Şimdi Ara

LG G2 Ekranda Sararma Sorunu? [Her G2 Sararır] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
3
Favori
18.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bugun 2yıl+1gün oldu garanti bitti bende root edip yeni bir room yükledim.cihaz bu güne kadar sararmadı umarım beni 1sene daha idare eder.
  • Bursa servisine LG G2 vermiştim sararmadan. Ayrıca GPS'e zor bağlanıyordu. Wifi kopma sorunu vardı. Arka kapakta logo vs düşmüştü.
    1 hafta sonunda geldi cihaz. Cihaz değişimi bekliyordum ama sadece ekranı değiştirip yollamışlar gerisi aynı.
    Daha özenli bir yaklaşım bekliyordum en azından.
    Bakalım yeni ekran ne kadar gidecek? 6 ay garanti kaldı. Birşey yapacaksa inşallah çabuk yapar. Sonrası 500 tl elimizden öpecek yoksa.
    Bu arada yeni ekranda sararıyorsa yazık diyorum. İnsan en azından çözüm olacak bir sonuç uygular. Çaresiz gibi aynı sararacak ekranı takmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 8 Mart 2016; 10:08:18 >
  • oyun vs haftada 1,2 saat oynarım oda basit oyunlar fakat ekranın sağ köşesinde sararma oldu isinma oluyordu bunun için bazı ayarlar var onları yapmıştım fakat çözüm olmadı sevdiğim bir modeldi fakat sıkıntılı cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnminisTraktor

oyun vs haftada 1,2 saat oynarım oda basit oyunlar fakat ekranın sağ köşesinde sararma oldu isinma oluyordu bunun için bazı ayarlar var onları yapmıştım fakat çözüm olmadı sevdiğim bir modeldi fakat sıkıntılı cihaz

Ben de lg g2 alacağım da bu sararma var cihazda ikinci el sıkıntı oluyor mu çok ekran görüntüsünde. Oyun oynamam o Yüzden artacağını sanmıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşla aynı anda geçen yıl ocakda g2 aldık benimkinde sararma 3 gün önce oldu arkadaş da 3,4 ay önce oldu. Bu sararma bir süre büyümeye devam ediyor sonra aynı kalıyor en azından arkadaşda büyümededi. Ekran parlaklığı yüksek olursa sapsarı belli oluyor. Servis garanti kapsamına girmez diyor 250tl istiyor tamiri için. O şekilde kullanılabilir fakat bazı arkadaşlar bu renk kaymasınınbaya büyüdüğünü belirtmişler g2 den uzakdur ama fiyatı uygun ise al kullan en kötü 1 yıl rahat kullanırsın.
  • benim de 2. kez sarardı ama DELTA Servis 19 iş günü sonra gönderdiği için telefonsuz kalmamak için mecburen böyle kullanıyorum.
  • Cihazım 401K, 1 yıl 2 aydır kullanmaktayım. :D Sarartmak için telefona nasıl şeyler uyguluyorsunuz ki acaba? 75 dereceleri gördüm Stock Lollipop sağolsun, hiçbir şekilde sararma falan yok.
  • Kırık sararmış ekrani garanti degistirir mi? Oncesinde de kırılmıştı ve telefoncuya yaptırmıştım. Sari ekranlari degistiriyorlar sanirim da kirik olmasi bi engel teskil eder mi?

• 2 Sene sonra sararmaya basladi telefon.Sol tarafonda sari serit oluyor isininca

• 3.5 sene oldu g2 alali suan dikkat ettimde ekranin sol ust kosesi hafif sararmis. :)

• Benimde 3 yıl oldu sayılır sağ taraf yukarıdan aşağı cizgi şeklinde sarardı :)

• 4. yılı doldurdu telefon ve bugün ilk sararmasını yaşadı

sağ üstte 2 cm çapında kötü duruyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.