Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gg den bonusla alan arkadaşlar bonusları 7mayısta kartlarına yüklenip 13mayısa kadar kullanmaları gerek dikkat etsinler boşa gitmesin bonus .Ben z1 ile g2 arasında çok kararsızım fırsatları takip etyorum bu arada bugün arkadaşın g2 incelerken kamerayı açyorum videoda da denedim 10sn sonra netlik geliyor herkeste durum aynı mı ?

• deltaya harbiden kime sorsam iyi diyor. bu kadar iyi mi bu adamlar yoksa abartılıyor mu ?

şuan nerelerde uygun n11 de 1100 lira 16 gb şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

http://ebulten.gold.com.tr/Subscribe/vc.asp?MID=40059DCEE1EC4F7E99B98CCA9B99CD07&CID=738EE29843D74508A7F177C2E1BCC271&utm_source=Mailing&utm_medium=Euromsg&utm_campaign=Kocaeli-Mailing-30042014&utm_term=&utm_content=Kocaeli-Mailing-30042014

1299 TL.

Ustam gold çakal vip hizmetini alırsanız bu fiyat vip hizmeti sanırsam 120 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

http://ebulten.gold.com.tr/Subscribe/vc.asp?MID=40059DCEE1EC4F7E99B98CCA9B99CD07&CID=738EE29843D74508A7F177C2E1BCC271&utm_source=Mailing&utm_medium=Euromsg&utm_campaign=Kocaeli-Mailing-30042014&utm_term=&utm_content=Kocaeli-Mailing-30042014

1299 TL.

Ustam gold çakal vip hizmetini alırsanız bu fiyat vip hizmeti sanırsam 120 tl

Biliyorum. 1320 TL sıcak mı değil mi artık arkadaşlar karar versin. PS4 alacaktım 1000TL idi 200 TL VIP ücreti istediler vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheTsubasaOhzora

deltaya harbiden kime sorsam iyi diyor. bu kadar iyi mi bu adamlar yoksa abartılıyor mu ?

Millet şişiriyo hocam. neye göre iyi,ne hizmeti iyi.ak koyun kara koyun sonra çıkacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

deltaya harbiden kime sorsam iyi diyor. bu kadar iyi mi bu adamlar yoksa abartılıyor mu ?

Bi lg türkiye değil tabi ama paraleller içinde en alınabiliri delta.
    Hatta sırf delta olsun diye 980 tllik siparişi iptal edip 1025 tlye aldım. Medcelldi iptal ettiğim, çoğu insan tanımıyor tanıyan da çok çekmiş
  • coco: ilerleyen günlerde belli olacak dediğiniz gibi. ne kadar süredir piyasada bu adamlar ? g2 muhabetiyle mi geldiler yoksa?

thestell: g2 mi aldınız 1025 e? g2 gibi telefon varken bu paralara elit melit zopo sopa filan yalan gerçekten. özellikle kitkat güncellemesinden sonra antutu da 32500 puanlar filan görür oldum.
    telefonun tepkileri de cok hızlanmış
  • quote:

coco: ilerleyen günlerde belli olacak dediğiniz gibi. ne kadar süredir piyasada bu adamlar ? g2 muhabetiyle mi geldiler yoksa?

thestell: g2 mi aldınız 1025 e? g2 gibi telefon varken bu paralara elit melit zopo sopa filan yalan gerçekten. özellikle kitkat güncellemesinden sonra antutu da 32500 puanlar filan görür oldum.
    telefonun tepkileri de cok hızlanmış

1025e g2 alınabiliyorken elite alanın kafasına takayım zaten Geçen elimde g2 oyun oynuyorum arkadaş geldi elite alınır mı dedi uzaklaştım

28 bine düştü diyenler falan vardı da hiç uğraşmadım, kitkat yağ gibi zaten. 8 saat de ekran görüyorum, daha ne olsun.

• bencede paniğe gerek yok. hiçç aceleci bi durum yok. fiyatlar biraz daha iner ama beklemek gerek. mayıs ayında ben indirim bekliorum. g3 haberleride artı unsur olur. burayı takip eden satıcılar da bunun farkına varsınlar. garanti hususunda 300-400 tl fazla vermek pek istemiorum distribitör die. bu arada delta servis en iyisi gibi bi algı yok zira ithalat ürünler içinde mecburen en tercih edileni gibi duruyor. yoksa diğer firmalar hakkında nette bilgi dahi yok. bu yüzden herkes delta diyor eğer ithalatçı olacaksa. bu deltanın sorunsuz olacağı anlamına gelmez. biraz mecburiyet işte.
  • thesstell
    ben elite'i casper notebooklara benzetiyorum. kagıt üzerinde herşey on numara fakat uygulamada sıkıntılar var. yani o özellikteki telefondan 40 bin antutu gibi puanları bekliyor insanlar. en iyi cok iyi acık ara iyi gibi şeyler duyuyorumda. işte öyle olmuyor. telefon mühendislik işidir. birbiriyle uyumu akım değerleri ısınma durumu gibi
    ama g2 ilk cıktıgı andan beri beni etkileyen bir telefon oldu. tek eksigi sd kart olayı.
    ama yine de f/p olayında 10 numara telefon. g3 ün daha da iyi olacagını düşünüyorum.
    bu arada g2 yi nereden aldınız ?
    ztyfnp:
    1000 lira civarına düşüyor yavaş yavaş. g3 de geliyor haberleri daha da düşürür. 1700 1800 bandında g3 cıkar ise yazın. g3 bile alınabilir.
    tabi o kadar beklemekte bence mantıksız =) mayıs ayı içersinde telefon işini haledecegim.. g2 olacak yüzde 90
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztyfnp

bencede paniğe gerek yok. hiçç aceleci bi durum yok. fiyatlar biraz daha iner ama beklemek gerek. mayıs ayında ben indirim bekliorum. g3 haberleride artı unsur olur. burayı takip eden satıcılar da bunun farkına varsınlar. garanti hususunda 300-400 tl fazla vermek pek istemiorum distribitör die. bu arada delta servis en iyisi gibi bi algı yok zira ithalat ürünler içinde mecburen en tercih edileni gibi duruyor. yoksa diğer firmalar hakkında nette bilgi dahi yok. bu yüzden herkes delta diyor eğer ithalatçı olacaksa. bu deltanın sorunsuz olacağı anlamına gelmez. biraz mecburiyet işte.

katılıyorum size mayısın ilk haftası n11 gg deki satıcılar indirime girer. ayrıca world e de parapuan verecekler gibi. anneler günü de var indirim garanti 5-10 mayıs aralığı alım için ideal olacaktır.

• 27-28 mayıs da g3 lansmanı yapılacakmış o zaman biraz daha düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty252

quote:

Orijinalden alıntı: ztyfnp

bencede paniğe gerek yok. hiçç aceleci bi durum yok. fiyatlar biraz daha iner ama beklemek gerek. mayıs ayında ben indirim bekliorum. g3 haberleride artı unsur olur. burayı takip eden satıcılar da bunun farkına varsınlar. garanti hususunda 300-400 tl fazla vermek pek istemiorum distribitör die. bu arada delta servis en iyisi gibi bi algı yok zira ithalat ürünler içinde mecburen en tercih edileni gibi duruyor. yoksa diğer firmalar hakkında nette bilgi dahi yok. bu yüzden herkes delta diyor eğer ithalatçı olacaksa. bu deltanın sorunsuz olacağı anlamına gelmez. biraz mecburiyet işte.

katılıyorum size mayısın ilk haftası n11 gg deki satıcılar indirime girer. ayrıca world e de parapuan verecekler gibi. anneler günü de var indirim garanti 5-10 mayıs aralığı alım için ideal olacaktır.

+1 de benden sizlere.

• @ztyfnp

@TheTsubasaOhzora

arkadaşlar 11 mayıs anneler günü bir indirim veya kampanya olur mu ??
  • quote:

thesstell
    ben elite'i casper notebooklara benzetiyorum. kagıt üzerinde herşey on numara fakat uygulamada sıkıntılar var. yani o özellikteki telefondan 40 bin antutu gibi puanları bekliyor insanlar. en iyi cok iyi acık ara iyi gibi şeyler duyuyorumda. işte öyle olmuyor. telefon mühendislik işidir. birbiriyle uyumu akım değerleri ısınma durumu gibi
    ama g2 ilk cıktıgı andan beri beni etkileyen bir telefon oldu. tek eksigi sd kart olayı.
    ama yine de f/p olayında 10 numara telefon. g3 ün daha da iyi olacagını düşünüyorum.
    bu arada g2 yi nereden aldınız ?
    ztyfnp:
    1000 lira civarına düşüyor yavaş yavaş. g3 de geliyor haberleri daha da düşürür. 1700 1800 bandında g3 cıkar ise yazın. g3 bile alınabilir.
    tabi o kadar beklemekte bence mantıksız =) mayıs ayı içersinde telefon işini haledecegim.. g2 olacak yüzde 90

linki hatırlamıyorum ancak önceki sayfalarda vardır

ayrıca ben g3ün fiyatları düşürmesini bekleyecektim ancak g nin fiyatına hala 1100-1200 diyorlar, hadi 100 de bonus falan verse yine 1000 tlye geliyor. Fark da garanti, 3 ay beklemeye değmez ki daha bunun türkiyeye gelişi yaygınlaşışı ve fiyatların düşüşü ayrı.

• ewet mayıs ayında ben indirim bekliorum. hem anneler günü dolayısıylada ayrıca kuvvetlendi beklentim. hem indirim olur hem worlde de açarlar bi kampanya bence. ayrıca g3 lansmanı 27 mayıs ta olursa ardından da fiyat iner. ama bana g3 lansmanından önce hallederiz gibi geliyor..
  • sana katılıorum thestell. mayıs fırsatları ve kampanyaları mantıklı ama g3 beklemek bence de pek olur iş değil. uzaaaar gider o şekilde :))
  • n11 hepsiburada filan kampanya filan yaparlar anneler günü için. en olmadı puan verirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farukhkk

kardeş bende bizdeuygundan aldım garanti ora çıktı sen iade ettinmi sence etmelimiyim ora ile çok fark varmıdır delta arasında

valla benim olay biraz inada bindi sitelerinde yazdıklarını görüpte farklı gönderince sinirlendim aradım bide bana pişmiş bi şekilde delta bizden iyi değil bıdı bıdısı yaptılar resti çektim paşa paşa geri aldılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.