Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21422143214421452146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: işte o bendim

Merhabalar,
    Telefonumu geçen yıl ekim ayında aldım ancak keşke almasaydım diyorum.
    Saçma sapan donmalar, arada klavye çıkmıyor, ana ekran durdu hatası...
    Bir de şarj sorunu eklendi.
    Bir süredir telefon bataryası çok yavaş doluyor.
    2 saattir şarjda olan telefonum bataryası %16 dolmuş ya bu nasıl saçmalık!
    Ekranda da, tam dolum 14 saat kaldı yazıyor.
    Bu problemi yaşayan var mı? Gerçekten sinirim bozuldu

Bütün Sorunlarına Cevap Veriyorum
    1.Arayüzde Takılma Performansla Alakalı Bir Sorunu Yok Yazılım Sıkıntılı G4 Bile Arayüzü Takılıyor İnşallah Android M İle Giderilir Ve Şuanda Nova Launcer Son Sürümünü Kullan Kesinlikle Takılma Yok Ve Geliştirici Seçeneklerden Anismyan Hızlarını 0,5 Yada 0 Yap.

2.20İ Birleşik Arap Emirleklerini Kdz Olarak Flashlayabilirsin Flaslayaldanberi Hic Hata Vermedi.

3.LG Klavyeyi Kullanma Çok Fazla Ram Yiyor Ve Hantal Onun Yerine Shiftkey Yada Fleksy Kullanablirsin.

4.Batarya Kitkata Göre Yavaşa Doluyor Buda Yazılımsal Olay Gibi Gözüküyor Ve ŞuAnda Benim Bataryam %0 Dan %100 2.30-3 Saat Arası Full Dolum Yapıyor.

5.Stock Rommu Kullanıyorsun Ve Hard Reset Atmanı Öneririm Eğer Hala Aynıysa Durum Bataryada Ve Adaptöründe Yada Telefonun Usb Girşinde Sıkıntı Vardır Ve Garantiye Göndermeni Tavsiye Ederim Bunları Denedikten Sonra Ben Hiç Görmedim 16 Bataryası Dolan LG G3 Kullancısı Bizim Telefon İçin Değil Bütün Telefonlar İçin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndroidTR20 -- 1 Ağustos 2015; 14:12:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: guvenkizilay

Bende telefonu alarak aranıza katıldım. Fakat telefon hala elime geçmedi Bimeks'ten aldım Çanakkale Merkezdeki mağazada bulunmadığından başka mağazadan talep edildi, ama kargo başka ile gönderildi ve benim adıma teslim alınmış olarak gözüküyor . Kargo şubesi telefonlara cevap vermiyor, şikayetleri oluşturdum ne yazık ki beklemedeyim . 2 günde elime geçmesi gereken telefon için bugünle birlikte 6 gündür bekliyorum umarım bir an önce kargo bulunur ve bende aranıza katılım izlenimlerimi paylaşırım. Bu arada bu karmaşıklık için önereceğiniz herhangi birşey varsa paylaşırsanız sevinirim. Birşey yapamamak daha da sinirlendiriyor .

Kolay gelsin hocam çok sinir bozucu... Anlıyorum sizi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar lg g3 quick circle kilifda saat tipini degistirme ayar yeri birden kayboldu.kilif orjinal.saat tipi ayni kaldi.Sorun nerde nasil yapilicak.Yardim ederseniz sevinirim.rlDurum resimdeki gibi ayar kismi yok
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi analitikduzlem -- 1 Ağustos 2015; 18:45:25 >
  • Merhaba arkadaşlar bende bugün sipariş verdim 32 geldık olanından inşallah memnun kalırım. Telefon nasıl kullanımı şarjı kamerası parasını hak ediyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

quote:

Orijinalden alıntı: guvenkizilay

Bende telefonu alarak aranıza katıldım. Fakat telefon hala elime geçmedi Bimeks'ten aldım Çanakkale Merkezdeki mağazada bulunmadığından başka mağazadan talep edildi, ama kargo başka ile gönderildi ve benim adıma teslim alınmış olarak gözüküyor . Kargo şubesi telefonlara cevap vermiyor, şikayetleri oluşturdum ne yazık ki beklemedeyim . 2 günde elime geçmesi gereken telefon için bugünle birlikte 6 gündür bekliyorum umarım bir an önce kargo bulunur ve bende aranıza katılım izlenimlerimi paylaşırım. Bu arada bu karmaşıklık için önereceğiniz herhangi birşey varsa paylaşırsanız sevinirim. Birşey yapamamak daha da sinirlendiriyor .

Kolay gelsin hocam çok sinir bozucu... Anlıyorum sizi...

Hiç sormayın hocam ya . Umarım en kısa zamanda gelir

• AndroidTR20 kullanıcısına yanıt
    Yardımınız için çok teşekkür ederim, hard reset deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

20b olmasın o.
    çünkü SEA sürümde 10K dan sonra 20b lollipop ilk güncellemesi var onların sonrasında sırayla 20c - 20g

Evet hocam kusura bakmayin v20b guncellemesi cikiyor.Yanlisikla v10b yazmisim.Guncelleyeyim mi ?

• Son kullanım boyle
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• 5.0 güncellemesi verileli neredeyse 8 ay oldu. Üstüne hareketlilik yok. Bir daha LG ye bulaşmam. Kitkatta fıstık gibi olan pil performansını lollipopla berbat ettiler.
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    tek lg de değil hocam bu şarj sorunu kitkattan lollipopa güncellenen markaların cihazlarında yaşanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSsubayı

quote:

Orijinalden alıntı: koppa

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kablosuz sarji kullaniyorum gayet basarili (nokia dt-900) 46 tl gibi bi paraya aldim. Cok karizmatik ve hos duruyor :) tavsiye eden arkadasima tesekkur ediyorum

O fiyata nerden aldınız acaba?

N11 den aldim. Sıfır ve orjinal urun geldi. Renk olarak sari ve mavi vardi brn mavi aldim.

Keşke bir link atsaydınız. 69 dan aşağı fiyat göremedim.

Daha da ucuzlamis kacirmayin derim :)http://m.n11.com/universal-kablosuz-sarj-cihazi-dt-900-qi-standart-P58605682

Teşekkür ederim aldım birtane. Kılıf engel olur mu acaba?

Hayir bende kilifla sarj ediyorum herhangi bir sıkıntı yok

Tavsiyen ve bilgi için tesekkur ederim. Alet bugun geldi ve nerdeyse kablolu hizinda sarj ediyor.

Ofiste kullanmak için çok ideal.

Bende is yerinde sorunsuz kullaniyorum hocam kablosuz sarji. Görenler de ufo gormus masum köylü moduna giriyor :) tek dezavantaji telefonu biraz isitiyor zaten kablosuz sarjlarda telefonun isinmasi normalmis araştırmalarım bunu gosterdi. Bir de bu telefondan memnun olmayan arkadaslarin gercekten telefonunda sorun olduğunu düşünüyorum. Sahsen ilk alir almaz format attim, gereksiz ve kullanmadigim butun uygulamalari durdurdum telefondan gayet memnunum. Tek sorunum telefonun kilidinim cebimde kendi kendine acimasi idi o da bi kac sayfa geride acikladigim yontemle cift tiklama ile kilit acilma ozelligini kapattim sorun cozuldu boylece kilit sadece arka tusa basinca aciliyor. Arkadaslar bu telefon gerek kamera gerek ram gerek hafiza bakimindan suan en ust düzey telefonlarla yarışır bir telefondur.
    Saygılarımla...

Hocam benim kablosuz şarj zımbırtısı da geldi, dün 30 dk üstünde bıraktım inanılmaz ısınmış gibi geldi bana. cpu-z ile pil sıcaklığına baktım 39.6 dereceyi gösteriyordu, şu anda şarja takılı değilken 30.9 gösteriyor mesela. ayrıca çok yavaş şarj ediyor gibi geldi, 0.75 amper, haliyle kabloya göre yavaş ancak 0.75'ten de yavaş gibi ölçümlerime göre. sürekli masabaşı iş yapan, sürekli telefonu alıp kullanan sonra tekrar üstüne koyanlar için iyi bir ürün ancak benim gibi üstüne koyup uzun süre bekleyecekler için pek de tavsiye edebileceğim bir ürün değilmiş. 30 dk değil daha da uzun süre bekletsem daha da ısınırdı eminim. işine yarayana bir şey diyemem ancak benim pek işime yaramayacak gibi. özellikle gece yatarken teli şarja takıp yatıyorum, 2 saatte şarj oluyorsa geriye kalan 5 saatte boşu boşuna şarj aletine bağlı kalıyor telefon. yavaş olsun benim olsun diyerekten kullanayım diyorum ama şu ısınma işine bir çare bulmadıkça güvenemiyorum da.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Hocam mavi rengi nasıl yaptınız ?
  • Merhabalar bugün yeni aldim telefonu ben de araniza katildim

• Geçen hafta cumartesi alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefon iyi hoşta, batarya çok çabuk bitiyor. Yaklaşık 3,30 ile 4,30 saat arasında ekran süresi alıyorum 1,30 2 saat arasındada şarj sürem bulunuyor. Orta parlaklıkta 40 dakikalık bir video izlerken bile 100de 20 ile 15 arasında bi düşüş yaşanıyor. Onun dışında gözlemlediğim kadarı ile yine orta parlaklıkta 5-3( net olmamakla beraber) dakikada facede vs gezinirken 100de 1 lik düşüş elde ediyorum. Normal midir ? Onun dışında Güç tasarruf moduna geçtiginde ise gerçekten çok yararlı oluyor. Kamerası gerçekten mükemmel. Oyun oynarkende 41 dereceyi geçmiyor cihaz. Dış ön panelden derece ile baktıgımda. Sizlerin ekran süresi nasıl peki ? https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2103640/e3ee1455-31bc-4988-acfb-0ffe74cfdede.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrColovaria -- 1 Ağustos 2015; 18:23:22 >

• DrColovaria D kullanıcısına yanıt
    4:30, 5:00 civarı ekran süresi alıyorum. Wifi full açık, oyun felan oynuyorum. Ekranda parlaklığı 50'de. Bunlar hard reset attıktan sonra oldu, hard resetten önce 3:30 saat civarı alıyodum. Hard reset atmak her anlamda iyi bir sonuç veriyor.
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    6.30 saat nedir hocam ne yaptınız siz :)

?? Sırrı nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 4 30 saatin 3.30 saati falan oyun aynen wifi full acik kalan 30 face ya da inernetde geziniyorum parlaklikta 35 civarlarinda oyun oynarken. Geri kalan 30 da video falan oluyor.
    Onun disinda eset antvir programi var etkiler mi bilmiyorum tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrColovaria -- 1 Ağustos 2015; 18:48:38 >
  • Gravaze kullanıcısına yanıt
    Evde orjinal sarjina takmak tabiki daha avantajli ve guvenli bu konuda kesinlikle size katılıyorum. Ancak dedigim gibi ben mada basi calisiyorum ve telefon gorusmeleri yapiyorum. Surekli telefonu ssrjdan cikar konus tekrar tak bunlarin yerine direk onun ustune koyuyorum ve sarjim surekli dolu oluyor cikacagim zamanda direk ustunden alip cikiyorum cok pratik oluyor. Bunun yerine evde kullanacaklar icin kesinlikle orjinal sarj cihazi daha saglikli ve daha hızlı

• telefona ıkddebır hard reset veya fabrıka ayarı yapmak telefon veya bataryaya zarar verırı mı ılerıde sorun olur mu
  • 
Sayfa: önceki 21422143214421452146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.