Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21432144214521462147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IhtiyaR87

telefona ıkddebır hard reset veya fabrıka ayarı yapmak telefon veya bataryaya zarar verırı mı ılerıde sorun olur mu

Hiçbir şeye zarar vermez, ileride de sıkıntı çıkarmak. Aksine ileride yaşanabilecek sıkıntıları giderir bi bakıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Konuda defalarca şarj sorunu dile getirildi ancak G3 bataryası oldukça iyi..Sonuçta her akıllı cihaz günde 1 kez şarj edilir gayet normal bir durum bu..
    Buyrun bugün Wifi ile hep online oyun oynadım..

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

reis şu telefona ne yapıyorsunuz ya benimkinde 3 saat ekran süresi alıyorum bekleme modunda %30 filan şarj yiyor ne yapmam lazım

• bıde lapto un format atmaa sayısı mı ne var dıorlar ne alakaysa bı laptoba devamlı her sıkıntıda format atmak zarar verırı mı beyaa telefon ıcnde egcerlı bu herhangı bı sorun afrketmez..
  • Beyler lg g3 32 gblık modelini Türkcell den taksitle almayı düşünüyorum. Bu telefonun artı ve eksilerini yazarsanız ona göre karar vercemde.

• AndroidTR20 kullanıcısına yanıt
    506k serisi cihazımı bir kaç gündür kullanıyorum.Alır almaz hard reset yapmıştım.Benim batarya 1 saat 20 dk. da tamamen doluyor ve 1 tam günü çok rahat geçirebiliyorum.Kısacası batarya beni çok ama çok şaşırttı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 59ensgk

Beyler lg g3 32 gblık modelini Türkcell den taksitle almayı düşünüyorum. Bu telefonun artı ve eksilerini yazarsanız ona göre karar vercemde.

Ben axess kartla 1265 tlye n11 den aldım.Telefonu almadan önce 100 tl ve üstü alış verişlerde 3 taksit (telekomünikasyon,yakıt vb. yapılmadğı bilgisine rağmen) için kampanyaya başvurmuştum sms ile.Sağolsun banka bana kıyak geçerek 3'e bölmüş :) Niye söylüyorum bunu çünkü turkcell gibi soygunculara para kaptıracağına benim gibi uygun fiyata paralel ithalat alablirsin!! Bir hatırlatma:'Paralel ithalat alırsan şayet radyo uygulamasına güncelleme ile kavuşabiliyorsun.Distribütör ürünlerinde radyo bulunmuyor (Radyo bandrol vergisi yüzünden)

Daha önce Note 4 kullanan birisi olarak artılar;
    -Çok hızlı şarj oluyor.Yaklaşık 1 saat 20 dk gibi batarya tamamen doluyor.Ortalama bir kullanıcı 1 günü çok rahat çıkarır.
    -Tasarım tam bir efsane
    -Elde tutuşu çok rahat
    -Arayüz akıcı
    -Ekran parlaklığını sıfıra getirdiğinizde bile (ki ben bu şekilde kullanıyorum) renk ve parlaklık oldukça yeterli oluyor ki bu da batarya üzerinde olumlu bir etki sağlıyor.
    - Ses oldukça makul
    -Note 4 de yaşadığım şebeke sorununu G3 te çok şükür yaşamadım gayet güzel
    -Telefon görüşmelerimde karşı tarafın sesi ve kendi sesiniz billur gibi çok net (Note 4 de sorun yaşamıştım)

Eksileri;
    -Kutudan çıkan kulaklık basit ama işini görecek düzeyde.
    -Ön kamera gündüz ışığında veya yeterli ışıklı ortamda iş görürken onun haricinde vasat.

Not:Isınma konusuna gelecek olursak eğer;Ben çok oyun oynayan bir insan değilim ama gerek oğlumun oynadğı oyunlar ve gerekse de benim kullanımım süresince hiçbir ısınma ile karşılaşmadım desem yeridir.Belki de çok parlak ekran kullanmadığımdan olsa gerek diye düşünüyorum.Eşimde s4 var onunki G3 ten rahat 2-3 kat daha fazla ısınıyor onu söyleyeyim.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

selam.

• Arkadaslar lg health bitek bende mi yanlis 1 adim atiyom 3 adim yazıyo lutfen cevap verin

• quote:

Orijinalden alıntı: _58_Burak_58_

Arkadaslar lg health bitek bende mi yanlis 1 adim atiyom 3 adim yazıyo lutfen cevap verin

Tahmini bir şeydir herhalde o nasıl adımımızı sayabilir ki aldığımız mesafeye göre adımı hesaplıyordur büyük ihtimal var mı başka mantığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: med000

quote:

Orijinalden alıntı: Jet lag

Merhama beyler. Ana ekrana ayarlardan telefonun belirlediği bazı işlevlerin shortcutını koyabiliyoruz peki bu smart cleaning işlevinin ana ekrana bir shortcutını koymanın vanilla haliyle mümkünatı var mıdır?

Kaç kere paylaştım yahu neyse.
    http://youtu.be/25E6jiUjEQg

Teşekkür ederim

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: analitikduzlem

quote:

Orijinalden alıntı: _58_Burak_58_

Arkadaslar lg health bitek bende mi yanlis 1 adim atiyom 3 adim yazıyo lutfen cevap verin

Tahmini bir şeydir herhalde o nasıl adımımızı sayabilir ki aldığımız mesafeye göre adımı hesaplıyordur büyük ihtimal var mı başka mantığı

Telefonu yukarı aşağı salla adım atmış sayar.

• Kozmik Android K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yardımcı olduğun için pahalı da olsa Türkcellden alıcam büyük ihtimalle. Son bir şey daha sorucam samsung A7 mi lg g3 mi.

• 59ensgk kullanıcısına yanıt
    Arka kameraya önem veriyorsan a7 alma. Diğer özelliklerini bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal usb kablosuna alternatif bulan oldu mu?

Ben 2-3 kablo denedim hiçbiri orijinal gibi olmuyor...?

• quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

Orijinal usb kablosuna alternatif bulan oldu mu?

benimde bi tane ihtiyacım var lg l5 vardı onun kablosunu denedim beğenmedi samsung denedim onu sevmedi ucuz dandik bir kablo denedim hoşuna gitmedi.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 59ensgk

Teşekkür ederim yardımcı olduğun için pahalı da olsa Türkcellden alıcam büyük ihtimalle. Son bir şey daha sorucam samsung A7 mi lg g3 mi.

Rica ederim.Bu tamamiyle senin zevkine,beklentine kesene vs vs. adına ne dersen de onunla alaklı kişisel bir durumdur.Bana sorarsan sen hangisini tercih ederdin diye kesinlikle lg g3 derim.Yukarıda artılarından bahsederken ipuçlarını da aslında vermiş oluyorum.Samsung'a bir türlü ısınamadım,gerek arayüz,gerek güncelleme sorunları gerçekten insanı çileden çıkartır.Geçen bir arkadaşım 2500 lira para vererek yeni almış olduğu S6 edge ile ilgili bana öyle bir sorundan bahsetti ki inanamadım.Meğer s6 edge lerde mobil veri simgesi kayboluyormuş ve bu konuda samsung bile açıklama yapma durumunda kalmış.Yani işin özü samsung dan özellikle uzak duran bir insanım.A7 alacağıma meizu mx5 alırım daha iyi.Lg g3 benim beklentilerimi çok fazla karşılayan ve çok çabuk uyum sğladığım ender elektronik ürünlerden biri oldu.Umarım birlikteliğimiz daha uzun yıllar sürer :)

selam.

Edit:http://www.webtekno.com/mobil/samsung-galaxy-s6-mobil-veri-sorunu-h8326.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kozmik Android -- 1 Ağustos 2015; 23:28:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn003

quote:

benimde bi tane ihtiyacım var lg l5 vardı onun kablosunu denedim beğenmedi samsung denedim onu sevmedi ucuz dandik bir kablo denedim hoşuna gitmedi.. :)

Ne çektik şu kablo işinden yahu

2 saat içinde şarj olan telefon 4-5 saatte oluyor. Ne var orijinal kablosunda altın mı var roket yakıtı mı var anlamadım

Telefonunum 1 haftadır %100 olmadı

• quote:

quote:

quote:

2 saat içinde şarj olan telefon 4-5 saatte oluyor. Ne var orijinal kablosunda altın mı var roket yakıtı mı var anlamadım

benim kablonun da telefon ucunun alt tırnakları içine girmiş kolay girip çıkıyor yuvaya sabaha alarmım varsa tedirgin takıyorum şarja :)

• quote:

quote:

quote:

Ben eski xperia telefonumunkini kullanıyorum bazen çünkü köşeli ucu var bazen de orijinal kabloyu kullanıyorum bir fark görmedim şimdiye kadar, bir tane orijinal xperia kablosu bulursan dene istersen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bende 20i sürüm stok rom var. yeni yükledim hard format falan attım. Ancak birisi beni aradıgında açtıgımda sesim karşı tarafa geç gidiyor 2 saniye falan. yani ben alo alo diyorum adam sonradan duyuyor beni. neden olabilir bu sorun.

birde bazen telefonun önündeli beyaz led yanıp sönüyor. bakıyorum hiç bir bildirim ileti sms falan hiç bir şey yok. şarjı var ama birşey için uyarı veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 21432144214521462147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.