Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce migrosta 1300 tl'ye gördüm. Ama üzerinde kaç gb olduğu yazmıyordu. Görevli baktı ama kutunun herhangi bir yerinde yazmıyor. Muhtemelen 16 gb'dır.

Peşin alacaklar için uygun bence. Paralele bulaşmamış olursunuz.

İNG bank 1.500 kredi veriyormuş lakin 200 liradan fazla farkediyor. Baya saçma yani.
  • Arkadaşlar gg worldcarda kampanya yapıyormuş yarından itibaren dolayısıyla ben de 32lik g2 alsam diyorum. Ggda 32lik delta garantili satan var mı bildiğiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K-ompLo

Az önce migrosta 1300 tl'ye gördüm. Ama üzerinde kaç gb olduğu yazmıyordu. Görevli baktı ama kutunun herhangi bir yerinde yazmıyor. Muhtemelen 16 gb'dır.

Peşin alacaklar için uygun bence. Paralele bulaşmamış olursunuz.

İNG bank 1.500 kredi veriyormuş lakin 200 liradan fazla farkediyor. Baya saçma yani.

Migrosta paralel ithalat dediginiz fiyatta 16 gb icin gecerli bilginize

• Çok güzel bir telefon.Alanlara hayırlı olsun

• Kart yardımı ile alsam 32 gb en ucuza ne kadara patlar
  • gg de cepport ilanı kapanmış

en düşük 1279-100= 1179 World ile

ilan

Hesap kesimim 10 Mayıs. 11 Mayıs'a kadar inşallah daha düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepestlove -- 1 Mayıs 2014; 1:15:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given35

Kart yardımı ile alsam 32 gb en ucuza ne kadara patlar

World'ün varsa 1500'e patlar.
    http://www.ereyon.com.tr/urun/lg-g2-32gb.aspx

Daha ucuzada bulunur elbet ama güvenilir sitelerden örnek verdim.
  • Ara yolda bulunabilir . Bu ayın sonlarında G3 tanıtılacak. G2 'nin fiyatında epey bir indirim olur. Yani 1-1.5 ay beklenerek resmi garantili g2 daha iyi fiyata alınabilinir.

GG'den veya N11 'den almak şöyle mantıklı olabilir. İyice test edilip, ona göre paranın aktarılmasına izin verilir.
    Ancak Karşı taraf , bununla wifi bağlantısı yapılmış falan derse, o zaman n11, GG biz izin vermediğimiz halde parayı transfer ediyor mu?
  • ARKADAŞLAR EN UYGUN, SORUNSUZ GARANTİ VE TEMİZ 32GB CİHAZ NEREDE BULABİLİRİM ACABA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

http://ebulten.gold.com.tr/Subscribe/vc.asp?MID=40059DCEE1EC4F7E99B98CCA9B99CD07&CID=738EE29843D74508A7F177C2E1BCC271&utm_source=Mailing&utm_medium=Euromsg&utm_campaign=Kocaeli-Mailing-30042014&utm_term=&utm_content=Kocaeli-Mailing-30042014

1299 TL.

Ustam gold çakal vip hizmetini alırsanız bu fiyat vip hizmeti sanırsam 120 tl

Biliyorum. 1320 TL sıcak mı değil mi artık arkadaşlar karar versin. PS4 alacaktım 1000TL idi 200 TL VIP ücreti istediler vazgeçtim.

Gold'da paralel ithalat satıyordu galiba, ama emin değilim biraz araştırın isterseniz...

• 32 gb delta garantili ne kadara patlar ya
  • n11 11 liralik bonus kampanyası yapmış axess kampanyasındaki kurallar aynen geçerli... sadece n11'de kullanılıyor kazanılan bonuslar

• cihazdan almaya niyetlendim de, telefoncuları gezdim biraz en uygun

Lg G2 - 32 Gb - Beyaz - Başarı Garantili - 1450 TL fiyat verdiler.

Sizce nasıl arkadaşlar beklemeli miyiz biraz daha yoksa uygun mu fiyat ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baddboy

cihazdan almaya niyetlendim de, telefoncuları gezdim biraz en uygun

Lg G2 - 32 Gb - Beyaz - Başarı Garantili - 1450 TL fiyat verdiler.

Sizce nasıl arkadaşlar beklemeli miyiz biraz daha yoksa uygun mu fiyat ?

Az daha bekle kardeş acelen yoksa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farukhkk

kardeş yok alma konusu deil benm derdm seve seve alıcak onu ama benm merakım ora ile delta arasnda cok fark varmdır yanı gondercem gerı gondercekler flan bı kac hafta daha telsız kalcam

ora ilgili pek bişey yok deltayı seçmemin sebebi bilinilirliğiydi ama ne yaptın dersen idealsatıcımın uyanıklığına kızıp cepporttan intellicell garantili aldım yarın kargolanacak inş...

• g3 2 ay sonra satışa sunulacak ozamanı bekliyorum
  • Paralel 16 gb fiyat 1000 tl olsun çip parayla 900 falan olursa amenna 32 gb 1100 çip parayla 1000 olursa amenna şunu unutmayın arkadaşlar paraleli aldık mı elinizden kolay kolay çıkartamayacağımızı unutmayalım

• N11 - Newport ve Gittigidiyor - Cepport firmalarından alan arkadaşlar ürünler yarın kargoya kesin verilecek diyorlar. İnşallah hepimizin ürünleri sorunsuz bir şekilde gelir. Benim ilk ithalat garantili ürün alışım olacak. Umarım pişman olmam. Hepimizin iyi günlerde kullanmasını dileğiyle.
  • Bu arada Gittigidiyor'da da 1250 küsüre 32GB satanlar var.
    Burada Worldpuan kampanyası olduğu dikkate alınırsa buradaki satıcılar tercih edilir mi?

Bu siteden alan var mı?
  • 1600 liraya LG Türkiye garantili 32 GB buldum. Fiyat uygun mudur?

• 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.