Şimdi Ara

LG G2: Yeni nesil süper telefon tüm detaylarıyla video incelememizde (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
14
Favori
70.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: blogisa

Sizce bu urun hala alinir mi?

alma.

herşeyiyle güzel telefon, hala da memnunum ancak video çekimlerinde ses b.k gibi, insan sesleri düzgün onun dışından herhangi bir mekanik, cansız varlıkların çıkardığı sesler yok. esen rüzgar yok. g2 yerine g3 bakabilirsiniz o da benzer fiyatta. lollipop kurdum video sesi düzelir diye yok. inatla düzelmedi. lg camera diye play storedan bi uygulama indirdim, sesler düzgün ama çızırtılar olabiliyor, uygulama kullanışlı değil. sürekli video çekmeyeceksiniz ama, kırk yılın başı lazım oluyor videoda seslerin sorun olduğu aklınıza geliyor. lg'ye küfredip video çekmiyorum.

1080p 60fps video çekebiliyorsunuz ama dandik ses netliği var... şu zamana kadar yaşadığım tek ciddi sorun bu. ses sorunu olmasa bir de slow motion video özelliği olsa idi daha efsane telefon olurdu.

şu devirde hangi telefonu alırsanız alın 32gb alın. 16gb bu saatten sonra yetmez. 16gb ancak 1000tl altı telefonlarda.

• 1.5 yıldır kullanıyorum, karşıma çıkan tek ciddi sorun ekran sararması oldu. G2lerin kronik problemi. Serviste ücretsiz değiştiriliyor. Kullanıcı kaynaklı kamera lensi çizilmesi ve altın renkli kapakta boya atması nüksetti. Servis bunlarda değişim yapmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok mrmnundum telefonumdan, bir kac aydir sag tarafin dokunmatiginde problem var, 0 i yazmak icin baya zorlaniyorum

• arkadaşlar merhaba. daha önce hiç konuşuldu mu bilmiyorum. The room adlı oyunu arkadaşımın lg g2sine yüklemeye çalışıyoruz ancak uyumlu değil diyor? nedenini merak ettik. bir de bu uygulamayı telefona başka yollardan yükleme şansımız var mı? gerçi henüz bulamadık apk yı ama bakınıyoruz.
  • Geç de olsa LG G2 ile tanıştım arkadaşlar.

Bu telefon ile ilgili birkaç sorum var; yardımcı olursanız memnun olurum.

1) Android 4.4.2 ile geldi ve şu an rehber sorunu yaşıyorum: Çoğu rehbere girişimde rehberdeki kişiler görünmüyor. Ayarlardan tüm kişileri göster diyorum.
    632 kişi var diyor ama görünmüyor. Telefonu kapatıp açarsam kişiler geliyor. Ve çoğu aramada arayan kişi listede olmasına rağmen isim olarak çıkmıyor, kimi zaman da çıkıyor. Aynı problemi mesajlarda da yaşıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim ?

2) PC Suite üzerinden lollipop güncellemesi yapacağım. Lollipop güncellemesi ne kadar sürüyor? Güncelleme ile birlikte telefon rehberi siliniyor mu ? Galerideki fotograflar, uygulamalar siliniyor mu ? Bazı arkadaşlar güncellemeden sonra kasma problemi yaşadıklarını ve fabrika ayarlarına dönerek bu sorunu çözdüklerini belirtmişler. Fabrika ayarlarına dönünce android 4.2.2 ye geri dönülmüş olmuyor mu?

Şimdiden teşekkürler.

• vay be ne cihazdi. tek eksiği sd kart girişi bence. hala 2.elde alınabilir
  • Konuyu hortlamışlar söylüyim

Oyun Geliştirici olarak bir çok telefonda test ediyorum

LG G2 oyun performansı S7 den üstün.
  • Hala kullandığım telefondur.

• Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Ben de hala kullanıyorum hocam. Telefona bağlandım resmen.

Geçen internette baktım da fiyatı 500 liraya kadar düşmüş

• Ben de üç buçuk yıldır kullanıyorum, hiç üzmedi. Başka telefon kullanamam gibi geliyor. Bozulana kadar bırakmak istemiyorum.

• Gözümde canlanır koskoca mazi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten F/P canavarı mükemmel telefon performans açısından günümüz hatta çıkacak amiral gemilerinden ne farkı var şu telefonun canavar canavar

• harika telefondur,hala da kullanırım
  • Kamera tırt , dokunmatik sorunu oluyor ekranin bazi kısımlarında , arayüzü harika.

Ekran sararmasi ben yaşamadım ama cok kullanıcı yaşmış.

Şuan kisitli bütçem olursa alirmiyim evet alırım. O fiyata son çıkan sıfır telefonları alacağıma g2 alirim. Kamerayla pek işim olmadığı için. Dokunmatik o kadar dert değil arada oluyordu.

Asil efsane cihaz G4 dü kronik sikintilari olmasaydi. G4 şuana kadar kullandigim cihazlar arasinda en keyif aldigim telefondu. Kronik sıkıntılarıni duyduktan sonra elimden çıkarmıştım

• Elimde birinin ici acilmis , kurcalanmis . Digerinin de ekrana goruntusu gelmeyen 2 tane G2 var. Acilmis olan 32gb , ekrani gelmeyen 16 gb. Ha bu arada ici acilmis olanin da ekranina goruntu gelmiyor. Bunlar harici telefonda cizik dahi yok. Almak isteyen olursa ucuza verebilirim.

• Merhabs Lg g2 telefonunda gps i calişmiyor ne yapabilirim

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.