Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5612. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56105611561256135614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alicanveliy

Fotoğraf çekip koyun yardımcı olmaya çalışırım.
    Fotoğraf değilde video göndermeye çalışırım hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alicanveliy A kullanıcısına yanıt
    Diyelimki dediğin gibi olsun.Bazen diyorsun , onu bulana kadar orjinal parası ödersin.Whosale olayına hiç girmeyelim istersen olaya whosale olarak bakarsak telefonun kendisi 50$ etmez.Lg dünyanın sayılı pil üreticilerinden biri kopyalanmaması ilginç olurdu.Ayrica orjinali ile çakmasını karsilastirmanı gülünç buldum.Çakma mal orjinalden iyi olamaz...

Bizde de çakma ürünü orjinal diye satıp fatura kesmenin cezası yok.Sadece bunun için demiyorum bi sürü üründe bunlar yapılıyor.

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    İşte orda yanılıyorsunuz. Mesela aracınızın orijinal balatası x marka olsun. Ama Bosch veya Valeo marka yan sanayi yedek parçası varsa siz ona orijanilinden daha kötüdür diyemezsiniz.

Piyasada kalitesi ve kapasitesi hileli olup ucuz olan batarya çok olsa da hepsi böyle değil. Uygulanan fiyat politikası sizi yanıltmasın. Pahalı olunca illa daha iyi olacak diye bir kaide yok.
    Çakma dediğimiz ürün görünüm olarak orijinali ile birebir aynı olup kalitesi farklı üründür. Yan sanayi denilen ise orijaniline muadil başka bir üreticinin ürünüdür.
    Genelde satıcılar hileye başvurup çakma ürünü orijinal diye yutturmaya çalışıyorlar. Asıl aldanma riski burda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanveliy -- 5 Mayıs 2018; 22:3:7 >
  • Sonunda wifi problemi benim de başıma geldi sanırım. Çok nadiren kendine geliyor ama sabahtan beri yok wifi. Sabah durduk yere gitti ayrıca. Mac adresine baktığımda 02:00:00.. diye devam ediyor. Bunun çözümü var mıdır? Tamire gönderecek durumum yok şuan ne yazık ki. Varsa yazılımsal bir çözüm çok güzel olur cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaGaNoFE

Arkadaşlar merhaba. 2015 ocak ayında başalayan Lg G2 birlikteliğim 3. yılının ardından bitti fakat telefonu anneme verdim, çok uzağımda sayılmaz. Kendim Note FE aldım ama halan Lg G2'yi zaman zaman arıyorum. Tasarımını zaten anlatmaya gerek yok. Knock on-off özelliği beni bu telefona bağlayan şeydi. Bir sonraki telefonum yine LG olacak demiştim fakat G2'den sonra yaşanan sorunlar beni bu markadan soğuttu. V30 haricinde de alınacak bir telefonu maalesef bana göre yok. G7 de beni çok heyecanlandırmadı, pili bana göre hayalkırıklığı olacak.

LG G2 çok şükür beni hiçbir zaman sıkıntıya sokmadı. İlk günden beri güzel bi biraz sert silikon kılıfla ve temperli camla kullandım. Defalarca düştü hiçbirşey olmadı. Halan bütün uygulamaları açılırken yavaş olsa da akıcı şekilde kullanabiliyordum, marketten gözüme kestirdiğim bütün oyunları sorunsuz şekilde açıyordu. Haliyle 3 senenin sonunda pil performansı artık yarıya inmişti. Son 1 yıldır whatsapp'ta konuşurken 2G ile konuşuyordum pilim bitmesin diye.

Annem için pili yetiyor fakat değiştirme imkanım olsa pilini değiştiririm diye düşünüp araştırırken yıllar sonra bu konuda buldum kendimi. Biraz araştırdım şöyle bi link buldum. Ne kadar doğrudur bilmiyorum. Sizin yorumunuz nedir?
    https://magaza.lgdestek.net/urun/lg-g2-orijinal-batarya-3-000-mah/

Dipnot: Tüm zamanların en çok yorum yapılan 5. konusu olması da gururlandırdı şahsen
    Bende g2'den sonra g4 ve note 5'e geçtim, facebook'ta lg yardımlaşma sayfası vardı oraya bir sor çünkü orada arkadaşlar bu siteden alın diye konuşuyorlardı. Bahsettiğim sitede sizin linkini attığınız olması lazım ama tam emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakral1

Evet bi zaman cozuldu sonra bozuldu tekrar suan s7 kullaniyorum g2 evde yatiyo yedek tel oldu
    Tam neresinde kalıyor bu anten? Açmadan bastırsak olur mu?
  • Azstek kullanıcısına yanıt
    Internette lg g2 gps problem yazarsan gorsellerde gorursun

• Merhaba

Aşağıda verdiğim linkteki site aracılığı ile, google playdaki

Assistant for Android uygulamasını öğrendim.

3 gündür kullanıyorum. G2'yi hızlandırma konusunda faydasını gördüm. Tavsiye ederim.

http://www.infoteknoloji.com/2017/01/android-telefon-lara-7-en-iyi-ram-temizleme-uygulamasi.html?m=1

Assistant for Android

• 4 yıldır kullandığım G2 cihazım durduk yere ekranında dikine çizgiler belirdi. Ekran açık kaldıkça ekranın tamamı daha da soluklaşıyor. Nasıl çözülür. Son halinin resmini ekledim.

LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2F705CC89 -- 12 Mayıs 2018; 0:33:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimkide bu kadar olmasada bunun gibi olmuştu.Çözüm ekran değişimi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ekranı kendim alıp değiştirebilir miyim. Kaça yaptırabilirim ya da

• Evet değiştirtebilirsiniz ama bu işlerde biraz becerikliyseniz... Videolardan yardım alabilirsiniz. Full kasalı dokunmatik dahil lcd ekranlar yaklaşık 140 lira.

• Elim yatkındır. Deneyeceğim. Çok sağolun

• Deleted..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z@bers -- 17 Mayıs 2018; 12:10:50 >
  • lg g2 orjinal ekran nerden bulabilirim

• cimbom0476 C kullanıcısına yanıt
    Anca servislerde bulursunuz bence.Ben başka yerden ekran aldım orijinal değil ama orijinale yakın ben beğendim.

https://urun.n11.com/ekran/lg-g2-d-802-orijinal-ekran-lcd-ekran-citalihediyetamir-seti-P129665056

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    167 buna vereceğime , internetten araştırdım GSM iletişim 180 TL yapıyorlar, 6 ay da garanti veriyorlar.. ama daha göndermedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: z@bers

167 buna vereceğime , internetten araştırdım GSM iletişim 180 TL yapıyorlar, 6 ay da garanti veriyorlar.. ama daha göndermedim..
    Ben gsm iletişimden 10 ay kadar önce kırık ekranı 160 liraya değiştirtmiştim. Gayet memnun kaldım. Orjinal ekrandan bir farkı yok.

• ben de 2 gün once gsmiletisime gonderdim orjinal ekran takiyorlar oneririm

• lg g2 telefonumun ahize sinde ses gelmiyor ahize sini degistirdim yine ses gelmiyor benim sesim karsi tarafa gidiyor ama karsi tarafin sesi gelmiyor sifir parcada taktim yine ses yok format attim yine yok ne yapmam lazim

• 
Sayfa: önceki 56105611561256135614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.