullanıyorum şu anda. h815t hongkong telefonuma lg up ile refurbish seçeneğini seçerek kurdum.

teşekkür ederim hocam ısınması şrj süresi volte açıkmı bahsedermisiz
    Bendeki
    v20j-opt2-si
    Android patch level 2016-11-01
    Herhalde 11 ocak 2016 anlaminda degildir.

• Adamlar g6 yı bitirdiler nerdeyse. Hala g4 e 7.0 gelmedi (7.1 bile degil) bu lg boyle yapmazdiii..
    kasımın 1'i hocam otadan mı güncelledin
    Sizinkini tavsiye eder misiniz?

• tedor kullanıcısına yanıt
    Hangi seri hocam cihaz ?
  • orbitmach kullanıcısına yanıt
    selam dostum wifi yi bi kaç değişki yerde dene fakat wifi açtığında sürekli yanıp sönüyorsa anakart değişecek bilgin olsun.Aynı sorunu iki ay önce yaşadım.Servise gitti anakart ı değiştirdiler.Tabii anakart değişince otomatik olarak imei no değişiyor eğer kayıt ettirmezsen 120 gün içinde telefonun kapanıyor bilgin olsun. Nerden biliyosun dersen :D
  • İyi akşamlar herkese. An itibari ile 22/09/2015'te aldığım 506K serisi ghost screen ve yağ koruyucu tabakası soyulmuş olan telefonum bootloop olmuş durumda. Garantisinin bitmesine 9 ay kalmışken böyle bir durum yaşamam çok kötü oldu. Çünkü bu saatten sonra telefonu tamir edip yollasalar bile bu sorunun tekerrür edeceğini düşündüğümden tüketici hakları heyetine gitmeyi düşünüyorum. İzlemem gereken adımlar hakkında yardımcı olabilecek olan var mı? Şimdiden teşekkürler.
  • Krimwalde kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam bu kötü olmuş. Hiç mi sağlam kalan telefon yok ya ona göre satmak lazım bunları

• veilben kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki arkadaşın mesajındaki linkten

Kasım 2016 güvenlik güncelleştirmeli, Android 6.0 güncellemesi için ingiltere romu çıktı v20j olarak.

operatör logosu yok, gayet de sorunsuz çalışıyor.
    http://tool.lime.gdms.l...3FU3/H81520j_00_1121.kdz

lg up programı ile telefona yükleyebilirsiniz.
    Sıfırdan yüklemek gerek benim gibi upgrade edince bir sürü programda sorun yaşaman olası..
  • benim 505K G4 hala inadına bootloop olmadı yahu lg benim cihazı özelmi üretti acaba şüphelenmeye başladım diğer yönden garantiside azalıyor korkuyorum ufaktan. ghost screen baya arttı yalnız. canavar gibi makine şu bootloop olayı olmasa patlayana kadar yıllarca kullanılcak cihaz
  • telefon Snapdragon 810 işlemcili olsa, bootloopa girmesi son derece normal diyeceğim amaa 808 işlemcili.
  • Arkadaşlar iade alanlar bu telefonun yerine alternatif hangi telefonu tercih ettiniz ?
  • Firmwareler indirmek isteyene tarihine göre sıralanabilir şekilde aşağıdaki linkte

http://lg-firmwares.com/lg-h815-firmwares/
    Kurarsam 0 dan kurarım zaten hocam. Hocam senin ekran alma sitesi ne kadar? Ben 2.15-2.30 saat alıyorum. Berbat ya 20f kullanıyorum şu an

• 
Sayfa: önceki 16721673167416751676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.