Şimdi Ara

LG G3 D850-D855 HARD BRİCK (KOMA)- UNBRİCK (KURTARMA) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
12
Favori
81.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar, emmc tesette takılıyor , pass etmiyor. Yapılacak iş nedir sence?

LG G3 D850-D855 HARD BRİCK (KOMA)- UNBRİCK (KURTARMA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeterözeR -- 16 Nisan 2017; 20:1:56 >
  • Selam arkadaşlar.

Benim g3 durup dururken mavi ekran verdi. Açılmaya çalışıyor ama tekrar mavi ekran geliyor kapaniyor. Sanırım anakart sorunlu. Fotoğraflarımı kurtarma şansım var mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımcı olacak var mı ? FLASHTOOLDA HERŞEYİ YAPTIKTAN SONRA MODEL HATASI ALDIM. MODELİM D855 32 GB HANGİ TOT DOSYASINI İNDİRMEM LAZIM YADA DLL DOSYASI MI YANLIŞ YARDIMCI OLURSANIZ SEVINİRİM.
  • Aradan baya zaman geçmiş. 2 yıl once telefonum bozulmustu. Tabi o sıralar bu dosyaları bulamamıstm😕. 2 yıldır telefon evde yatıyor. Var mı uzaktan baglanıp bana yardım edebilcek bir babayigit?

• merhaba dostum bu yontemı g3 staylus ıcınde kullana bılır mıyız tot dosyası var mı sende
  • Allah razı olsun konuyu açan arkadaştan paylaşmış olduğun bilgiler çok yararlı oldu telefonu kurtardım sayende
    teşekkür ederim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdoglu126 -- 29 Mayıs 2017; 19:23:42 >
  • Selamlar Arkadaşlar Benimde Lg G3 D855 32gb Telefonum önce kernel cash hatası verdi sonra hiç tepki vermemeye başladı iğneyle işlemciyi uyandırdım aygıt yöneticisinde gözüktü portu bile
    şuan boarddiagta hata alıyorum
    EMMC TEST START
    failed to open partition from emmc
    test aborted!!

hatası varmı çözümünü bulan bilgilendirirseniz çok sevinirim telefon bitkisel hayatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkafamatizz

quote:

Orijinalden alıntı: daimler1905

quote:

Orijinalden alıntı: kkafamatizz

HEP BU HATA GELİYOR NEDENİ NEDİR

İyi akşamlar arkadaşlar bende bu arkadaşın yaşadığını yaşıyorum. Telefonun şarjı bitti ve birden gitti bir daha açılmadı. 6 farklı bilgisayarda denedim 9008 olarak görüyorum ama bu arkadaşın yaşadığı programın aynısını bende yaşıyorum hep aynı yerde takılı kalıyorum. özellikler Forumber başta olmak üzere bir çok arkadaşdan yardım bekliyorum.

kardeşim anakartı ısıt şaç kurutma makinesiyle v.s ile eğer ısıtınca açılıyorsa büyük ihtimal anakarttaki emmc parçası tırt olmuş demektir.

Alıntıları Göster
    Tamamdr Telefonu Birkaç kere işlemciden Resetledim tüm gerekenleri yaptım şuan flash tool ile yüklemye devam ediyorum en son adımda kaldım mavi ekranda kocaman factory reset status 3 yazıyor veöyle kalmış dokunmayada korkuyorm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ADINLAR -- 13 Haziran 2017; 7:43:0 >

• Arkadaşlar herkese kolay gele elimde 2 adet lg telefon var biri e 460 diğeri d682 2 telefonuda alalı 3 yıl oldu ikisininde ana kartları kendiliğinden root yapılmadan yandı ve lg bu durumun kronik olmadığını idda ediyor ve ikisi için 1400 tl nakit para talep ediyor ayrıca 6 ay garanti veriyor yeni ana kartlar için. Hepsinden tuhafı bu anakartları servis dışında biryerden bulmak mümkün olmuyor telefonsuz kaldık bana yardımcı olabilecek birileri varmı? servis seve seve siz bu parayı ödeyeceksiniz yoksa telefonsuz kalırsınız demiyoda bunu ifade eder nitelikte ifadeler kullanıyor ana merkezide aradım onlarda servisin doğru söylediğini ifade ediyor eminim bu durum sadece benim başıma gelmemiştir. Lütfen bana yardımcı olun
    tel:05378700003
  • Beyler telefonun wifi tuşu yanıp sönüyo ve herhangi birini görmüyor yardım edecek varmı ?
  • Bu işlemler mavi hatası için de geçerli mi?
  • arkadaşlar yararlı bir konu olmuş benim sorunum lg l70 d320n resimdeki anakartta
    Connect this point is GND ve GND uçları nerededir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askiseven -- 23 Ağustos 2017; 12:3:42 >
  • Tüm adımları denedim. En sonki bölümde MODEL bilgisi alınamadı gibi bişey yazıyor.

Zaten o sarı ready kısmı öylece bekliyor. Eğer ki siz usb yi tekrar tak cıkar yapmazsanız.

Telefonum LG D855. İthalat garantili.Anakartta da D855 yazıyor. D855 EU tot dosyası indirdim fakat model bilgisi alınamadı diyor. Yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum :(

•  LG G3 D850-D855 HARD BRİCK (KOMA)- UNBRİCK (KURTARMA)
    Bu hatayı alıyorum nerde yanlış yapıyorum acaba bu hataya anlaşılan rastlayanda olmamış benim dışımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: RRatonhaketon

Bu hatayı alıyorum nerde yanlış yapıyorum acaba bu hataya anlaşılan rastlayanda olmamış benim dışımda

ERROR - MAX Number of partition hatası alıyorum
  • AhmetcanGuler A kullanıcısına yanıt
    Bendeki g3 de o şekilde, download moda hala giremiyorum.
  • valla helal olsun...
    tüm dediklerini tek tek yaptım...
    her şey yolunda şu an...
    android is starting
    Optimising app 26 of 62... devam ediyo....
    hadiii...
    telden vazgeçtiydim ya la...
    söke taka söke taka vidalarını bile attıydım...
    bide açılınca sim kart görmeme sorunu düzelmişse varyaaaaa...
    bi misket bi kolbastı ne biliyim bir halay...
    olur yani...
    ..
  • tüh beeee...
    herşey yolunda, işlem bitti ...
    kuruluma geçtim.. ülke seçtim... mavi ekran geldi...
    şimdi yine açılmıyor..
  • uzman0725 U kullanıcısına yanıt
    kardeş hala yardımcı olabiliyormusun benim telde aynı sorunu yaşıyorum
  • bu işlemi telefonu size yollasam yapabilirmisiniz yada ankaradaysanız getireyim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.