Şimdi Ara

LG G2: Yeni nesil süper telefon tüm detaylarıyla video incelememizde (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
14
Favori
70.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanmana bagli tabi ki ama emin ol piyasadaki tum telefonlardan anormal derecede cok gidiyor sarji... Neredeyse kullanmadigim amiral gemi modeli kalmadi telefonlardan sarj konusunda G2 rakipsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkwinchester

Kullanmana bagli tabi ki ama emin ol piyasadaki tum telefonlardan anormal derecede cok gidiyor sarji... Neredeyse kullanmadigim amiral gemi modeli kalmadi telefonlardan sarj konusunda G2 rakipsiz

Huawei G7'de, normal tasarruf modunda, 2,5 saat internette film, 2 saatten fazla NOVA 3 - Dead Trigger 2 oyun, 1 saat internette konser izleme, biraz surf, biraz muzik, 20-25 dk.tel görüşmesi..9 saat 14 dk. ekran süresi alıyorum hocam,
    G2 de en faza aldığınız ekran süresi kaç saat?

LG G2: Yeni nesil süper telefon tüm detaylarıyla video incelememizde

LG G2: Yeni nesil süper telefon tüm detaylarıyla video incelememizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high speed dirt -- 25 Şubat 2015; 22:58:47 >

• high speed dirt kullanıcısına yanıt
    2 saat nova 3 oynayip istatistiklere girmemesi

Ollduuu biz kalkalim

4 saat rr3 oynadim. Geri kalani 3g ile surf
    LG G2: Yeni nesil süper telefon tüm detaylarıyla video incelememizdeLG G2: Yeni nesil süper telefon tüm detaylarıyla video incelememizde
    Edit: ironi yapiyorum arkadaslar. 2 saat nova ya da 4 saat rr3 oynayip istatistik ekranina girmemesi imkansiz. Bu ss yi arkadasa tepki olsun diye attim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanku42 -- 26 Şubat 2015; 0:42:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

2 saat nova 3 oynayip istatistiklere girmemesi

Ollduuu biz kalkalim

Kimseyi kandırma hevesinde değilim, değil bir markanın, Beşiktaş hariç hiçbir şahıs/kurumun da fanatiği olmadım. 2 saat sadece NOVA oynamadım, NOVA dahil birçok oyun oynadım, belki o yüzden istatistiklere girmedi bilmiyorum. Kaldı ki alırken LG G2 ile Huawei G7 arasında kalmıştım. G2 ye kötü diyen yok, arkadaş G2 RAKİPSİZ diyince mesaj attım.

Ayrıca bak yukarıdaki arkadaş da 4 saat rr3 oynamış, o da istatistiklere girmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high speed dirt -- 26 Şubat 2015; 0:28:16 >

• Bu pil istatistik ekranlarının hiçbirisi doğru düzgün istatistik sunmuyor. Bir yerde sorun var. Çünkü onca saat oyunlar oynayıp ta istatistiklerde o oyunların görünmemesi mümkün değil. İki arkadaşın ekranında da bu bilgiler yok. Ya telefonlar doğru dürüst istatistik tutamıyor yada kullanıcı doğru dürüst bilgi vermiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala daha fp bir tel

• chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben inanmadigim icin boyle birsey attim. 2 saat nova oynayip gorunmemesi imkansiz. Ss yi internetten buldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanku42

Hocam ben inanmadigim icin boyle birsey attim. 2 saat nova oynayip gorunmemesi imkansiz. Ss yi internetten buldum.

Telefonla ilgilenirken dakikası dakikasına çetene tutan varsa bravo. O saatler aşağı yukarı tahmin değerleri, kaldı ki mesajımda 2 saaat boyunca sadece NOVA oynadım yazmamışım dikkat ederseniz, Nova dahil farklı oyunlar oynadım, yazmadığım birşeyi yazmışım gibi yazıp üzerine de yorum yapmanızı takdirinize bırakıyorum.

Arkadaş RAKPİSZ demiş, gayet net ki G2'nin en azından ŞARJ süresinde RAKİPLİ olduğu net. İsterseniz kamerasını da karşılaştırabilirsiniz hatta kasa kalitesini de,benim açımdan sorun yok, madem işi fanatiklik boyutuna aldınız iddia ediyorum ki ışıklı ortamda G7'nin kamerası da G2'den kaliteli, kasası da G2'den kaliteli.

Siz %2 ye kadar ne yaptınız da 9 sat 53 dk aldınız yazar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high speed dirt -- 26 Şubat 2015; 0:58:23 >

Alintida ss yi internetten buldum yaziyor. Ayrica ben g2 nin bataryasina rakipsiz felan demedim. Kimsenin ne dedigi beni ilgilendirmiyor. Tekrar soyluyorum. Nova yi degil 2 saat 20 dk bile oynasaniz istatistik tablosunda gozukur. Gozukmemesi IMKANSIZ.

• quote:

Alintida ss yi internetten buldum yaziyor. Ayrica ben g2 nin bataryasina rakipsiz felan demedim. Kimsenin ne dedigi beni ilgilendirmiyor. Tekrar soyluyorum. Nova yi degil 2 saat 20 dk bile oynasaniz istatistik tablosunda gozukur. Gozukmemesi IMKANSIZ.

Kimsenin ne dediği sizi ilgilendirmiyorsa benim "G2 rakipsiz" diyen arkadaşa attığım mesaj sizi de ilgilendirmemesi gerekiyor, hadi ilgilendiriyorsa o zaman mesajımı doğru okumanız gerekiyor, bu bir.

ikincisi, benim mesajımda "2 saat boyunca SADECE NOVA oynadım" yazmıyor, Nova dahil farklı oyunlar yazıyor. 2 saat boyunca sadece bir oyun oynasam istatistiklerde göründüğünü bende biliyorum.

İster inanın ister inanmayın size kalmış, G2'nin şarj konusunda, kasa konusunda ve kamera konusunda rakibi vardır, benim test ettiğim cihazlara göre de rakibi fiyat konusunda da G7 dir Buyrun üzerinize alıyorsanız cevap verebilirsiniz şimdi.

• Dostum, G2 alacaksan hayırlı olsun. Fakat G7 kullanıcısı olarak ve G2 ile G7 arasında kalmış biri olarak, G7'yi de araştır derim. Gerek kasa kalitesi, gerek kamera, gerek şarj, gerek ısınma konusunda G2'den önde. Ayrıca ekranda sarı leke, telefon görüşmelerinde ses boğukluğu gibi olası kronik sorunlar yaşamazsın, çift anten sayesinde diğer telefonların ıkındığı yerlerde de gayet temiz çeker.
    Tek kusuru şu an için rom ve root eksikliği ve biraz fazla olan sar değeri. Sar değeri telefonun zor çektiği anda yükseliyor, onun dışında diğer telefonlar ile sar değeri aynı.
    Tercihin hayırlı olsun, güle güle kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high speed dirt -- 26 Şubat 2015; 1:10:49 >
    Oncelikle mesajlarimi duzgun okuyun. G2 ye hic bir konuda rakipsiz bir cihaz demedim. Demem de. Fanatiklige gerek yok.
    2 saat kesintisiz N.O.V.A oynadiniz mi demisim? 20dk oynasaniz bile gozukur yaziyor mesajimda.
    Ayrica ben inanmiyorum inanmak zorunda da degilim. Herkesin tercihine saygim vardir. Siz g7 aldiniz diye size laf edecek de degilim. Kullanicilari ya da yeni telefon alacaklari yanlis yonlendirmeye gerek yok.

• quote:

İşte,
    Yukarıdaki mesajınız.
    "2 saat Nova oynayıp görünmemesi imkansız" diyen sizsiniz. Oysa ben 2 saat Nova oynadım" demedim.

Siz sadece konuya müdahil olup, afaki ironi bir mesaj atıp benim demediğim bir cümleden bana müdahil oldunuz, şimdi de çıkmış "ben rakipsiz demedim ki" diyorsunuz. Şaka gibi. Size zaten sen "rakipsiz" dedin diyen yok ki.

Ayrıca hala insanları yanlış yönlendiriyorsunuz diyorsunuz, hala beni yalan söylemekle itham ediyorsunuz oysaki mesajlarım burda, ne yazdığım burda. Ayrıca bugün yarım saat civarı Dead Triger2 oynadım ve şu an istatistiklerde yazmıyor, hani yazmışsınız ya "20 dk. da oynasan istatistiklerde görünür" diye.

Burada kimin kimin yanlış yönlendirdiğini okuyuculara bırakıyorum. Sizinle tartışmak zaman kaybı, insanları önce dediği şeylere cevap yazın size tavsiyem.

• Cm browser bile istatistiklerde varda 2 saat oynadigin oyun yok sesli guldum Allah askina soylesene telefonu %100 olmadan kac defa sarjdan cektin cunku tam dolmadan istatislik sifirlanmiyor da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferfecir66 -- 26 Şubat 2015; 8:46:16 >
  • Huawei kac senedir satista Allah askina? LG gibi bir dunya markasi varken ; Samsung kirmasi Huawei isimden kaybeder en basta... Ve soylediklerinde bir gram inandiricilik goremiyorum kusura bakma YENIDEN SOYLUYORUM G2 HALA PIYASADAKI EN IYI TELEFONDUR . RENKLER VE ZEVKLER DE TARTISILIR, G2 BEGENMEYENIN AKLINDAN SUPHE EDERIM...

• Arkadaşlar fiyatı 1059 su an nette alınırmı bu telefon,çok para vermek pek içimden.gelmiyor asus z6 bakıyordum g2 yi öven çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ad3m

Arkadaşlar fiyatı 1059 su an nette alınırmı bu telefon,çok para vermek pek içimden.gelmiyor asus z6 bakıyordum g2 yi öven çok.

Zf6 telefondan cok tablet gibi ama g2 cok ideal

• quote:

Orijinalden alıntı: Ad3m

Arkadaşlar fiyatı 1059 su an nette alınırmı bu telefon,çok para vermek pek içimden.gelmiyor asus z6 bakıyordum g2 yi öven çok.

Asus'un her modelinden cok daha kaliteli. 1.5senelik g2 kullanicisi olarak diyorum bunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon alacak arkadaşlar mağazalarda g2 yi inceleyin ondan sonra tel almaya karar verin. Magazalarda karşılaştırıyorum G2 kadar parlak ve net ekranı olan tel görmedim. Birçok telefonun ekranı mat ve soluk. Tel son güncellemeyi de aldı ve almaya devam ediyor. Hala alınabilecek telefonlardan bitanesi.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.