Şimdi Ara

LG G2 Ekran degisimi sonrasi telefon calismiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, telefonumun ekrani kirildi ve Cin'den ekran siparis edip dikkatli bir sekilde taktim. Telefonu actigim zaman sorunsuz acilmasi sonucu asiri mutlu olmusken bir anda ekrandaki beyaz cizgileri ve kontrast sorunlarini gorunce dunyam basima yikildi, resmi asagida gorebilirsiniz.

Zar zor sokup birlestirdigim telefonu bir daha mi sokecegim derken biraz arastirma sonucu Kitkat'ta paneller sorun yaratabiliyor oldugunu gordum, xda'daki bu linkte farkli bir kernel ile sorunu cozebilecegim bahsedilmisti
    xda

Linktekileri yapabilmek icin hayatimda ilk defa telefonuma root attim, daha sonra bu yeni kerneli flashladim, sonuc husran oldu, telefonum artik hic acilmiyor, sadece siyah ekran ve bazi yazilar var.

Telefonum kesinlikle acilmiyor, yardiminiza ihtiyacim var, insallah tekrardan calistirabiliriz telefonu.

• Hayrına uplayalım
  • Up cekelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah beyler.. xda'dan da bakiyorum ama cok fazla mesaj var hangisini deneyecegimi sasiriyorum.. bizden bilen biri varsa, turkce anlatirsa ne guzel olur
  • Gecmis olsun....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun download mode a giriyorsa ofline stock rom yükleme yöntemiyle stock rom yükleyebilirsiniz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EKONOMI$T -- 23 Haziran 2014; 23:04:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım farklı modelin kernelini flashlamişsiniz. D802 yi secmeliydiniz. Forumda bunun çözümünü görmüştüm. Umarim halledersiniz.

• download mode dedigimiz "volume down" tusuna basarak girmemizse hayir giremiyorum :-/ zamanlamayi mi tutturamiyorum acaba
  • aynen oyle, bence de yanlis model kernel'ini yukledim.. forumdaki cozumu bulabilirseniz bana yollayabilir misiniz?? yardimci olursaniz cok sevinirim.

Bu arada Kadıköy'deki telefoncular bunu kaça yaparlar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerraayyss

download mode dedigimiz "volume down" tusuna basarak girmemizse hayir giremiyorum :-/ zamanlamayi mi tutturamiyorum acaba

Hocam telefonun yaklaşık 15-20 saniye power tuşuna basılı tutun ekran kapaninca hemen bırakmayın tuşu 15 20 saniye bekleyin. Telefon tamamen kapandiktan sonra ses kısma tuşuna basılı tutun ve Şarj kablosunu takın telefona. Eğer download mode açılıyorsa ofline stock rom yöntemi veya tot yöntemiyle telefonu kurtarabilirsiniz. Detaylı anlatım için bu linklerin ilk sayfalarını okuyabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=84641562&p=1

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83390420

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=88585450

• eerraayyss kullanıcısına yanıt
    Hocam lg den pek anlamam, telefonum htc ancak telefonunuz hic acilmiyor degil, aciliyor. Eger hic acilmiyorsa o zaman durum kotu.
    Bence bu telefonu kendiniz kurtarabilirsiniz telefoncuya goturmeden bi arkadas yardimci olursa. Buyuk ihtimal yanlis model icin kernel flasladiniz, yabanci forumlardan dosya yuklerken bundan sonra cok dikkat edin. Eger baska modelin recoverysi veya firmware i flaslasaydiniz telefonunuz tamamen olebilirdi yani hard brick olabilirdi.

• Hayrina up

• dostum sen en azindan bir link paylasabilir misin?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.