Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26802681268226832684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mercuricall

Arkadaşlar 5.0 sürümünde havadurumuna istediğim ili atıyamıyorum sadece konumu gösteriyor çözümünü bilen var mı?

Önce konumdan şehri belirlesin cihaz.Sonrasında hava durumuna girip ayarlar şehir listesinden + ya basarak eklemek istediğiniz şehri yazıp ekleyin.bu işlemi yaptıktan sonra konumdaki şehri silebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G3 TELEFONUM HARD BRİCK OLDU KISA DEVRE YAPTIRARAK SANIRIM PC YE TELEFONU GÖSTERİYOR MUŞUZ BİLEN EDEN NEREYİ KISADEVRE YAPACAĞIZ YARDIM EDİN LÜTFEN

• Arkadaşlar 6.0 dada ekran sürem 3 saati geçmiyor.Sizce sebebi ne olabilir.Bataryayı sömüren uygulamaları nereden görebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzman0725

Hocam android 6.0 yuklemistim. Fakat yaptığım yanlış şu 5.0 için olan twrp yi 6.0 a yuklemeyi denedim gitti telefon açılmıyor. Tuğla dedikleri olay oldu galiba :/

Telefonu download moda alabiliyorsanız sorun yok hocam kurtarırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: fırat.ç.

quote:

Orijinalden alıntı: dieselsingle

411 serisi delta garantili telefonumu çatlak var diye gönderdim. hatta köşesinde ezik bile vardı, inşallah bahane etmezler dedim, nitekim sıkıntısız şekilde kasası değişti. toplam 8 günde elime geçmiş oldu.

aferim delta. sevdim seni.

Bilgi icin tesekkurler, arka kapagi da degistiriyorlar mi?

onu sanmıyorum :)
  • ReaLLibe kullanıcısına yanıt
    Hocam alamıyoruz hareket yok hiçbir :( Anakart da kısadevre olayı varmış o lazım

Şu Lg g3 ümü yapana LG BELLO telefon hediye edecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzman0725 -- 14 Ocak 2016; 10:08:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

G3 ile alakali birsey degil. Akilli telefonlarin hicbirinde boyle bir ozellik yok. Lg, Samsung, Nokia, Huawei, HTC, I Phone veya herneyse farketmez. Bunlarin isletim sistemleri geregi bilgisayar mantigi ile calisirlar. Kapaliyken tugladan farksizdir. Tum islemler telefon acikken yurutulur.

hiç öyle demeyin tamamen yazılım ile alakalı bir durum bir önce ki telefonum huawei ascend p1 di alarmı kurara telefonu kapatır yatardım saati gelince çalmaya başlardı hatta alarmı susturunca telefon açılsın mı diye sorardı bile süper bir özellikti yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: petro24

quote:

Orijinalden alıntı: Mercuricall

Arkadaşlar 5.0 sürümünde havadurumuna istediğim ili atıyamıyorum sadece konumu gösteriyor çözümünü bilen var mı?

Önce konumdan şehri belirlesin cihaz.Sonrasında hava durumuna girip ayarlar şehir listesinden + ya basarak eklemek istediğiniz şehri yazıp ekleyin.bu işlemi yaptıktan sonra konumdaki şehri silebilirsiniz

Hocam şimdi çözdüm smart notice de sadece konum işliyor ama normal hava durumunda istediğim şehri ekleyebiliyorum.

• AYGIT YÖNETİCİSİNDE QHSUSB_BULK OLARAK GÖRMEYİ BAŞARDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Arkadaşlar 6.0 dada ekran sürem 3 saati geçmiyor.Sizce sebebi ne olabilir.Bataryayı sömüren uygulamaları nereden görebilirim

Aynı durum bendede var. Daha önce lolipopta da aynı ekran sürem vardı, novastok 5.6 kurduktan sonra 4-4 buçuk saate yükselmişti ama 6.0da yine 3-3 buçuk saat alıyorum. Aynı uygulamalar aynı kullanım olmasına rağmen.
  • quote:

Hocam alamıyoruz hareket yok hiçbir :( Anakart da kısadevre olayı varmış o lazım

Telefonu bataryasız şarja takınca uyarı veriyor mu yine mi hiç bir belirti olmuyor. Eğer ekranda uyarı çıkıyorsa forumber hocaya sor böyle bi konuyla ilgili bataryayı çıkarıp şarja takınca uyarı veriyor mu diye sormuştu arkadaşın birine eger uyari vermiyorsa kurtaramazsınız demişti uyari veriyorsa bi ona pm atın yardımcı olur büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devastating24

Arkadaşlar 6.0 ne zaman geldi benim telefonda son güncelleme yüklü yazıyor başka bi yerden yaptıysanız söylermisiniz bide benim telefona ne zaman gelir kendiliğinden

866.sayfada kurulum anlatımı var @yazilimci online tarafından

• Arkadaşlar şunu bilen bi söylesin rica ediyorum.

Arkadaşlar telefonum LG G3 Cat 6 modeli. Kore'den almıştım. Telefonuma Android 6 marshmallow güncellemesi geldi. Pc suitten değil de manual olarak yapmak istiyorum. Bunu aşağıda linkini verdiğim siteden manuel olarak indirebilirim öyle değil mi? İndirdikten sonra sadece telefona atıp, telefonda bunu açmam yeterli mi yoksa başka bişey yaparak mı kurmalıyım? Kısaca sorum; manuel kurulumu nasıl yaparım? şimdiden teşekkürler.

LİNK:http://lg-phone-firmware.com/mobile/index.php?id_mod=41

• quote:

download mode'a girmiyorsa, şarj olmuyorsa fiziksel müdahale gerekebilir. işin uzmanı değilim, ancak xda'da araştırdım biraz bu tip sorunu herhangi bir sanal yöntemleçözebilen olmamış gibi görünüyor. yakınsanız doğubank'taki telefonculara danışabilirsiniz, çözerlerse onlar çözer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptansharp

Arkadaşlar şunu bilen bi söylesin rica ediyorum.

Arkadaşlar telefonum LG G3 Cat 6 modeli. Kore'den almıştım. Telefonuma Android 6 marshmallow güncellemesi geldi. Pc suitten değil de manual olarak yapmak istiyorum. Bunu aşağıda linkini verdiğim siteden manuel olarak indirebilirim öyle değil mi? İndirdikten sonra sadece telefona atıp, telefonda bunu açmam yeterli mi yoksa başka bişey yaparak mı kurmalıyım? Kısaca sorum; manuel kurulumu nasıl yaparım? şimdiden teşekkürler.

kdz olararak iniyor. lg flash tool ile yükleyebilirsiniz. direk atarak kuramazsınız. forumda çeşitli anlatımları var:http://forum.donanimhaber.com/m_96187374/tm.htm

kore modeli için farklı bir adım uygulanıyor mu bilmiyorum, "how to flash kdz to MODELNO" diye bakarsanız daha detaylı ve net bir anlatıma ulaşırsınız.

• quote:

Cevap uzağınızda değil bakın bi üst mesajda.

• quote:

Üstte linkini verdiğim yerde nasıl yükleme yapacağın yazıyor. KDZ uzantılı rom indirip flash tool ile yükleyeceksin

• quote:

AYGIT YÖNETİCİSİNDE QHSUSB_BULK OLARAK GÖRMEYİ BAŞARDIM

TOT yöntemi ile veya LGUP yöntemleriyle yükleme var onları bir deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrecan3321

şirket telefonu sizden geri almayacaksa zen5 i de satin 1700lira ya yakin butceniz olur

Hocam aynısı aklıma geldi ama faturayı şirkete teslim edip parasını alacağım için faturada farklı bir telefon gösteremiyorum. Maalesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

quote:

Orijinalden alıntı: metamorphoses

quote:

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

quote:

Arkadaşlar 1300 TL'ye kadar telefon arayışı içindeyim. G3 düşünüyorum. Şu an bu telefonu tavsiye eder misiniz?

Kesinlikle hayir.

1 yil once evet derdim.

200tl daha koyup g4 alin yada 3 ay bekleyin 200tl kadar fiyati dusecek.

Yavas bi kamera uygulamasi var 6.0 ilr de cozmedi lg, ekrani parlak degil disarda skinti, amoledlerle kiyaslanmaz parlakligi eger samsung kullandiysaniz g3un lcd displayi sinir edebilir. Isiniyo 2.5ghz cunku, cunku 2k ekran fln..

En iyisi g4, kamera super, manuel cekim var. Daha parlak ekran ve isinmadigi icin telefon hizini kesmiyo yani stsbil bi performansi var.

Tavsiye etmem. Ozellikle kamera bu telefinda canimi skiyo. Bi iphone gibi degil(iphone 5 mesela)(netlikten bahsetmiyorum yavasliktan arayuzden ve yazilimdan)

Teşekkürler. Şirket telefonu olarak aldıracağım. 1300 TL limit verildi. Bekleme veya üzerine ekleme şansım yok. Ne önerirsiniz?

Hocam nasıl bir kullanım içinde olucaksiniz ona göre bir kaç öneri söyleyebilirim size.

Çok teşekkürler cevap için. Telefonda oyun oynanmayacak. Ofis işleri, mail ve sosyal medya uygulamaları olacak. Bataryanın 1 günü çıkarması yeterli çünkü powerbank taşıyorum. Şu an Zenfone 5 kullanıyorum. Gayet memnunum ama şirket telefon alacağız dediği için bu fırsatı da son kuruşuna kadar kullanmak istiyorum. 1000 liranın altında bir telefon da düşünmüyorum bu yüzden.

Bence çok çok rahat bu tür işlerinizi görür ofis ortamında olduğunuz içinde priz bulma derdiniz olucağını düşünmüyorum en kötü sürekli kullanımda sabah 8'den aksam 4'e kadar idare eder ama sürekli kullanımdan bahsediyorum burda dikkatinizi çekmek isterim :) Mesela ben saat 10'da sarjdan aldım bugün şuan %36 full parlaklık ve 3g ile kullanmak zorunda kalıyorum dışarıda olduğum için. Ev içinde kapalı ortamda %100 parlaklık müthiş gelirken dışarda bende pek memnun kalmıyorum açıkçası ama ekranı rahat görebiliyorum yani sorun yaşamıyorum bazen güneş vurunca elimle kapatmak zorunda kalıyordum yazın şimdi öyle bir derdimde yok içiniz rahat olsun eminim pişman olmazsınız hatta fotoğraf çekmek için çok kullanmam şarjı daha iyi gitsin derseniz G2 alın biraz daha kaba ve kamerası biraz daha kötüdür ama bakın bu kötü anlamına gelmiyor G3'e göre biraz daha kötü yani kötü bir kamerası yok kesinlikle ve şarjı 2-3 saat daha fazla götürür. Yalnız bu tip telefonlari alırken batarya kullanımını iyice öğrenmelisiniz özellikle ilk bir haftada ki sarj alışkanlığınız da telefonun şarj süresine büyük etki eder. Diyeceğim o ki ne G2, ne G3 ne de arkadaşın önerdiği G4 hiçbirinden pişman olmazsınız bahsettiğiniz kullanımla.

Hocam cevap için çok teşekkür ederim. Zenfone'a ek olarak G2 de kullanıyorum. Gerçekten harika bir telefon. Tavsiyeniz üzerine kararım pekişti ve siparişi verdirdim.

• 
Sayfa: önceki 26802681268226832684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.