Şimdi Ara

[LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
19
Favori
82.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vesbuci

quote:

Orijinalden alıntı: bahadırgs

quote:

Orijinalden alıntı: cemilture

Yok hocam zaten ilk önce tot dosyasını yüklemeye çalıştım bu hatayı alıyorum. Dosyada da bir sıkıntı yoktu. Şu an cihaz açılıyor ama dokunmatik sapıtmış durumda ve imeisi falan görünmüyor.

Hocam sizle aynı durumdayım dokunmatik algılamıyor, sorunu çözebildinizmi?

LG G2 gizli menü kodları

3845#*802# (for International model)
    3845#*801# (T-MOBILE için)
    3845#*800# (AT&T için)
    5689#*980# – ( Sprint için )
    Dial: ##228378 + send (Verizon için)
    Diğer modeller için 3845#*Sizin telefon modeli#

arama bölümüne 3845#*802# > setting > update touch firmware

Alıntıları Göster
    Sadece bu kod 3845#*802# çalışıyor.Söylediklerinizi yaptım ama değişmedi,dokunmatik hala algılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadırgs -- 3 Ocak 2015; 15:49:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bahadırgs

quote:

Orijinalden alıntı: cemilture

Yok hocam zaten ilk önce tot dosyasını yüklemeye çalıştım bu hatayı alıyorum. Dosyada da bir sıkıntı yoktu. Şu an cihaz açılıyor ama dokunmatik sapıtmış durumda ve imeisi falan görünmüyor.

Hocam sizle aynı durumdayım dokunmatik algılamıyor, sorunu çözebildinizmi?

Maalesef hocam halledemedim.
  • ARKADAŞLAR HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH RAZI OLSUN OKUYA OKUYA OKUYA SORUNUMU ÇÖZDÜM :)
  • Arkadaşlar almanya 20d sürümünü yüklerken hata aldım ve şimdi benim telefonumda download moda girmiyor ve pc ye ses açma tuşuna basarak bağladığımda birsürü disk biçimlendir uyarısı cıkıyor. Yardımlarınızı bekliyorum :(
  • elinize sağlık ama flashtool w8.1 64bit de çalışmadı, bir çözümü var mı acaba?
     [LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA)
  • kerem287 K kullanıcısına yanıt
    Bende 64bit kullanıyorum bununla alakası olduğunu zannetmiyorum programı kurarken varsa virüs programını kapatın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

Bende 64bit kullanıyorum bununla alakası olduğunu zannetmiyorum programı kurarken varsa virüs programını kapatın

tşk ederim ilginiz için. Microsoft c++ yükledim düzeldi.
  • iyi akşamlar lg g3 roomu vardı stock rom yapmak isterken beceremedim bunu yapcam herşey hazır ama dll dosyası yok biri atabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkic11

iyi akşamlar lg g3 roomu vardı stock rom yapmak isterken beceremedim bunu yapcam herşey hazır ama dll dosyası yok biri atabilir mi

Dll dosyası tot yönteminde kullanılıyor flash tool ile yükleme yapacaksanız sadece kdz yeterli
    rar dan çıkarıp kullanın

https://www.androidfilehost.com/?fid=23622183712458055

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackcodetech -- 29 Ocak 2015; 1:05:20 >
  • Çok teşekkürler telefon kurtuldu ama 4.4.2 nasıl yapcam

• corsair61 kullanıcısına yanıt
    Flash tool ile rom yükleyebilirsiniz

• arkadaşlar cihazım verizon vs980 4g olarak görünüyor yanlış rom sonucu cihazda dikine çizgiler oluştu download mod da bile nolur yardım edin
  • s333 S kullanıcısına yanıt
    Hangi romu yüklediniz kernel panel uyuşmazlığı olmuş

• VS98011A_01.tot bunu yükledim hocam
  • arkadaşlar lütfen akıl verin jdi panel sanırım şimdi ses gelmeye başladı bu romu atınca diğerinde yoktu
  • http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36 buradaki verizon wireless kdz indirip atsam olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: s333

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36 buradaki verizon wireless kdz indirip atsam olurmu

Şurdaki kdz'yi yüklemeyi deneyin;

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW8BCUME0231ASHA4A40RQX/VS98027A_05.kdz

Bu arada artık ne yaparsanız yapın o ekran düzelmeyecek, üzgünüm.

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    neden hocam bu kdz yüklesekte mi çizgilerin gitme şansı yok daha önce de lg panele jdi kernel atmıştım düzelmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: s333

neden hocam bu kdz yüklesekte mi çizgilerin gitme şansı yok daha önce de lg panele jdi kernel atmıştım düzelmişti

Yok hocam, ekranınız hasar gördü ekranını değiştirmekten başka çare yok ne yazıkki.
  • tot dosysını indirken %80-90 civarında hata veriyor her seferinde pcye indiremiyorum başka linkler var mı 32gb için
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.