Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26822683268426852686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 9 ay garantisi kalmis G3 gols 16 gb alicam telefon 1 ay once anakart kasa ekran falan degismis sadece arka kamera buglu gibi cekiyomus 700 tlye alayim mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haldir54

Arkadaslar 9 ay garantisi kalmis G3 gols 16 gb alicam telefon 1 ay once anakart kasa ekran falan degismis sadece arka kamera buglu gibi cekiyomus 700 tlye alayim mi sizce?

Hocam 32 gb olani sifir olarak 1000 tl civarina bulunabiliyor bence o para o cihaza verilmez.

• Peki sizde uygulamalarda bildirim geldiginde bildirim isigi yanıyor mu whatsapp facebook gibi uygulamalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Juan - Juan

Peki sizde uygulamalarda bildirim geldiginde bildirim isigi yanıyor mu whatsapp facebook gibi uygulamalar

whatsapta yanıyor face bilmiyorum hatta wpde ayarlarda bildirimin rengini felan ayarlıyorsunuz.
  • Polonya romunu yüklediğimiz an TR güncellemelerini alamayacağız sanırım, değil mi arkadaşlar? (Bir android rom yükleme cahili sorusu )
  • Arkadaşlar genellikle ne kadar ekran süresi atıyorsunuz?

• Affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum: Konumuzda mesleği avukat olan var mı? Acil

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

Uzun suredir kullanan arkadaslar, hala bir gunu rahat cikariyor musunuz ? Internet,konusma,video izleme gibi klasik bir kullanimda bir gunu tam cikariyor mu ? Dolu bataryayla bir film izledikten sonra ortalama %kac sarj kaliyor ?

Bir de yuksek ayarlarda oyun oynarken bir sure sonra kasma oluyor mu telefonda ve oyun oynarken sarj performansi nasil ?

Yok mu batarya konusunda bi fikir verecek almadan once kafami karistiran tek nokta, batarya onemli benim icin, yeni alacagim telefonla da sarj makinasina bagli yasamak istemiyorum.

Batarya önemliyse ya Iphone 6 ve üst modellerini ya da 4000 mah bataryalı telefonlara bakın Lg şarj konusunda sizi pek memnun etmez bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Polonya romunu yüklediğimiz an TR güncellemelerini alamayacağız sanırım, değil mi arkadaşlar? (Bir android rom yükleme cahili sorusu )

Güncellemeler Polonya'ya Türkiye'den önce geldiği için sorun değil avantaj olucak bu unutmayın :)

• Google Fotoğraflar Uygulaması

Eski fotoğraf albümlerimizin yerine geçecek, dijital çağın en başarılı uygulamalarından biri olan ve sınırsız depolama alanı sunan Google Photos ile ilgili tüm detaylar videomuzda.

• uzman0725 U kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şekilde telefonda tepki yoksa sakın açıp kurcalamayın.Serviste yazılım atılarak kurtarılabilır.Bilginiz olsun...
  • Telefon Migros da şu anda bu durumda, 510K serisi satılıyor ve garantisi ise (ELECTRA) ve (TEKN) ikisinden birini seçebiliyorsun. Sizce kasa çatlaması olur mu, almak mantıklı olur mu ne dersiniz??

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
  • Merhaba,

Arkadaşım G3 telefonunu suya düşürmüş, olayın üzerinden bir kaç gün geçmiş. Arkadaş açmayada çalışmış, telefonu az önce açtım ve oksitlenmeler olduğunu gördüm. Oksit temizleyi ile oksitleri temizledim geri topladım. Sarja takıyorum, tepesinde turuncu ışık yanıyor. Açma tuşuna bastığımda tepedeki ışık mavi yeşil arasında gidip gelmekte. Hatta bir ara kurcalarken flash ışığını bile yaktım fakat görüntü yok. Nasıl bir yol izlemeliyiz ? Şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba,

Arkadaşım G3 telefonunu suya düşürmüş, olayın üzerinden bir kaç gün geçmiş. Arkadaş açmayada çalışmış, telefonu az önce açtım ve oksitlenmeler olduğunu gördüm. Oksit temizleyi ile oksitleri temizledim geri topladım. Sarja takıyorum, tepesinde turuncu ışık yanıyor. Açma tuşuna bastığımda tepedeki ışık mavi yeşil arasında gidip gelmekte. Hatta bir ara kurcalarken flash ışığını bile yaktım fakat görüntü yok. Nasıl bir yol izlemeliyiz ? Şimdiden teşekkürler.
  • berkans kullanıcısına yanıt
    uzun süredir kullanıyorum, gerçi telefonu aldığımdan beri diyelim 1 sene oldu :) Çok memnunum. Gerçi özel hayatın gizliği falan ayaklar altındaymış gibi geliyor ama adamlar yapmış ya sevdim fotoğrafları. Ama siz siz olun çok fazla özele kaçan fotolar paylaşmayın.

Mesela bende geo tag açık hep fotolarda. Bir gün içinde çektiğim fotolar sırasında sürekli yer değiştirdiğimi anlamış gittiğim yerleri denizi falan da hesaba katarak tatile gitti bu kesin diyerek benim adıma albüm hazırlamış tatil gezisi mi ne demişti adınada. Yolculuğumun başladığı ve uzun km yaptığım yeri haritada şuradan şuraya gittin şunlar da çektiğin fotolar diye gösteriyor. Sonra duruyorum konakladığım yerde çektiğim fotolar var onları eklemiş gün gün, gezmeye gittiğim 30km üstü yerleri haritada göstermiş. Şaşırdım kaldım resmen Ben kendim bu kadar takip etmiyorum vallahi. Güzel yapay zeka kurmuşlar.

• haldir54 H kullanıcısına yanıt
    lg g3 32 gb delta garanti yaklasik 1 yil daha garantisi var 1000 tl, hic bir sorunu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

uzun süredir kullanıyorum, gerçi telefonu aldığımdan beri diyelim 1 sene oldu :) Çok memnunum. Gerçi özel hayatın gizliği falan ayaklar altındaymış gibi geliyor ama adamlar yapmış ya sevdim fotoğrafları. Ama siz siz olun çok fazla özele kaçan fotolar paylaşmayın.

Mesela bende geo tag açık hep fotolarda. Bir gün içinde çektiğim fotolar sırasında sürekli yer değiştirdiğimi anlamış gittiğim yerleri denizi falan da hesaba katarak tatile gitti bu kesin diyerek benim adıma albüm hazırlamış tatil gezisi mi ne demişti adınada. Yolculuğumun başladığı ve uzun km yaptığım yeri haritada şuradan şuraya gittin şunlar da çektiğin fotolar diye gösteriyor. Sonra duruyorum konakladığım yerde çektiğim fotolar var onları eklemiş gün gün, gezmeye gittiğim 30km üstü yerleri haritada göstermiş. Şaşırdım kaldım resmen Ben kendim bu kadar takip etmiyorum vallahi. Güzel yapay zeka kurmuşlar.

Annem bır gun eskı albumlere ne oldu dedı ve bende bunu buldum :)

Gercekten tek kelıme ıle mukemml bır uygulama hayran kaldım acıkcası. Ozellıkle kısılerı yuzlerınden tanıyıp resımlerı ayırd etmesı bır harıka.

Herkese tavsıye ederım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bex0ve

Telefon Migros da şu anda bu durumda, 510K serisi satılıyor ve garantisi ise (ELECTRA) ve (TEKN) ikisinden birini seçebiliyorsun. Sizce kasa çatlaması olur mu, almak mantıklı olur mu ne dersiniz??

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Kasa çatlaması olur mu bilemiyoruz hocam yeni üretim cihazlardan çünkü genelde 7-8 aydan sonra oluşuyor çatlaklar bende 507 serisi var mesela 5 aylık şuan çatlak olmadı telefonu yorucak ısınmasını gerektiricek ağır şeyler de yapmiyorum açıkçası.

• Arkadaslar g3 te hangi tarayici lar
    Hizli ve sorunsuz calisiyor?

• bex0ve kullanıcısına yanıt
    babamin arkadasi da gecen hafta migrostan telefon aldi ve imeisi kayitli olmayan sahte cikmis telefon ve bunu bir kac yerde daha duydum bilgilendirmek istedim :)

• 
Sayfa: önceki 26822683268426852686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.