Şimdi Ara

[LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ] (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.587
Cevap
55
Favori
218.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lollipop dan kitkata donucem teknosadan aldigim g2 hangi kdz yuklemeliyim konuda cok link var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

Lollipop dan kitkata donucem teknosadan aldigim g2 hangi kdz yuklemeliyim konuda cok link var

lgnin bi sitesi var oraya imei numaranı yaz gösteriyor benimki 20bymiş ama bir türlü link bulamadım yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msy2012

quote:

Lollipop dan kitkata donucem teknosadan aldigim g2 hangi kdz yuklemeliyim konuda cok link var

lgnin bi sitesi var oraya imei numaranı yaz gösteriyor benimki 20bymiş ama bir türlü link bulamadım yardımcı olur musunuz?

lg nin sitesinden aldım
    20b
    http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW160995432109876543213/D80220C_00.kdz

• benim telefon türkiye versiyonu da ame versiyon 30a flashlasam sıkıntı çıkar mı?
  • Arkadaşlar bu G2 ye root atınca miracast ekran paylaşımı kullanılabiliyormu Galaxy S3 te efs dosyasının yapısı bozulduğu için ekran paylaşım özelliğini kullanamıyordum. Yani kısacası G2 ye root atınca herhangi bir sorun çalışmayan aksam oluyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triyaki43 -- 24 Mayıs 2015; 9:15:50 >
  • quote:

quote:

quote:

lg nin sitesinden aldım
    20b
    http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW160995432109876543213/D80220C_00.kdz

bana 16 gb versiyon lazım bu 32 sanırım lgnin sitesinde 16 gb olanlar için olan sürümler kaldırılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar selamlar oncelikle. Flashtool ile rom atarken %49 da kaliyor cihaz. Twrp ile full wipe yapip denedkm yine ayni. D802tr cihazina d802 10c yuklemistim. Lg nin siteden kdz indirip 4.2.2 yi sarj uzun gidiyor diye. Telefon ota dan guncelleme almiyor stock 10c de kaldi cihaz. 20c d802tr romu %49 da kalmadan yuklemem icin ne yapmam gerekli.

Yardim edeceklere simdiden tesekkurler.

LG Flash Tool 2014 ile yükleme yaparken CSE Flash'ı seçin.

Cse flash derken hocam?

Aşağıdaki resimde görülüyor;

[LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ]

Normal flasha basiyordum ben hep daha oncede boyle atmistim bu yuzden mi %49 da kaliyormus hocam. Zahmet edip yazdifin icin cok tesekkur ederim Allah razi olsun.

aynen cse flash tüm hataları çözdü yalnız her şey gitti neyseki ben yedeklemiştim kitkata döndük şükür

• quote:

quote:

quote:

quote:

lg nin sitesinden aldım
    20b

bana 16 gb versiyon lazım bu 32 sanırım lgnin sitesinde 16 gb olanlar için olan sürümler kaldırılmış

Benimkide 16 kurdum bunu sorunsuz kullaniyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

lg nin sitesinden aldım
    20b

16 GB'lık telefona 32 GB KDZ'yi sorunsuz kurabiliyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

lg nin sitesinden aldım
    20b

16 GB'lık telefona 32 GB KDZ'yi sorunsuz kurabiliyorsunuz.

Aynen ben de 32gb kurdum sorun çıkmadı

• %2 sorununu cozen varmi

• merak ettiğim bir şey var.
    cloudy g2 2.2'nin yükleme kısmında;

Full Wipe (Dalvik, Cache, System & Data)
    Flash KitKat baseband
    Install the CloudyG2
    Choose your variant in Aroma
    Enjoy

yazıyor.

benim anladığım, kitkat kurulu olmasa da "KK_Baseband_D802.zip" dosyasını flashlarsak yeterli olacaktır.
    doğru anlamış mıyım?
    cevap verebilecek var mı acep. doğru anladığımı düşünüyorum ancak kesin bir cevap bulamadım saatlerden beri okduğum onlarca yazıda.
    bir iki güne g2'liler kervanına katılıyorum telefonum yolda.
    bu süreçte şu sorduğum kısım hariç geri kalan konularda yeterince bilgi sahibi oldum.
  • arkadaşlar cihaz gitti benim... :(((

clody 3.1 e geçeyim derken eldeki bulgurdan olduk.
    kısaca cihazım d800 modeli.
    şuan cihazım göçmüş durumda . recovery e girmiyor. girse kolay.
    lg yazısında telefon açılıyor tekrar kapanıyor. recoveye girmeye çalışınca erase data vs. yazıyor yes ve no var no deyince baştan lg yazısna geçiyor. yes dedim sonraki sefer yine üsette bazı yazılar çıktı ve lg de kaldı cihaz.
    şuan dowload moda aldım. en altta rooted yazıyor.
    d800 kdz dosyası yok ne yaptısam internette bulamadım. lütfen bi yardım edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan63

arkadaşlar cihaz gitti benim... :(((

clody 3.1 e geçeyim derken eldeki bulgurdan olduk.
    kısaca cihazım d800 modeli.
    şuan cihazım göçmüş durumda . recovery e girmiyor. girse kolay.
    lg yazısında telefon açılıyor tekrar kapanıyor. recoveye girmeye çalışınca erase data vs. yazıyor yes ve no var no deyince baştan lg yazısna geçiyor. yes dedim sonraki sefer yine üsette bazı yazılar çıktı ve lg de kaldı cihaz.
    şuan dowload moda aldım. en altta rooted yazıyor.
    d800 kdz dosyası yok ne yaptısam internette bulamadım. lütfen bi yardım edin.

Buradan 10o olan yazılımı ve dll uzantılı dosyayı indirip tot yönteminde anlatılan şekilde cihaza kurun açılacaktır

http://storagecow.eu/index.php?dir=Xda%2FLG+G2%2FStock%2FAT%26T%2F

Buradanda indirebilirsiniz
    http://d-h.st/yHf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackcodetech -- 23 Haziran 2015; 3:51:56 >

• artık download modada girmiyor. fastboot mode diyor.
    :(((((
  • telefonumu çook zor kurtardım...
    fastboot mode sonrası dedim tamam gitti.
    ama zorda olsa kurtardık Allah'ın yardımı ile...

size tavsiyem clody 2.2 de iseniz 3.1 e geçmeyin. başınız ağrıyabilir.

bu arada fastboot modda olan arkadaşlara yardımcı olabilirm.
  • Beyler ben lg flash tool ile fastboot a düşen telefonumu kurtarmaya çalıştım cihazda ame v30a 5.0.2 stock rom vardı (telefon lg ekranında kalıyor ) download moda alıp normal flash ile 4.4.2 rom atacaktım amaa telefon otomatık olarak benı fırmware updateye atıyor ayrıca bilgisayarda altta usb tanınmadı uyarısı veriliyor ( tüm driverler yüklü [ yeni yükledim ] ) normal flashta denedim ( 15 de kaldı ) cse flashta denedim ( 26 da kaldı ) napayım akşam 18:00 a kadar buradayım yapacak birşey yok lütfen yardım edin
  • Ya arkadaşlar 7-8 saatdir uğraşıyorum. Sorun şu ki pc download moda alınca pc görmüyor tüm driverları yükleyip sildim nafile. Flash tool da herşeyi hazırlıyorum. Son olarak yükle basıyorum %2 de falan telefonu bağlayın diye uyarı geliyor retry falan tıklıyorum ama yok olmuyor. Bir türlü olmadı. Lolipop dan kitkata dönemedim ne lanet şeymiş kitkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

Ya arkadaşlar 7-8 saatdir uğraşıyorum. Sorun şu ki pc download moda alınca pc görmüyor tüm driverları yükleyip sildim nafile. Flash tool da herşeyi hazırlıyorum. Son olarak yükle basıyorum %2 de falan telefonu bağlayın diye uyarı geliyor retry falan tıklıyorum ama yok olmuyor. Bir türlü olmadı. Lolipop dan kitkata dönemedim ne lanet şeymiş kitkat

Yokmu arkadaşlar %2 sorununa yakalanıp düzeltebilen hiçbir şekilde pc download modu görmüyor başka pc de denedim. Bu probleme yakalanıp çözen var mı?
  • fox5578 kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bende de var herseyi denedim yuzde iki sorununu gecemedim. Telefonda bir dosya engelliyor ama nedir bulamadim

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.