Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
72.614
Cevap
423
Favori
2.202.317
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
Giriş
    247 Mesaj
    Arkadaşlar polonya 6.0 yüklü cihaza xcam yüklemeye çalıştım olmadı bi yardım eder misiniz kamerayı tam kullanmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mart ayi icinde g3 v10 a gelcek nisanda da g4 beat ve g4 staylus a gelcek lg turkiye aciklamasina gore

|
    |
    Josephanzel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bana bataryası sağlam bi rom söyler misiniz şuan 6.0 polonya kullanıyorum ve batarya iyi gitmiyor.Galiba bu ekran tweakleri falan varmış deneyen var mı? Ayrıca bu 6.0 romdan nasıl döneceğim twrp root falan yüklü değil şuan teşekkürler.

|
    |
    Arkadaşlar, şu fulmics romda ses kaydı aktif edip görüşme esnasında kayit yapmak tamam. Fakat görüşme bitiminde kayıta tekrar basarsanız bir sorun olmazken, görüşmeyi no yani kapat tuşu ile sonlandirdiginizda illaki dinle, kapat vs gibi yapilan kayit ile ilgili 3 secenekli bir soru geliyor ekrana. Lollipop romlarda bu yoktu. Marshmallow da ise illa bu soruyu soruyor. Çözümü var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerede -- 6 Mart 2016; 1:54:40 >

Orijinalden alıntı: camoraneysi

Selam kolay gelsin lg g3 32 gb 510k serisi telefonu yeni aldım kliksa.com dan ama kullanim kılavuzu filan ingilizce ve arapça türkçe değil acaba bir bit yeniği olabilir mi? Bir de telefonda hafif takılmalar oluyor sanırım mesela retrica uygulamasında resimler arası geçiş yaparken bariz belli oluyor veya menü acilista filan takılmalar oluyor acaba düzelir mi yardımcı olursanız sevinirim.

Öncelikle hayırlı olsun telefonunuz. Kliksa'dan aldığınız için telefonunuz ithalatçı garantili bunu bilerek almışsınızdır umarım. İthalatçı garanti telefonlar yurtdışından gelip imei kaydı yapılıyor. Büyük ihtimalle bu yüzden telefonunuzun kullanım kılavuzunda Türkçe mevcut değildir. Telefonunuzda zaten Türkçe tamamiyle destekleniyor yani bir sıkıntı olmaz dil konusunda. Takılmalara gelecek olursak şöyle anlatayım, G3 tanıtıldığında en üst düzey işlemci Snapdragon 801'di ve telefon bildiğiniz üzere 2K ekran ile geliyor. 3GB Ram gayet yeterli fakat bazı durumlarda SP801 işlemci 2k ekran olduğundan tam performansı veremiyor ve frame (kare) atlamaları meydana geliyor. LG arayüzünde yaşanan takılmalar da bana göre LG'nin arayüzü iyi tasarlayamamasından kaynaklanıyor. (tasarlama derken yazılım kodlama vb.) . [Bunun için Nova Launcher kullanmanızı öneririm, PRO versiyonu şuan 0,59 TL. ] Dediğim gibi kare takılmaları günlük uygulamalarınızda pek karşınıza çıkmayacaktır ben 16GB ROM 2GB RAMli versiyonda bile neredeyse hiç frame takılmaları yaşamadım.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    16605 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: meco2010

+1 ancak snadragon 820li cihazlardan batarya konusunda beklentim büyük.

İnşallah hocam fakat 2800'e düşmesi ile işlemci mimarisinin değişmesi kendini G3 ile aynı sürelerde bulur diye tahmin ediyorum. İşlemci iyileşse şarj harcayan başka bir şey çıkıyor mutlaka
    |
    |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Teğmen
    241 Mesaj
    Arkadaşlar benim telefonda birkaç gündür bazı şarkıların sesi kulaklıktan cızırtılı gelmeye başladı. Kulaklıkta bir soru yok. Başka telefona taktım ve benim telefonda cızırtılı gelen şarkı sorunsuz bir şekilde çaldı. Ne yapmamı tavsiye edersiniz acaba?

Orijinalden alıntı: meco2010

Sonuç gayet tatmin edici ama dediğin gibi %50 den sonra çok çabuk bitiyor şarjı @Yazılımcı Online
    Ama 9 saat açık kalıp 6 saat ekran süresi almak güzel.Root booster demek ki işe yarıyormuş.Yalnız güç tasarrufuna geçtiğinde ısınıyor telefon browser kullanırken.Çok bir ısınmadan bahsetmesem de hissediliyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hocam su siralar pek giremiyordum foruma attiginiz mesajlari gorunca sok oldum. artik garantiye vermem gerekiyor telefonu sanirsam. Attiginiz fotolara baktim ve kendi dertlerime baktim oldum anliyacaginiz. Bugun disaridayken telefon kafayi yedi bi anda reset atmaya basladi durmadan %50lerde basladi bu olay taki sarj 6 7 kalana dek deli gibi restart atti. Sarj surem deseniz cok hizli gidiyor telefonu yeniden baslatsam 5 10 hatta 15 e kadar sarj yuzdem azaliyor bugun 4.2 yukledim fulmics stock kerneldeyim root boosteri uyguladim herhangi bi kernel ayarlamasida yapmadim. Ama telefon bariz kasiyor gecislerde veya chromeda

Bugun 4.2 yukledim supersu chrome silinmis. Play storedan indire basinca hop play store durduruldu diyor. Bende titanium backupdan facebooku kurtardim ama digerlerinin yedegi yoktu ne yazikki bende chrome dev. Yukledim supersu kaldi ne yazikki cok garip bu durum anlam veremedim

Cihazim delta garantili bi bilginiz vardir belki catlak var pil sorunundan da bahsedicem haklarimi biliyorum diyip iade yada bir ust modelle degisim istesem yaparlarmi sizce umarim bilgilisinizdir bu konuda biktirdi bu sorunlar vallahi

Edit: arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim ozellikle delta garanti konusunda varmi bu sekilde soyleyipte g4 veya iade alabilen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebb47 -- 6 Mart 2016; 14:11:29 >

• Çavuş
    75 Mesaj

G3'te sık karşılaşılan bir sorun cızırtı. Çözümü yok. Benim telefonun anakart değişimi oldu. Yine aynı sorun var. Tek çözüm g3'ü iade edip yeni telefon almak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hangman23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sezerede

Arkadaşlar, şu fulmics romda ses kaydı aktif edip görüşme esnasında kayit yapmak tamam. Fakat görüşme bitiminde kayıta tekrar basarsanız bir sorun olmazken, görüşmeyi no yani kapat tuşu ile sonlandirdiginizda illaki dinle, kapat vs gibi yapilan kayit ile ilgili 3 secenekli bir soru geliyor ekrana. Lollipop romlarda bu yoktu. Marshmallow da ise illa bu soruyu soruyor. Çözümü var mı acaba

Yokmu cevabı biler arkadaşlar

|
    |

PM attım

|
    |
    ebb47 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam valla internette bu sorunla karşılaşan hiç g3 kullanıcısı görmedim. Bi bizi mi bulmuş yoksa sadece
    Bir de bu telefonu bir aydır falan kullanıyorum. Birkaç gündür var bu sorun.

|
    |
    losthero15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CM 12 kullanıyordum uzun süredir arkadaşlar. Sistemde Nova Premium ve Root Booster (Pil Arttırma -rootlu yani ücretli versiyon-) vardı. Ekran parlaklığı %40'ta iken yaklaşık 3.5 - 4 saat şarj dayanıyordu.

Telefonu CM 13'e formatladım. Şarjın maks. süre gitmesi benim için önemli, çünkü şarja takmayı fazla sevmeyen bir kullanıcıyım. Greenify kurmayı ve Root Booster kurmamayı da düşünüyorum, kararsızım açıkçası şuan. Önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UstaUser -- 6 Mart 2016; 14:55:55 >
    |
    |
    Arkadaslar merhaba lg g3 alipnaraniza katildim telefon rom olarak 5.0 v20h global sı kullaniyo tabi imei orjinal degil eski bir telin imeininattim cihaza guncelemek istegimde cihaziniz henuz kayitli degilndiyo tabi imei ile alakali bir durum 6.0 yuklesem ne dersiniz bi sorun olur imei den dolayi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1 ) D85530B_00_1217 adındaki kdz dosyası 32gblık için midir ?

2 ) Eğer lollipopa downgrade yapmak istersek lg flashtool ile direk lollipop kdz flashlamamız yeterli midir ?

G3 ü ilk çıktığı zaman Turkcellden kontratsız almıştım. Garantisi devam ediyor (lg türkiye)
    2-3 aydır telefon kendiliğinden kapanıp açılıyordu (ara sıra) Ancak son 15 20 gündür sürekli kendini resetlemeye başladı. İyice bezdirdi artık. Birkaç ay önce de üst ve altta kendiliğinden birer çizik oluştu (kronikmiş meğer) Oysa telefonu hiç zorlamadım, oyun hiç oynamıyorum zaten.
    Değişim isteyeceğim, sizce kabul ederler mi? Hangi servise göndermeliyim? Ne kadar süre onlarda kalır? Yerine ikame tel. Verirler mi? Başka telefonum yok çünkü.
    Fikir verirseniz sevinirim. Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar telefon pili öldü sanırım orijinal pil nerden bulurum

Orijinalden alıntı: fare315

Arkadaşlar telefon pili öldü sanırım orijinal pil nerden bulurum

orijinalini şuradan: http://www.vintekshop.com/g3-batarya-pmu157
    |
    |
SEO
Bey Azura
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.