Şimdi Ara

Cihazda JB var guncelleme geliyor bu sorun nasil duzelir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    IOS 10.2 kullaniyorum ve JB var cihazda; ancak ayarlar yazilim guncellemeye 10.2.1 indi ve guncelleme yaptirmaya calisiyor bu beladan nasil kurtulucam ??? JB li cihaza yeni ios guncellemesi gelmemesi lazim ama geldi ve indirdi telefon simdide guncelle diyip duruyor.

Lutfen yardim edin bundan nasil kurtulurum ?

İfunbox ile sistem dosyalarina giriyorum ordan inen yazili nasil bulurum ve silerim ???
    Cihazda JB var guncelleme geliyor bu sorun nasil duzelir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayarlar / saklama alanı yönet'den inmiş olan 10.2.1 dosyasını sil. 460mb civarı olduğundan üst sıralardadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Ayarlar / saklama alanı yönet'den inmiş olan 10.2.1 dosyasını sil. 460mb civarı olduğundan üst sıralardadır.

Dostum sen adam değil , adamın hammadesisin. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Ellerine yüreğine sağlık...

2. sorumdaha olucak, şimdi sildim inen guncellemeyi ancak gene güncelleme sayfasında guncelleme gorunuyor , JB oldugu halde gene guncelleme gorunuyor onun gorunmemesı lazım JB oldugu ıcın. Hangı tweak ıle halledebılırız acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatmirkelam -- 30 Ocak 2017; 21:22:2 >
  • Ayarlar saklama alanindan inmis bir guncellene var ise silin sonradanhttps://beta.applebetas.tk/tvos adresine gidin ve profili telefonunuza yukleyin profil bu tweak degil. Ondan sonra guncelleme uyarisi almamaniz lazim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa2442 -- 30 Ocak 2017; 21:42:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyaxu

Ayarlar saklama alanindan inmis bir guncellene var ise silin sonradanhttps://beta.applebetas.tk/tvos adresine gidin ve profili telefonunuza yukleyin profil bu tweak degil. Ondan sonra guncelleme uyarisi almamaniz lazim..

Tvos profilini yüklemek işe yaradı 10.2'ye artık güncel diyor. Ama profili yükledikten sonra reset istediği için malum re-jb yapmak gerekiyor buna dikkat.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyaxu

Ayarlar saklama alanindan inmis bir guncellene var ise silin sonradanhttps://beta.applebetas.tk/tvos adresine gidin ve profili telefonunuza yukleyin profil bu tweak degil. Ondan sonra guncelleme uyarisi almamaniz lazim..

• Sorun cozulduyse sevindim:)

• Sorun halloldu yazılım guncel dıyor. Ancak ayarlada guncelleme var ıkonu kaldı maalesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.