Şimdi Ara

[LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.587
Cevap
55
Favori
218.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: msy2012

Acil yardım edin cloudy 3.3 cihaza 38 li numarayla hard reset atmaya çalıştık fakat sürekli twrpye girmeye başladı sistem açılmıyor bütün dosyaları yüklü ama twrp açılıyor nedensiz yere flashtoolla kdz atalım dedik hata verdi şu retry hatası.r&d test toolla atalım dedik ilginç bi durum oluştu onun görüntüsünü de paylaşacağım ama nolur yardım edin!!!

KDZ yüklerken LG Flash Tool 2014 ile CSE Flash yapın.

%2'ye kadar gelip tıkanıyorsa TWRP'den başka bir ROM yükleyin.

Aynı romu tekrar flasladık düzelmedi yine aynı sorun telefon açılırken twrpye giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

quote:

Koskoca forumda kimse yok mu?

Valla tam iftar zamanına denk gelmissiniz, biraz sonra yardimci olur arkadaslar , yalniz 38 li numara ne demek tam aciklamnaiz gerekiyor?

*38...li bir kod yazıp format atıyorduk ya öyle yapmaya çalıştık ama twrp açıldı o zamandan beri ne zaman telefonu açsak twrp çıkıyor kendi açılmıyor
  • Up
  • quote:

quote:

quote:

Valla tam iftar zamanına denk gelmissiniz, biraz sonra yardimci olur arkadaslar , yalniz 38 li numara ne demek tam aciklamnaiz gerekiyor?

*38...li bir kod yazıp format atıyorduk ya öyle yapmaya çalıştık ama twrp açıldı o zamandan beri ne zaman telefonu açsak twrp çıkıyor kendi açılmıyor

Forum saçmalamasa görüp yardım edeceğiz de gözükmüyor ki bildirimler.

İlk olarak custom recovery olan telefonda hard reset atmaya çalışırsanız twrp ye girer bu doğal çünkü hard reset yolu twrp ye verilir. Bir daha böyle bir şey yapmayın yani hard reset yerine wipe yapmanız gerekiyor aklınızda olsun.

Çözüme gelecek olursak aşağıdaki linkten dosyayı indirip flashlayin ardından wipe ları yapip cloudy 3.3 romu üzerine tekrar kurun ve yeniden başlatın.

https://www.androidfilehost.com/?fid=24052804347770101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackcodetech -- 9 Temmuz 2015; 1:36:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

quote:

quote:

Forum saçmalamasa görüp yardım edeceğiz de gözükmüyor ki bildirimler.

İlk olarak custom recovery olan telefonda hard reset atmaya çalışırsanız twrp ye girer bu doğal çünkü hard reset yolu twrp ye verilir. Bir daha böyle bir şey yapmayın yani hard reset yerine wipe yapmanız gerekiyor aklınızda olsun.

Çözüme gelecek olursak aşağıdaki linkten dosyayı indirip flashlayin ardından wipe ları yapip cloudy 3.3 romu üzerine tekrar kurun ve yeniden başlatın.

https://www.androidfilehost.com/?fid=24052804347770101

Sağolun bu dosya stock lollipop mu oluyor?

• O kadar linkler, başlıklar var konunun içinde D800 20y için bi rom yok şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

O kadar linkler, başlıklar var konunun içinde D800 20y için bi rom yok şaka gibi

Türkiye de d800 satılıyor mu? Kaç kişi de var? Bunlar düşünülünce ilk soran da siz olunca pek şaka gibi gelmedi bana. Sizin bunu arayıp buraya uğraşacağınızı da ön göremedik. Onu da siz ekleyin artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackcodetech -- 11 Temmuz 2015; 0:39:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: SaMueL 19.o7*

O kadar linkler, başlıklar var konunun içinde D800 20y için bi rom yok şaka gibi

Türkiye de d800 satılıyor mu? Kaç kişi de var? Bunlar düşünülünce ilk soran da siz olunca pek şaka gibi gelmedi bana. Sizin bunu arayıp buraya uğraşacağınızı da ön göremedik. Onu da siz ekleyin artık :)

Konu acilmis varidr umidiyle girdik. Evet spesifik bi durum ama bu olmayacagi anlamina mi geliyor? Kac kisi d802 macar romu icin sizde istekde bulundu yahut o kadar linkon hepsinin bi kullanicisi mi var? Gerekli arastirmayi yaptim belki bulamadigimdan derdimi burada anlatmak istedim belki biri cikar da anlatir diye ama kimse yogurdum eksi demiyor. Arastirmaya devam ederim bulursam yardim ederim banane kardesim arastir bul demem...

• SaMueL 19.o7* kullanıcısına yanıt
    Muhakkak siz araştırmışsınızdır ama 20y kdz yok sanırım update dosyası var 20c üzerine kurulan adb aracılığı ile kurmanız gerekiyor isterseniz inceleyin aşağıdan. kdz yada tot göremedim

http://forum.xda-developers.com/att-g2/general/links-manually-forcing-ota-20c-to-20u-t2828874

• Forumber hocanin hazırladığı ve blacktonix hocanın da paralel cihazlar için uyarladigi full wipe 10c romunu yüklerken partition hatası aldım neyden kaynaklanıyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: crypto63

Forumber hocanin hazırladığı ve blacktonix hocanın da paralel cihazlar için uyarladigi full wipe 10c romunu yüklerken partition hatası aldım neyden kaynaklanıyor acaba?

Tam olarak hata nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto63

Forumber hocanin hazırladığı ve blacktonix hocanın da paralel cihazlar için uyarladigi full wipe 10c romunu yüklerken partition hatası aldım neyden kaynaklanıyor acaba?

Md5 kontrol edin eksik inmiş olabilir

• Hocam tam hatırlamıyorum hatayı dün aldım ben de full wipe yapmadan yükledim... Ama hatayı aldığımda cihazda stok 20c yüklüydu

• ACİL Yardım!
    Merhaba arkadaşlar forumber hocanın 10c paralel romunu kurdum ve sonrasında 20d kdz yükledim üzerine ama telefon açıldığında sim kartı görmedi, sonra rootladım cloudg3 2.2 kurdum hala sorun çözülmedi ne yapmam lazım

Edit: bir kaç defa teli resetledim çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto63 -- 11 Temmuz 2015; 15:24:47 >
  • crypto63 C kullanıcısına yanıt
    10C paralel diye birşey yok hocam d802tr 10c ve türkiye de satılan lg türkiye garantili d802 10c cihazlar icin olan romlar var

• Cloudy g2 3.3 yükledim stok roma bi türlü geri donemiyorum ne pc suite ne de flash tool işe yarıor
     [LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoşo

Cloudy g2 3.3 yükledim stok roma bi türlü geri donemiyorum ne pc suite ne de flash tool işe yarıor
     [LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ]

Cloudy yüklemeden önce Recovery'den Nandroid Backup aldıysanız 2dk da geri yükleyebilirsiniz.

• Hocam her zaman yaptığım bu sefer olmuyor yüzde 2de kalıyor nedense
  • şoşo kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Hocam her zaman yaptığım bu sefer olmuyor yüzde 2de kalıyor nedense

Hocam hata verebiliyor stock kdz den zip yapılan dosyayı flashlamayi deneyin

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.