Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.259
Cevap
146
Favori
969.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umrunda olmaz bana öyle yazdılar bende yazdım garantisi delta çıkmazsa iade ederim.aksi takdirde mesaj kayıtları var insanları yanıltıp satış yapamazlar suç duyurusu yaparım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fosfofruktokinaz

Bursa'da toptan alıma katılabilirim

Distrubutor garantili cihazlar icin toptan bir yerden birlik olursak illaki guzel fiyatlar alabiliriz adamlarinda isine gelir hic gerek arkadaslar internetten almanin manasi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetius

cumaya kadar bekleyecem bakalım gg ve n11 hangi karta puan verecek,olmadı bizdeuygun.com dan cepkasklı alacam

s.a

arkadaşım . bende 2 hafta sonrasını bekliyorum.

Anneler günü nedeniyle indirimler ve kampanyalar olabilir diye.

alırsan haberim olsun.

bende alacağım .

a.s bende eşime anneler günü hediyesi alacağım ,anneler gününe yetişmez diye de endişeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: :)

Umrunda olmaz bana öyle yazdılar bende yazdım garantisi delta çıkmazsa iade ederim.aksi takdirde mesaj kayıtları var insanları yanıltıp satış yapamazlar suç duyurusu yaparım

Size delta dedilerse ozaman kullansanızda 7 gün içinde iade edebilirsiniz. çünkü ben 6 gün kullanıp öyle iade etmiştim :D

• ztyfnp kullanıcısına yanıt
    Su an ne yazikki ekleme sansim yok.sagolasin.

• 2-3 telefoncu arkdslarla gorustum 5 adet uzeri alimlarda distrubutor garantili cihazlari 1290 tl verecekler bilginize ilani sanalpazara koyup alabiliriz fikirlerinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: oswald

quote:

Orijinalden alıntı: :)

Size delta dedilerse ozaman kullansanızda 7 gün içinde iade edebilirsiniz. çünkü ben 6 gün kullanıp öyle iade etmiştim :D

Aksi durumda iade ederim mesajıma gelen cevap ;

Konu: RE:112723418:LG G2 D802 32GB Cep Telefonu Tarih: 30/04/2014 15:16:58

Cihazlarımız DELTA SERVİS hizmetindedir.

• 2-3 telefoncu arkdslarla gorustum 5 adet uzeri alimlarda distrubutor garantili cihazlari 1290tl verecekler bilginize ilani sanalpazara koyup alabiliriz fikirlerinizi bekliyorum ithalat yerine direk disrubutor cihazlari almak daha mantikli egerki delta garantili ithalatci diyorsaniz 10 adet uzeri 1080tl verecekler ben ve arkadaslarimin tavsiyesi distrubutor almak

• quote:

Orijinalden alıntı: kalamar01

2-3 telefoncu arkdslarla gorustum 5 adet uzeri alimlarda distrubutor garantili cihazlari 1290 tl verecekler bilginize ilani sanalpazara koyup alabiliriz fikirlerinizi bekliyorum

32 gb lık mı?
  • ztyfnp kullanıcısına yanıt
    Su an ne yazikki ekleme sansim yok.sagolasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: kalamar01

2-3 telefoncu arkdslarla gorustum 5 adet uzeri alimlarda distrubutor garantili cihazlari 1290 tl verecekler bilginize ilani sanalpazara koyup alabiliriz fikirlerinizi bekliyorum

32 gb lık mı?

16 lik hocam 32 nin gelis fiyatini gosterdiler 1400tl yillardir alisveris yaptigim kisiler hic bir zaman sorun cikmadi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

cumaya kadar bekleyecem bakalım gg ve n11 hangi karta puan verecek,olmadı bizdeuygun.com dan cepkasklı alacam

s.a

arkadaşım . bende 2 hafta sonrasını bekliyorum.

Anneler günü nedeniyle indirimler ve kampanyalar olabilir diye.

alırsan haberim olsun.

bende alacağım .

a.s bende eşime anneler günü hediyesi alacağım ,anneler gününe yetişmez diye de endişeliyim

hocam 10-11 gün var.

bir haftaya kampanyalar açıklanır diye bekliyorum .
  • 32 gb lık almayı düşünüyorum. 1400 geliş fiyatı dediğin heralde distribitör. ithalat olanlara ne diolar peki. çoğu kişi 32 gb tercih eder uygun olursa. zira 10 gb bişe kalıo telefonda zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztyfnp

32 gb lık almayı düşünüyorum. 1400 geliş fiyatı dediğin heralde distribitör. ithalat olanlara ne diolar peki. çoğu kişi 32 gb tercih eder uygun olursa. zira 10 gb bişe kalıo telefonda zaten.

Hocam benden haber bekleyin isterseniz pm atabilirsiniz yillardir tanidigim telefoncu arkadaslar var yarin toptancidan aldiklari fiyatlari alip bana gri donus saglayip aynen buraya yazacagim

• Benim en ufak cikarim soz konusu degil cunku 3 arkadasim daha benimle alacak aldiktan sonra kendi ismime fatura tutarina karttan cekilen tutara kadar gosteririm en ufak cikarim yoktur n11 deki saticilar fiyatlari sabit tutmaya calissinlar tursularini kurarlar rekabetse bizde boyle rekabet ederiz benim tavsiyem distrubutor alalim olurmu olur 1 sene sonra cihaz sorun cikarir degisim vermezler para iadesi vermezler ama cogunluk ne derse ona uyarim ona gore fiyat isteriz

• quote:

Orijinalden alıntı: K-ompLo

Hocam yerleri nerede?

Taksit yaparlar mı acaba?

malesef taksit yok.yerleride tevfik fikret lisesin arkasında
  • Herkes delta iyi diyor ama tecrübesi olan var mı bu firmayla ? Abartılıyor gibi geliyor bana , resmi servisi verenler bile çok uğraştırıyor alıcıyı.

Haziran gibi G3 duyurulacak . Fiyatlar genel olarak düşme trendine girer zaten. Fırsat kaçırdım diye paniğe gerek yok bence.
  • oswald O kullanıcısına yanıt
    kardeş bende bizdeuygundan aldım garanti ora çıktı sen iade ettinmi sence etmelimiyim ora ile çok fark varmıdır delta arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: asuminikal

quote:

Orijinalden alıntı: canciger

quote:

Orijinalden alıntı: asuminikal

Kliksa'dan resmi distribütör garantili 1400 liraya almayı planlıyorum makul müdür öneriniz var mı?

1000 tl paralel al.

Yaklaşık 1,5 yıl önce LG optimus 4x p880 aldım. Kronik problemleri olan bir cihazdı ilk 1 yıl problem yaşamadım ama son 4 aydır LG teknik servis ile epey haşır neşir oldum. Nihayetinde para iadesi kararı çıktı (Cihazımın üretimi durduğu için muadil bir üst seviye cihaz gönderme alternatifleri de varken.) ve fatura miktarım iade edilecek. Ben de G2 almayı planlıyorum. Ama cihazım resmi garantili olmasaydı kullanıcı hatası deyip başlarından göndermeleri muhtemeldi. Ki hangi ithalatçı firma ürün değişimi yerine para iadesi yapar. Şimdi üzerine 100 lira daha koyup G2 gibi bir cihaz sahibi olacağım hem de 2 yıl daha garanti olmuş olacak. O yüzden karşımda kaliteli bir muhatap bulmak en önemli kriterim.

G2 kronik problemleri olan bir cihaz değil kendime eşe dosta akrabaya olmak üzere yaklaşık 15 tane cihaz aldım 3 tane lg türkiye digerleri delta-medcell-teknoexper-güncel digital 8 aydır kullanıyoruz bir problem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Herkes delta iyi diyor ama tecrübesi olan var mı bu firmayla ? Abartılıyor gibi geliyor bana , resmi servisi verenler bile çok uğraştırıyor alıcıyı.

Haziran gibi G3 duyurulacak . Fiyatlar genel olarak düşme trendine girer zaten. Fırsat kaçırdım diye paniğe gerek yok bence.

Aynen katılıyorum sanki delta servisi distirübitörden daha iyi millet amma şişiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 30 Nisan 2014; 17:01:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.