Şimdi Ara

[LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.587
Cevap
55
Favori
218.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sükût

Hocam her zaman yaptığım bu sefer olmuyor yüzde 2de kalıyor nedense

Hocam bana Nandroid yedeğini almadım demeyin.
  • Hocam zipli dosya forumberin hazırladığı mı? Benim cihaz d802 tr değil d802. @Blacktechtonix

@chatin_62 hocam maalesef yedeğim yok . o bahsettiğim sorundan dolayı bayram sonrası servise vereceğim o yüzden rootsuz stock teslim etmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Hocam zipli dosya forumberin hazırladığı mı? Benim cihaz d802 tr değil d802. @Blacktechtonix

@chatin_62 hocam maalesef yedeğim yok . o bahsettiğim sorundan dolayı bayram sonrası servise vereceğim o yüzden rootsuz stock teslim etmeliyim

Yedekten geri döner sonra root'u ve recovery'yi kaldırmak için kdz yükleyebilirdiniz.
    Neyse olan olmuş artık. Ama mutlaka Nandroid yedeğinizi elinizin altında bulundurun.
    Black hocanın dediğini yapmaktan başka yol görünmüyor gibi. Forumber hoca D802tr için hazırlamıştı, Black hoca da D802 için. O romu recovery'den yükleyince 10C olacak. Sonra da ister OTA'dan ister kdz ile güncelleme yapabilirsiniz.

• 10C ise bunu kullanin

https://www.androidfilehost.com/?fid=95864024717071062

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sağolun bu arşivde yoktu indirelim. Sorunu halletim şöyle : Kitkata döndüm fakat Unfortunately Settings Has Stopped hatası veriyordu . Hard reset atınca düzeldi.

Şimdi Lp stocka dönmemin sebebi ise şuydu chatin hocam haberdar. Zira aynı sorun kendisi de yaşamakta. 2Gden 3gye geçtiğinizde hız 0.30 mbpslerde. apn varsayılana dön dediğimizde hız artıyor. yine 2g 3 g geçişi yapıldığında hız düşüyor. Şimdi stock LP kurdum ve uygulama güncellemesi olarak LG 4gyi verdi biliyorsunuz. O güncellemeyi indirmedim şarj bitmeden yaptığım testte bu sorunu yaşamadım.
  • Beyler ben lolipop dan kitkata donecem de kitkat romun kdz linki atar mısınız bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: fare315

Beyler ben lolipop dan kitkata donecem de kitkat romun kdz linki atar mısınız bulamadım

İlk sayfada gerekli bilgi ve çok sayıda kitkat linki var

• 16 GBye düşmüş bu seferde fix işlemlerini yapıyorum şu an
    LG flash toolda ilk çıkan pencerede ülke kore dil ise boş görünmesi gerek bende ikisi de kore görülüyor
  • Fixi denedim ardından flash tool ile stock lp kurdum yine 16gb olarak geldi. Nerde yanlis yaptım acaba

• Hocam buldum da bunlar arasında en stabil olan sizce hangisi? Ve benim cihaz d802Tr bu romlarda d802 yazıyor fark eder mi

• İşlemleri jb 32 gb ta yapın yükseldiğini gördük ten sonra lollipop a geçin

• fare315 F kullanıcısına yanıt
    Flash tool la geçişlerde sıkıntı olabiliyor. Bence kendi cihazınız için olan romları deneyin en stabiline siz karar verin çünkü her cihazda farklı olabiliyor

• http://lg-phone-firmware.com/mobile/index.php?id_mod=36

Bu siteden 6UR / TÜRKİYE V20C LGD802TR romu buldum bunu indirmeyi planlıyorum 6UR 16gb için değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: fare315

http://lg-phone-firmware.com/mobile/index.php?id_mod=36

Bu siteden 6UR / TÜRKİYE V20C LGD802TR romu buldum bunu indirmeyi planlıyorum 6UR 16gb için değil mi

6ur 16 gbtır

• lg f320s e rom atmak nasil? yada romu mevcut mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: byince

lg f320s e rom atmak nasil? yada romu mevcut mu?

Yöntem ilk mesajda anlatılanla aynı yazılım olarak aşağıdaki adreste kore altında bulabilirsiniz

http://lg-phone-firmware.com/mobile/index.php?id_mod=36

• Romu yukledim kitkati ozlemisim :D ve kitkat lolipopdan her türlü daha iyi

• G2 m de Cloudy 3.3 ve 2.2 yükleyebiliyorum açılıyor ancak telefonu satacağım için Stock Rom a dönmeye çalışıyorum.

Telefon paralel ve Taiwan malı biliyorum. Taiwan Lolipop ve Kitkatı deniyorum flash toolda kdz yi seçiyorum falan sonra LG mobile Support tool açılıyor buraya kadar her şey normal , bundan sonra LG Mobile Support Tool da böyle bir hata çıkıyor.

Stock yapamadım gitti şu telefonu yardımcı olabilirmisiniz ?

[LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ]
     [LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ]

• Bugub lg g2 -=- CloudyG2 [LP] -=- rom yüklemek istedim wipeleri falan yaptım ama bir yerde sorun oldu sanırım telefon logoda takılı kaldı download modundan yüklem kdz yüklemesi yapayım dedim oda %49 da takıldı şimdi de hiç hareket yok neden olabilir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat07

Bugub lg g2 -=- CloudyG2 [LP] -=- rom yüklemek istedim wipeleri falan yaptım ama bir yerde sorun oldu sanırım telefon logoda takılı kaldı download modundan yüklem kdz yüklemesi yapayım dedim oda %49 da takıldı şimdi de hiç hareket yok neden olabilir sizce?

KDZ yüklerken CSE Flash'ı seçin.

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.