Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36123613361436153616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefona root atabilen var mı? İnternette ki yöntemlerin hiç biri bir işe yaramıyor. Versiyon v30b

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu telefonu aldığım için o kadar pişmanım ki. Durumumu ayarladıktan sonra Xperia xz1 alacağım.

Çok ağırlaştı format işe yaramıyor hard reset İşe yaramıyor iki gün sonra telefon kaplumbağa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • V30o-EUR-XX arkadaşlar buna nasıl root atıyoruz netteki bilgiler eski kingroot vs çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musluk Suyuu

sim kart okumama arizasindan sonra anakarti söküp ilgili cipi ve anakarti sac kurutma makinesi ile bi guzel isittiktan sonra cipe bağlı olan kapakla arasina kagit koydum kapattim sebekede cekiyor canavar gibi. böyle satıcam :)
    G3’ün kronik sorunlu olduğunu biliyorsunuz üstüne sizinki de sorun çıkarmaya başlamış ve geçici çözüm olan ısıtma işlemini yapıp satacağım diyorsunuz. Kader bizleri sizin gibi ikinci el telefon satan kullanıcılarla karşılaştırmasın...

• arkadaslar anakartta siyah olan bölgeler var neden acaba. hasar görüp yandımı acaba ? sim kart okumama hatası var fön makinesiyle ayarı veriyorum düzeliyor.Anakart öpücük oldu herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musluk Suyuu -- 29 Temmuz 2018; 22:59:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechinProf

G3’ün kronik sorunlu olduğunu biliyorsunuz üstüne sizinki de sorun çıkarmaya başlamış ve geçici çözüm olan ısıtma işlemini yapıp satacağım diyorsunuz. Kader bizleri sizin gibi ikinci el telefon satan kullanıcılarla karşılaştırmasın...

Alıntıları Göster
    yok reis satmadım. oyun program niyetine kullanıyorum

• lg g3 normal kullanımda bile 70-80 dereceleri görüyor pugbde 105-110 derece oluyor el yakacak duruma geliyor.Galaxy a7 imde en hard sekilde zorlasam bile 65-70i geçmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musluk Suyuu -- 30 Temmuz 2018; 14:6:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Musluk Suyuu

lg g3 normal kullanımda bile 70-80 dereceleri görüyor pugbde 105-110 derece oluyor el yakacak duruma geliyor.Galaxy a7 imde en hard sekilde zorlasam bile 65-70i geçmiyor.

şöyle altlı üstlü aliminyum folyo yaptım idare ettiği kadar etsin

• Musluk Suyuu M kullanıcısına yanıt
    LG bitmiş :) nasıl yılın telefonu seçilmiş ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

LG bitmiş :) nasıl yılın telefonu seçilmiş ilginç
    lg den 2009da tv aldik kullaniyoz hala tas gibi ama lg ve akilli telefon ikilemini bile bir araya getirmemek lazim.Tek maaş verdim zamanında noldu 2 sene sonra koca bir çöp

apple hız düşürme olayını yapmaya çalıştı davalar açıldı duymuşsunuzdur. LG'nin ilk günüyle bu günü arasında %200 fark var (pilden bahsetmiyorum) telefon sanki 3310 gibi çalışıyor. yeni hard reset attım ama yok artık yemiyor beni değiştir diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

apple hız düşürme olayını yapmaya çalıştı davalar açıldı duymuşsunuzdur. LG'nin ilk günüyle bu günü arasında %200 fark var (pilden bahsetmiyorum) telefon sanki 3310 gibi çalışıyor. yeni hard reset attım ama yok artık yemiyor beni değiştir diyor
    yemin ederim kullandığım süre zarfında her gün bu kadar nefret ettiğim başka bir elektronik cihazım yoktur. bir saatte %30 düşen şarjı, soba gibi ısınması, anlamsız anlamsız yavaşlaması..

ilk cagdaki insanlar ateşi bukduktan sonra biraz daha ugrassalar bu telefonu bulacaklarmis.

alev alev yaniyor :))

az önce bi pugb oynayım dedim telefon ütü masası oldu elim acıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musluk Suyuu -- 30 Temmuz 2018; 20:17:35 >
    Katılıyorum. Öncesinde HTC kullanıyordum ama telefon kaymak gibiydi ama bu telefon işkence geliyor bana

• byJuck kullanıcısına yanıt
    aslında şöyle bir şey de var.bu telefonun aldigim zaman normal garantilisi 1600-1700 falandi ben 1200e ithalatci garantili aldım s5 falan 2000 di o zamanlar.. 2.5 sene kahrimi çekti ama cokda sıkıntı çektim, şuan g6 piyasasi 1300e bile bulabiliyon aklım gitmiyo degil a7yi satip alayim diyom kendi kendime, sonra yok ağrısız kafanı agritma :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    LG3 ü aldıktan 1 ay sonra pişman oldum zaten 😂

• LG G3 ekranı bir ara gitti geldi, sonra dokunmatiği gitti. Şu an tamamen dokunmatik problemli hatta onun ötesinde telefon zor açılıyor. Sorun anakartta mı ekranda mı çözemedim. Ekranda ise ekranını değiştirip babama vereyim o kullansın diyorum da emin olamadığım için boşa masraf yapmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antocio -- 31 Temmuz 2018; 10:5:55 >
  • Arkadaşlar vende aranıza bir Lgzede olarak katıldım. Yaklaşık 2 3 ay önce sistemin kamerayı görmemesi ile başlayan süreç hattı görmemesi ile devam etti. Bir şekilde idare ederken 3 gün önce telefon kafayı yedi. Wifi bluetooth hücresel veri açılmamaya yedekleme için bilgisayara bağlanmamaya başladı. Kendi kendisine reset atıp durdu. Ve şarjı yarım saatte bitmeye başladı. Ya telefoma format bile atılmıyor o derece saçmaladı artık.

Her neyse bugün beşiktaşa gittim inat edip garantisi olmayan cihazı servise götürdüm. Daha bakmadan anakart değişecek 600 lira deyince bununla ilgili bir yazı aldım. Gizli ayıptan dolayı tüketici heyetine başvuracağım. Aranızda hiç hakem heyetinden karar alan var mı? Onları da ekleyip öyle dilekçe yazmak istiyorum.

Arkadaş yeni telefonlarda aşırı pahalı kıyamıyorum 4 5 bin telefoma vermeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krayir

Arkadaşlar vende aranıza bir Lgzede olarak katıldım. Yaklaşık 2 3 ay önce sistemin kamerayı görmemesi ile başlayan süreç hattı görmemesi ile devam etti. Bir şekilde idare ederken 3 gün önce telefon kafayı yedi. Wifi bluetooth hücresel veri açılmamaya yedekleme için bilgisayara bağlanmamaya başladı. Kendi kendisine reset atıp durdu. Ve şarjı yarım saatte bitmeye başladı. Ya telefoma format bile atılmıyor o derece saçmaladı artık.

Her neyse bugün beşiktaşa gittim inat edip garantisi olmayan cihazı servise götürdüm. Daha bakmadan anakart değişecek 600 lira deyince bununla ilgili bir yazı aldım. Gizli ayıptan dolayı tüketici heyetine başvuracağım. Aranızda hiç hakem heyetinden karar alan var mı? Onları da ekleyip öyle dilekçe yazmak istiyorum.

Arkadaş yeni telefonlarda aşırı pahalı kıyamıyorum 4 5 bin telefoma vermeye.
    4bin vermeye gerek yok hepsi ayni isi yapiyor 1300e al galaxy a7 2017 kullan. bi sure idare etmek istiyorsan elinden geliyosa anakartı fon makinesiyle bi güzel ısıt.bi sure idare eder.

• 3.5 sene kullandıktan sonra benim G3'te de anakart problemi başgösterdi, Xiaomi ailesine katıldım 3 ay önce.

• Arkadaşlar stock rom kullanıyorum 3,5 yıldır. Fulmics felan tavsiye eder misiniz? Çalışan-çalışmayan özellikler için herkes bir şey demiş. Bana çalışmayan, kapanan bir şeyi çok olmayan Fulmics in herhangi bir versiyonu ya da başka rom önerir misiniz? Kablosuz ekran aktarımı kesinlikle çalışmalı ve arayüzünü de değiştirmek istiyorum. Değmez diyorsanız böyle de devam ederim.
  • 
Sayfa: önceki 36123613361436153616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.