Şimdi Ara

[LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ] (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.587
Cevap
55
Favori
218.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cihazda twrp varsa kk flashable rom u kurun twrp de kitkata dönecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • offline kdz yükleme vin8e kadar vin10 kullananlar için bir rehber varmı
  • LG G2 D802 TR V30C kdz dosyası linkteki gibidir. Kendim arayıp zor bulduğum için ekleyeyim dedim .

http://easy-firmware.com/index.php?a=browse&b=category&id=309

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einstein6161 -- 27 Kasım 2016; 16:10:8 >
  • arkadaşlar telefonum birkaç gündür kendi kendine kapanıyordu. biraz bekledikten sonra açılıyordu. bu sabah kapandı. bir daha açtığımda hattım gitmiş. ne yaptıysam olmadı. reset atıcaktım telefona. fabrika ayarlarına döndür seçeneğine girdiğimde telefon kapandı ve mor bir ekranda "DBI err fatal" hatası alıyorum.

lg flash tool programını kurdum. tüm driverları indirdim. 800mb lik bir .kdz de indirdim. kurmaya çalıştığımda program %2de kalıyor ve hata veriyor. sabahtan beri 50 tane program, driver kurdum olmadı.

çözümü var mıdır?
  • Kıymetli arkadaşlar LG G2 telefonuma 4.4.2 yüklemek istiyorum. Telefonumda şu anda 5.0.2 yüklü. Daha önce ise 4.2.2 yüklüydü.
    Telefon 32gb

lg-phone-firmware.com da Telefonun imei bilgilerini girince firmware bilgileri şöyle geldi

Version : V30c
    Country : ARE/UNITED ARAB EMIRATES
    Model : LGD802

Telefonuma 4.4.2 versiyonunu nasıl yükleyeceğim konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar...
  • 3 aydır halledemediyseniz veya aynı durumda olanlar varsa yardımcı olması için yazıyorum.

V30C şu anda telefonunuzda yüklü olan 5.0.2 firmware i.

4.4.2 için:
    Version : V20c
    Country : ARE/UNITED ARAB EMIRATES
    Model : LGD802

olmalı. Linkten bulabilirsiniz:https://lg-firmwares.com/lg-d802-firmwares/

Ekran görüntüsünde de yüklemeniz gereken D80220C_00.kdz dosyasının yerini görebilirsiniz.

[LG G2][ROM][20X][ROM YÜKLEME][TR][TUM KİTKAT KDZLER][ROOT/RECOVERY][4.4.2 GÜNCELLEME VE YÜKLEME REHBERİ][JB 4.2.2 GERİ DÖNÜŞ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 10 Mart 2017; 13:49:12 >

• Hayatımda gördüğüm en karışık konu sanırım. Daha önce Rom veya Root yapmadım. Lg g2 kullanıyorum bi hata yapıp lollipop yükledim. Tekrar kitkat dönmek istiyorum yardım edebilecek var mı acaba?

Edit : Flashtool vs yükledim ama 4.4.2 dönüş için hangi kdz dosyasını indirmem gerekiyor? Şuan ki sürüm Lollipop 5.0.2 V30d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 4 Eylül 2017; 19:56:42 >
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.