Şimdi Ara

[LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
19
Favori
82.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vesbuci kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

Hocam download moda alamıyorum bir türlü, recovery moda giriyor fakat download moda girmiyor LG logosu geliyor fakat girmiyor girmediği gibi 8-10 tane birden yerel disk açılıyor Bilgisayarımın içinde. Bunların içine girmeye çalıştığımda ise diski biçimlendir geliyor. [LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA) Birine girebiliyorum onun içinde image dosyası var dosyanın içinde ise ne olduğunu bilmediğim şeyler var  [LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA)

Otg kablosu ile recovery den rom yükleyebilirsiniz.

Yada twrp ise recovery ´´terminal command´´ tan aşağıdaki kodu yazın ardından telefonu kapatıp tekrar download moda almaya çalışın telefonu

dd if=/dev/zero of=/dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/fota

Buda olmazsa
    Bu dosyayi indirin bilgisayara

https://mega.co.nz/#!1F93UZAZ!syPg4dYWwOxKcEKscDk4GZlqs2V5sPkxf3_lra0D-aw

ve acın ardından telefonu bilgisayara bağlayın bicimlendir şeklinde dosyalar çıktığında indirdiğiniz dosya içerisindeki fix_en.bat dosyasını çalıştırın ve enter la sayfayı geçin gelen menüden 5 i seçin iki adet dosya yüklenecektir ardından bağlantıyı kesip download modda telefonu bilgisayara baglayin flash tool ile rom yukleyin

Hocam,

Söylediğin dosyayı indirdim, o arkadaşınki gibi benimki de bat dosyasında < waiting for device > yazıyor ve hiçbir ilerleme yok. Telefonu pc'ye bağladığımda görüyor, ancak 8-10 tane disk bağlamış gibi tepki veriyor ve biçimlendirme istiyor. Download moda girebilsem gerisini LGMobile Support Tool ile halledeceğim ama dün akşam yüklerken %30larda falan hata verdi güç tuşuna basılı tuttum kapattım ve bir daha açılmadı, Download moda girmiyor, TWRP'ye de girmiyor.

Lütfen yardım edin, Allah razı olsun.
  • arkadaşlar romu kuruyorum fakat program %95 gibi değerde kalıyor romu açınca tekrar birşeyler yüklüyor tekrar rom kuruluyor. acaba bir kez mi yapılacak yoksa bir kaç sefer mi ? rom sorunsuz kuruldu gibi artık fazla bekletmeyim dedim. download fail dese de .
  • hocam rom linki sorunlu hiç baglanmıyor 32 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatunal66

hocam rom linki sorunlu hiç baglanmıyor 32 gb

Bağlanması lazım hocam

https://www.androidfilehost.com/?fid=23501681358540781
     [LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA)

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

Mesela bu benim cihaz hocam şimdi d855(G3) yazdim ama cihazim hala g2

Hocam cloudy g3 romu kurdumda. Telefon bilgilerinden program versiyonunda yazan cloudy yazısını nasil değiştirebiliriz ?

Sebep? neden böyle bişey yapmak istiyorsunuz

• Hocam hafizayi 32 gb ye cevirmek isterken bu hatayi aliyorum ne yapmaliyim sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferfecir66 -- 22 Aralık 2014; 1:27:57 >
  • Cloudy g3 yazıyor. Seninki gibi yazmak istiyorum. Degistirilirmi

• Burdaki video yardımcı olur sanırım.

http://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=e0pIe0EsLMA

Eyvallah kardesim ama sabah hallettim ben

• Yöntem için teşekkürler fakat telefon güncelleme almıyor malesef versiyon hala 4.2.2
    Güncelleme kontrol ettiğimde en son os sürümünü kullanıyorsunuz diyor

ne yapabilirim artık rootlu kullanmak istemiyorum cihazı orjinal en son update leride alamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel TR

Yöntem için teşekkürler fakat telefon güncelleme almıyor malesef versiyon hala 4.2.2
    Güncelleme kontrol ettiğimde en son os sürümünü kullanıyorsunuz diyor

ne yapabilirim artık rootlu kullanmak istemiyorum cihazı orjinal en son update leride alamıyorum

Buradaki ilk maddedeki linkten IMEI'nize göre en son romunuz neymiş bir bakın. Gerekirse indirip bir önceki mesajdaki videolu anlatımdaki gibi Flash Tool 2014 ile yükleyebilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_83390420/f_//tm.htm#83408406
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesbuci

Cloudy g3 yazıyor. Seninki gibi yazmak istiyorum. Degistirilirmi

Bunu niçin değiştirmek istiyorsunuz ki? Kimsenin bir işine yaramayacak birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 29 Aralık 2014; 0:25:05 >
  • telefonuma 10c flashlarken brick oldu, dl moda girebiliyorum ancak flashtool ile yükleme yapmıyor hata veriyor. tot yöntemini denedim ancak com41 port ok dedikten sonra yükleme aşamasında hata alıyorum. telefon 310k D802 TR cihazı. Arkasında TR yazmıyor ama LG Türkiye garantili. Ne yapacağım? Yardım edebilecek var mıdır? Telefon LG logosunda kalıyor şuan....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihansenguler

telefonuma 10c flashlarken brick oldu, dl moda girebiliyorum ancak flashtool ile yükleme yapmıyor hata veriyor. tot yöntemini denedim ancak com41 port ok dedikten sonra yükleme aşamasında hata alıyorum. telefon 310k D802 TR cihazı. Arkasında TR yazmıyor ama LG Türkiye garantili. Ne yapacağım? Yardım edebilecek var mıdır? Telefon LG logosunda kalıyor şuan....

2 mesaj önceki mesajım sizin için de geçerli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilture

Yok hocam zaten ilk önce tot dosyasını yüklemeye çalıştım bu hatayı alıyorum. Dosyada da bir sıkıntı yoktu. Şu an cihaz açılıyor ama dokunmatik sapıtmış durumda ve imeisi falan görünmüyor.

Hocam sizle aynı durumdayım dokunmatik algılamıyor, sorunu çözebildinizmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadırgs

quote:

Orijinalden alıntı: cemilture

Yok hocam zaten ilk önce tot dosyasını yüklemeye çalıştım bu hatayı alıyorum. Dosyada da bir sıkıntı yoktu. Şu an cihaz açılıyor ama dokunmatik sapıtmış durumda ve imeisi falan görünmüyor.

Hocam sizle aynı durumdayım dokunmatik algılamıyor, sorunu çözebildinizmi?

LG G2 gizli menü kodları

3845#*802# (for International model)
    3845#*801# (T-MOBILE için)
    3845#*800# (AT&T için)
    5689#*980# – ( Sprint için )
    Dial: ##228378 + send (Verizon için)
    Diğer modeller için 3845#*Sizin telefon modeli#

arama bölümüne 3845#*802# > setting > update touch firmware
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: vesbuci

Cloudy g3 yazıyor. Seninki gibi yazmak istiyorum. Degistirilirmi

Bunu niçin değiştirmek istiyorsunuz ki? Kimsenin bir işine yaramayacak birşey.

bilmem belki benim işime yarar. Sadece öğrenmek istemiştim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.