Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16701671167216731674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ithal Delta garantili Olunca yeni cihaz verirler heralde.
  • Bootloop sorunu cozulup yeni anakart takıldı serviste. Acaba yine bu sorun olur mu
  • arkadaşlar telefon hiç açılmıyor artık.. garantiye salacam yanlız telefon hat üzerine ttnetten alınmış fatura yok sözleşme kağıtları var burda telefonun fiyatı imei falna yazıyor. bu şekilde garantiye gönderebilrmiyim. daha önce bootloop olmuştu 5.1 dönüp çekirdek sayısını sınırlama yaptım. ama root atmadım
    bundan dolayıda bir sıkıntı olurmu..
  • İyi Akşamlar arkadaşlar. Hepsiburadadan h818 seri dualsim g4üm var. Ghost screenden garantiye göndermeyi düşünüyorum ama EVO garantili. Evo servis deneyimi olan varmı cihaz değişimi alabilirmiyim yardım ederseniz çok sevinirim.
  • veilben kullanıcısına yanıt
    Hocam o kişi benim 815L anakart takmıslar ahizede cızırtı problemi ile yollamıstım arızada geçmemiş
  • Tr garantili cihazım var ghost screen dolayısıyla garantiye götüreceğim elden teslim acaba birkaç saate yapıp veriyorlar mı? Öyle değilse telefonsuz kalmak sıkıntıda. Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  • Arkadaşlar uyarı yapmak istedim DELTA SERVİS e çok dikkat edin çok başımız ağrıdı aldıysanızda kutulu telefon yollamayın servise içi boş geliyor telefonunuzu verince 3 aya kadar serviste kaldıgı oluyormus madur olursanızda mutlaka hakınızı arayın.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Vintek max 30 dk içinde değiştiriyor ama elinde ekran varsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zweihanderr

Hocam o kişi benim 815L anakart takmıslar ahizede cızırtı problemi ile yollamıstım arızada geçmemiş

Sagol hocam suan sıkıntı yok baska problem oldum 6.0 guncel gelmis 5.1 e cekmek istiyorum tekrar olmamasi icin
  • veilben kullanıcısına yanıt
    Başka problem yok LG bridge ile güncelledim açılışta Current version is not available for user. Can’t find mathed cust for NT-code mcc/mnc[FFFFFF] hatası veriyor buda anakart yurt dısı oldugu için Türkçe yazılımla uyumsuzluk yaratmıs dediler.LG flash tool ile uygun güncellemeyi bulup yapmak lazım.
  • emrt E kullanıcısına yanıt
    Gidip sormakta fayda var o zaman müsait olunca gidip halledeyim sağolasın hocam. İlk başlarda sıkıntı yoktuda şimdi iyice azıttı dizi falanda izletmiyor ekranın içinden başka ekran görüyorum neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zweihanderr

Başka problem yok LG bridge ile güncelledim açılışta Current version is not available for user. Can’t find mathed cust for NT-code mcc/mnc[FFFFFF] hatası veriyor buda anakart yurt dısı oldugu için Türkçe yazılımla uyumsuzluk yaratmıs dediler.LG flash tool ile uygun güncellemeyi bulup yapmak lazım.

Buldugunuzda banada link verirmisiniz hocam 5.1 donmek mantikli geliyor boot lop olmamasi icin tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: veilben

telefonunun boot loop olmaması için 5.1 android sürümünde kullanınız sıkınıtı olmuyor kesinlikle ben 6.0 ya güncelledim bir ay sonra gitti telefon en güzeli güncellememek.

Hala 5.1 deyim hic guncellemedim ama telefon bir gun ucacak bekliyorum Canavar gibi telefon su bootloop a bir cozum bulamadilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali119

Şebekeden internet ayarlarını isteyin. Son güncellemede şebeke ayarları sıfırlandı paralel ithalat olanların.

teşekkürler hocam oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

quote:

Orijinalden alıntı: veilben

telefonunun boot loop olmaması için 5.1 android sürümünde kullanınız sıkınıtı olmuyor kesinlikle ben 6.0 ya güncelledim bir ay sonra gitti telefon en güzeli güncellememek.

Hala 5.1 deyim hic guncellemedim ama telefon bir gun ucacak bekliyorum Canavar gibi telefon su bootloop a bir cozum bulamadilar.

sürümle alakası yok güncelle sen. 6.0'a baya sürüm çıkardılar, çok güzel oldu.

• Yani bana da pek alakalı gelmemişti açıkcası.Karar veremedim şimdi. 6.0 attıktan sonra hard reset e gerek var mı ve ota dan mı güncellesem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

Yani bana da pek alakalı gelmemişti açıkcası.Karar veremedim şimdi. 6.0 attıktan sonra hard reset e gerek var mı ve ota dan mı güncellesem?

hiçbir şey yapmana gerek yok. otadan güncelle gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Notorious -- 25 Aralık 2016; 15:46:55 >
  • zweihanderr kullanıcısına yanıt
    Intellicel servise g4 yolladigimda banada oldu bu mesele. Anakart degistirip yeni imei masrafindan kacinmak icin eski imeiyi yeni anakarta cakiyolar. Anakrt değişimde imei degismesi olur normalde. Tüketici haklarina sikayette bulunun eger garantili bir cihazda bunu yaptilarsa. Yasal bir islem degil yani bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 nougat ne zaman gelecek arkadaslar bilgisi olan var mi
  • Kasım 2016 güvenlik güncelleştirmeli, Android 6.0 güncellemesi için ingiltere romu çıktı v20j olarak.

operatör logosu yok, gayet de sorunsuz çalışıyor.

http://tool.lime.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW6EEB9852HAASCE91C3FU3/H81520j_00_1121.kdz

lg up programı ile telefona yükleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 16701671167216731674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.