Şimdi Ara

LG G2: Yeni nesil süper telefon tüm detaylarıyla video incelememizde (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
14
Favori
70.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle S.A. benım abimde LG G2 var. telefonu kapatmıs şarja takmış sabah açtıgında galerideki hiç bir resim görğnmüyor fakat dosyalarıma girince hepsi yerli yerinde duruyor. Aynı şekilde müziklerde dosyalarımdan music klasorune girince gözüküyor ama müzik çalar tertemiz. Dosyalarım daki bulunan kısayollarda (resimler , müzikler , v,deolar vb.) da görünmüyor acaba neden ? bilen varmı iyi forumlar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByOverLord

arkadaşlar öncelikle S.A. benım abimde LG G2 var. telefonu kapatmıs şarja takmış sabah açtıgında galerideki hiç bir resim görğnmüyor fakat dosyalarıma girince hepsi yerli yerinde duruyor. Aynı şekilde müziklerde dosyalarımdan music klasorune girince gözüküyor ama müzik çalar tertemiz. Dosyalarım daki bulunan kısayollarda (resimler , müzikler , v,deolar vb.) da görünmüyor acaba neden ? bilen varmı iyi forumlar ...

Bunu şu konuya yazarsanız hem daha doğru hem de daha yararlı olacaktır.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=79264789&p=1#79264789

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LIKE A BOSS L kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın. Teşekkürler

• arkadaşlar öncelikle merhaba ben bu telefonu araştırdım baktım bana uygun geldi bu saatten sonra alınırmı bilmiyorum bu benim ilk android telefonum olacak önerileriniz nedir???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OĞUZ_33_ -- 10 Temmuz 2015; 3:35:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OĞUZ_33_

arkadaşlar öncelikle merhaba ben bu telefonu araştırdım baktım bana uygun geldi bu saatten sonra alınırmı bilmiyorum bu benim ilk android telefonum olacak önerileriniz nedir???

z2 al

• quote:

Orijinalden alıntı: 1OOOOOO

Benim anlamadığım snapdragon 800 2.27 ghz işlemci var 2 gb ram var lg aylardır yazılımda çalışıyor. Ama gel gör ki ayarlar menüsünde scroll yapınca takılıyor. Ondan sonra android niye böyle. Bu bir ikincisi, nerede optimus g ve optimus g pro için güncellemeler? 1800 liraya giriş yaptı birsürü insan aldı daha mart ayında optimus g yi. hala 4.1.2 nerede 4.2 ? nerede 4.3 tarihi? LG nin yazılım bölümünden bi cacık olmaz. Onu geç 2.27 ghz işlemcide eğer ayarlar bölümünde takılıyorsa androidden de bir cacık olmaz. Bu telefona da 2000 lira verilmez arkadaş. Buraya yazıyorum maximum 3-4 aya Optimus g2 gugıl edition diye bunun 3 gb ramlisi çıkar.

Merhaba,

Sizi daha önceden üye ID'nizden bulmuştum ama hiçbir mesajınızı görmemiştim. 1000000 ID numarasına sahip olup nickinizin de 1OOOOOO olması nasıl bir duygu?

İyi forumlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• OĞUZ_33_ O kullanıcısına yanıt
    gm4g

• quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

gm4g

Üst seviye bir cihaz yerine giriş seviyesi bir cihaz önermeniz biraz komik olmuş.
    Karşılaştırma yapmanız bile abes.
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    yok karşılaştırma yapmiyorum zenfone 2 onereyim o zaman :D

• arkadaşlar ben de yeni aldım telefonu ve çok memnunum.yalnız telefona hotspotshield yükledim sonra kaldrdım tekrar yüklerken kurulum yapmadı.kurulumu yaparken ''bu uygulama güveniyorum' seçeneği tıklanmıyor.tıklanmadığı için de kurulamıyor.diğer tüm vpn leri denedim aynı sorun var.apk yüklemiyorum sonuçta google playden yüklediğim programlar bunlar.hiçbir yerde bulamadım bunun cevabını.yardımcı olacak var mı
  • g2 kilit ekranındaki analog saati . dijital saat olarak nasıl degiştirirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: TAbutcuREis

g2 kilit ekranındaki analog saati . dijital saat olarak nasıl degiştirirm

Menüden widgetlara gir. Saat kismina gel basili tut ana ekrana birak

• recep tayyip erdoğan bile böyle konuşamaz.
    videodaki arkadaş çok seri ve detaylı konuşuyor.
    dünya başkanı dahi olabilir.
    çok güzel tanıtım olmuş
    böyle tanıtım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojotr

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sifir-orjinal-lg-g2-32gb-kapida-odeme-kontirollu-teslim-238822279/detay

Arkadaşlar sizce güvenilirmi ?

Resimdeki kulaklık ve şarj aleti çakma

• Sizce bu urun hala alinir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: blogisa

Sizce bu urun hala alinir mi?

Bence kesinlikle alinir. Ucuyor telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Bence kesinlikle alinir. Ucuyor telefon.

Evet alınır alacaksanda 32 gb modelini al

• quote:

Alınır. İlk çıktığı zaman gidip almıştım. Taş gibi hala. Servet ödenip alınan telefonlardan performans olarak aşağı kalır yanı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojotr

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-sifir-orjinal-lg-g2-32gb-kapida-odeme-kontirollu-teslim-238822279/detay

Arkadaşlar sizce güvenilirmi ?

İlan başlığı ve metni bile telefonun çakma olduğunu söylüyor. O kadar düzensiz yazılmış ki ben guvenip alamam. Zaten kulaklık ile şarj aleti orijinal değil.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.