Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.258
Cevap
146
Favori
969.668
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeş yok alma konusu deil benm derdm seve seve alıcak onu ama benm merakım ora ile delta arasnda cok fark varmdır yanı gondercem gerı gondercekler flan bı kac hafta daha telsız kalcam
  • Şu G2'nin resmi garantilisine biraz indirim yapılsada millet paralellere para vermese keşke.LG öyle böyle kazanıyor ama LG Türkiye kazansın ki bu lansmanı yapılacak 6 şehir arasında ülkemizi görmeye devam edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Şu G2'nin resmi garantilisine biraz indirim yapılsada millet paralellere para vermese keşke.LG öyle böyle kazanıyor ama LG Türkiye kazansın ki bu lansmanı yapılacak 6 şehir arasında ülkemizi görmeye devam edelim.

1100e 16 gb ve 32gb 1200e versin lg Turkiye alalim o zaman ama nerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz fazla abartiliyor.
    Sorun yasayan da var
    Memnun kalan da.
    Bir de root vb islemlerde
    Kullaniciyi magdur etmemeleri*
    Cihaz da radyonun acik gelmesi
    Gibi konular da daha daha esnek firma.

Akrabama delta garantili g2 satin aldim 403k serisi sorunsuz.

Elbette bir distr. Cihazi degil.
    Bu 2. El de de yansiyor.
    Fakat ekran kirildimi
    Distr. De parayi tahsil ediyor paralel de.

Su vakitten sonra ben distr. Cihazi alacagimi zannetmiyorum.
    Zaten fiyatlar allak bullak oluyor.

• REsmi garanti hiçbir zaman bu fiyatlara satamaz. Sonuçta cihaz aynı belki ama aldığınız tüm hizmet aynı değil. Kaldı ki , resmi garantide bile çok başınız ağrır.

Burda adı geçen satıcıların çoğu , en fazla bir dükkan falandır. Adı geçen servislerinde dükkandan fazla olduklarına şüpheliyim. Muhtemelen bodrum katında falanda olabilirler.

Ürünü aldığınzda çalışıyorsa, şanslısınız , sorun yok. ilk birkaç günde sorun görürseniz. N11, GG 'nin güvencesiyle, para iadesi falan alabilirsiniz. Sonrası artık Allah'a emanet. Sinirleriiz çok sağlamsa, tüketici mahkemesiyle uğraşabilecekseniz. Gene birşeyler çıkar veya uğraşmayıp telefonu çöpe atabilirsiniz .

Aynı hizmet 1200 'e verilebilseydi, Resmi ithalatta 1700 e satmazdı.
  • Arkadaslar siz siz olun, paralel ithalat alın g2 yi. Güncellemeleri ilk alırsınız. Sonucda garantilik durum oldugunda bütün servisler ayni. Sadece tavsiye :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün servisler aynı değil malesef. Ancak şanslıysanız, işiniz düşmez. Şanssızsanız, kötü ,daha kötü,berbat diye gidiyor . :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Şu G2'nin resmi garantilisine biraz indirim yapılsada millet paralellere para vermese keşke.LG öyle böyle kazanıyor ama LG Türkiye kazansın ki bu lansmanı yapılacak 6 şehir arasında ülkemizi görmeye devam edelim.

1100e 16 gb ve 32gb 1200e versin lg Turkiye alalim o zaman ama nerde

O fiyatlar imkansızda 16 GB'si 1300 , 32'si 1400-1500 olsa iyi olur bence.Rakipleri 2000 lira civarı olduğu için fazla fiyat düşmesini bekleyemeyiz.
  • Paralel İthalat bile olsa g2 kronik sıkıntısı olmayan 10 üstünden 10 verilecek bir telefon
    Paralel alan arkadaşlardan ne sıkıntı çıkmış kronik?
    Ölü pixel filan olabilir onu da geldiği gibi iade edebiliyorsunuz

• illa kronik problem olması gerekmez. Elektronik aletlerde her türlü sorun çıkabilir.

En son Sony telefon aldım. Resmi garantili. Cihaz kendi kendine kapanıyordu . Ancak 3-4 ay sonra yenisi le değiştirebildim. Ki bu resmi garanti. Burda adı geçen firmalarda ne olacağı artık hayal gücünüze kalmış.
  • kimsenin babası'nın yeri değil delta abartılacak bir durum da yok delta önermesinin sebebi forumda konusu olması ve sahiplerini forumda delta servis adıyla üyeliklerinin bulunması ve gerek forum üzerinden gerek cep numaralarından ve şirket numaralarından kolay ulaşılabilir olması adamları 1 adım öne çıkarıyor. bu1

ikincisi ki delta ürünlerini avrupadan çekiyor genelde de bu ülke almanya bunu netleştirelim. Dubai den ıraktan irandan mal çekmiyor. bu da 2.

Malın nereden çekildiğinin önemi şu: 1 üzerindeki rom 2.si çekildiği ülkedeki distr. firmanın tutumu Yani bir sorunda sen deltaya verdiğinde telefonu adamlar almanyadaki aldıkları yere veriyor sonuçta. avrupanın avantakjı bu tükettici hakları gelişmiş olduğu için çoğu firmadan üstün.

İstanbulda merkezimiz var diyip İstanbul Ticaret sicilinde adı gözükmeyen anda kondu Paralellerden alıp (Şimdi isim vermiycem önceki sayfalarda verdim) sonra burada da ağlamayın yok ölü piksel çıktı yok şebeke çekmiyor yok hattan düşüyor yok ses çıkmıyor vs. şu bu diye.

avrupa romları şuan en iyi romlar telefonları da öyle ingiltere almanya ispanya diye gidiyor sıralama.

• +1
  • delta servis iyidir ama cihazınız 30 40 gün de anca onarılır çoğu arıza da kullanıcı hatası olarak size döner.

Diss ürünlerinden şaşmamakta fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

delta servis iyidir ama cihazınız 30 40 gün de anca onarılır çoğu arıza da kullanıcı hatası olarak size döner.

Diss ürünlerinden şaşmamakta fayda var

Aynen bende oyle dusunuyorum 100-150 ver dist sasma nerelere bu paralari veriyoruz en azindan basim agrimaz

• quote:

Orijinalden alıntı: TheTsubasaOhzora

Paralel İthalat bile olsa g2 kronik sıkıntısı olmayan 10 üstünden 10 verilecek bir telefon

G2 nin mi kronik sıkıntısı yok?

Sarı lekeler,sarı ekran sorunu,kasa gıcırdaması, nadir de olsa touch screen problemleri
    dahası aşırı derece de kronik ölü-parlak pixel sorunu.
    Bunlar kronik değil olağan

Biraz şans lazım biraz da araştırmak gerek.
    Ben akrabama yeni üretim 403k aldım hiçbiri yok.
    Ama olmayacağının garantisi de yok.

Bu g2 ye has bir durum da değil elbet.
    S4 de benzer sorunlara sahipti zamanla çözüldü.
    Batarya şişmesi*,kasa kenarı açıklığı,amoled ekran da dikey hayalet çizgiler gibi.

• Almanya'dan ithal(Alman romuna sahip olan) ve Delta garantili bildiğiniz satıcı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

kimsenin babası'nın yeri değil delta abartılacak bir durum da yok delta önermesinin sebebi forumda konusu olması ve sahiplerini forumda delta servis adıyla üyeliklerinin bulunması ve gerek forum üzerinden gerek cep numaralarından ve şirket numaralarından kolay ulaşılabilir olması adamları 1 adım öne çıkarıyor. bu1

ikincisi ki delta ürünlerini avrupadan çekiyor genelde de bu ülke almanya bunu netleştirelim. Dubai den ıraktan irandan mal çekmiyor. bu da 2.

Malın nereden çekildiğinin önemi şu: 1 üzerindeki rom 2.si çekildiği ülkedeki distr. firmanın tutumu Yani bir sorunda sen deltaya verdiğinde telefonu adamlar almanyadaki aldıkları yere veriyor sonuçta. avrupanın avantakjı bu tükettici hakları gelişmiş olduğu için çoğu firmadan üstün.

İstanbulda merkezimiz var diyip İstanbul Ticaret sicilinde adı gözükmeyen anda kondu Paralellerden alıp (Şimdi isim vermiycem önceki sayfalarda verdim) sonra burada da ağlamayın yok ölü piksel çıktı yok şebeke çekmiyor yok hattan düşüyor yok ses çıkmıyor vs. şu bu diye.

avrupa romları şuan en iyi romlar telefonları da öyle ingiltere almanya ispanya diye gidiyor sıralama.

delta 1 adım öne çıktığı doğru ama kimsenin abarttığı yok sonuçta yarın birgün ABDÜLCANBAZ LTD getirse delta'nın getirdiği şartlarda ve donanimhaber üzerinde den destek verse konu açsa gider oradan alınır.

100-150 daha veriyim orjinal alıyım diyenler yüzünden 8 aydır telefonun fiyatı 1399tl zaten. defalarca dedik kronik sorun yok telefonda paralel olarak heryerden alınır diye ama delta 1 adım önde dedik allahtan dedik neredeyse bunlar deltadan komisyon alıyor diyecekler

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

quote:

Orijinalden alıntı: TheTsubasaOhzora

Paralel İthalat bile olsa g2 kronik sıkıntısı olmayan 10 üstünden 10 verilecek bir telefon

G2 nin mi kronik sıkıntısı yok?

Sarı lekeler,sarı ekran sorunu,kasa gıcırdaması, nadir de olsa touch screen problemleri
    dahası aşırı derece de kronik ölü-parlak pixel sorunu.
    Bunlar kronik değil olağan

Biraz şans lazım biraz da araştırmak gerek.
    Ben akrabama yeni üretim 403k aldım hiçbiri yok.
    Ama olmayacağının garantisi de yok.

Bu g2 ye has bir durum da değil elbet.
    S4 de benzer sorunlara sahipti zamanla çözüldü.
    Batarya şişmesi*,kasa kenarı açıklığı,amoled ekran da dikey hayalet çizgiler gibi.

ölü piksel için üretim hatasıyla olur diyende var, taşıma sırasında oluyor diyende var karışık biraz ama bence ikisi de bir etmen

• quote:

Orijinalden alıntı: modifiyesiz

delta 1 adım öne çıktığı doğru ama kimsenin abarttığı yok sonuçta yarın birgün ABDÜLCANBAZ LTD getirse delta'nın getirdiği şartlarda ve donanimhaber üzerinde den destek verse konu açsa gider oradan alınır.

100-150 daha veriyim orjinal alıyım diyenler yüzünden 8 aydır telefonun fiyatı 1399tl zaten. defalarca dedik kronik sorun yok telefonda paralel olarak heryerden alınır diye ama delta 1 adım önde dedik allahtan dedik neredeyse bunlar deltadan komisyon alıyor diyecekler

Arkadasim 100-150tl versek benim bu forumda ne isim var gider simdi alirim bizde beklemedeyiz gidip adi sani belli olmayan firmalara para verecegimize gider dist alirim daha iyi. Ayrica bak dist satan firma yorumlarina son zamanlarda satisin ne kadar azaldigini gorursun

• Servise düştüyseniz işiniz zor paralel olsun, tr garantili olsun bu sebepden daha çok verip tr garantili almak mantıksız. Hem tr romlarına güncellemeler geç düşüyor.
  • 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.