Şimdi Ara

LG G2 Ekranda Sararma Sorunu? [Her G2 Sararır]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
3
Favori
18.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G2 almak istiyordum ancak 1 ay kullandıktan sonra ekranın sarardığını söylediler. Zaten paralel alıcaktım telefondan soğudum, hepsinde oluyor mu bu sararma?

Edit: Konuyu 1 yıl önce açtım, telefonu aldım ve 1 yıl kullandıktan sonra ekran sarardı. Benim gibi dikkat edip sıcakta oyun açmasanız dahi bi gün güneşte birini beklerken telefon ısınıp ekran sararıyor. Her G2'nin kaderi aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 29 Ağustos 2015; 0:08:15 >

• thestell kullanıcısına yanıt
    İki aydır kullanıyorum. Sararma yok.
  • 6 aydır sorun yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, sanırım yüksek sıcaklıkta oluyormuş
    Ben telefonda oyun oynamadığım için hiç ısındığını görmedim telefonun.
    Chrome kullanıyorum ve telefonu oyunlar kadar ısıtan bir tarayıcı olarak bende sorun çıkmadı ise kimsede çıkmaz ısı yüzünden... Ama üretim hatalarından dolayı oluşabilir, onu da garanti halleder...
    LCD tabanlı telefonlarda ekran sararması, oled tabanlı ekranlarda zamanla renk solgunluğu veya görüntü yapışması olabilecek şeyler hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Chrome kullanıyorum ve telefonu oyunlar kadar ısıtan bir tarayıcı olarak bende sorun çıkmadı ise kimsede çıkmaz ısı yüzünden... Ama üretim hatalarından dolayı oluşabilir, onu da garanti halleder...
    LCD tabanlı telefonlarda ekran sararması, oled tabanlı ekranlarda zamanla renk solgunluğu veya görüntü yapışması olabilecek şeyler hocam...

Hocam aslında hiç kafaya takmazdım ama paralel ithalat alacağım yani garanti yok gibi bir şey, hiç uğraşmadıklarını duydum.
    Delta ya iyi diyorlar ona bir bakın derim o zaman... Bir de onlar uğraşmazsa tüketici hakem heyeti uğraşır illaki... tabi hiç işi servise düşmeyen biri olarak benim için bunları söylemesi kolay :)
  • 7 aydir sararma yok. Gunde en az iki saat agir oyun oynarim telefonda.

• 6 aya yakin bende kullaniyorum herhangibi bi sikinti yok

• Hurafe

• forumu arasıtın bı cok kısının basına gelmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: fym2005

forumu arasıtın bı cok kısının basına gelmıs

Hayırlısı diyip aldım telefonu ama sararıyor dedikleri kısım cidden çok ısınıyor, korkudan kapatıyorum.
  • ekran sararması hurafe değil gerçek benimde başıma geldi hala sağ üst köşede ve gün geçtikçe büyüyor bakalım iyice gözüme batarsa vericem servise
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

ekran sararması hurafe değil gerçek benimde başıma geldi hala sağ üst köşede ve gün geçtikçe büyüyor bakalım iyice gözüme batarsa vericem servise

Telefon hangi parti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    309 Hocam
  • Benim de sol üst köşede var hocam ve gittikçe büyüyor şu konuya bakana kadar jelatin kaynaklı olduğunu sanıyordum ama artık öğrendim ki ekran kaynaklıymış zaten bataryadan dolayı servise götürecektim şimdi ekranı da eklemiş olduk
  • Bugüne kadar bende böyle bir sorun yoktu, son gelen güncellemeyi yaptıktan sonra telefon aşırı ısınmaya başladı ve ekranda sarı lekeler oluştu.
    Edit: 401k serisi

Düzeltme: 2014 üretimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bariskeskin -- 12 Haziran 2014; 16:11:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariskeskin

Bugüne kadar bende böyle bir sorun yoktu, son gelen güncellemeyi yaptıktan sonra telefon aşırı ısınmaya başladı ve ekranda sarı lekeler oluştu.
    Edit: 411k serisi

311 k galiba

Nedense hep 2013 telefonlarda oluyor, çoğu da lg türkiyenin. Acaba belli partilerde mi sorun var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

Orijinalden alıntı: bariskeskin

Bugüne kadar bende böyle bir sorun yoktu, son gelen güncellemeyi yaptıktan sonra telefon aşırı ısınmaya başladı ve ekranda sarı lekeler oluştu.
    Edit: 411k serisi

311 k galiba

Nedense hep 2013 telefonlarda oluyor, çoğu da lg türkiyenin. Acaba belli partilerde mi sorun var?

401 k hocam 2014 üretimi. Şimdilik çok belli olmuyor artarsa servise vereceğim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.