Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5611. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56095610561156125613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    g2 navigasyon açısından çok kötüdür. Tespitlerim şöyle; çok zorda kalmazsan kullanma... navigasyona girince her nekadar uygulamadan çıksan ve gerekli yerleri kapatsanda navigasyon arka planda çalışmaya devam ediyor ve pil açısından olumsuz sonuçlar veriyor (ben android 4.2.2 kullanıyorum.). bu sorunu çözmek için telefonu açıp kapatmam gerekiyor. kaç defa format atsam da aynı sorun devam ediyor yani arka planda çalışıyor. Bunu pil tütekim değerlerinden anlarsınız. Ben bu konuda çok ugraştım ve bir yol alamadım, tavsiyem zorda kalmadıkça kullanmamandır.
  • orhanankara2005 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim sorunum mesela navigasyonla bir yere gidiyorum ve yolun ortasındayken direk navigasyon kopuyor.Telefondan gps sinyali kayboldu uyarısı geliyor.Biraz gittikten sonra bazen navigasyon geri bağlanıyor.Bu sorunu yaşayan başka birisi var mı.Sorunu çözmek için yapılabilecek bir şey var mı ?
  • Okan9455 kullanıcısına yanıt
    Var, bu aşırı sıcaklarda benim de oluyor bi kaç ay öncesine kadar olmazdı. Kimi zaman da yerimi 10-15 metre farklı gösteriyor ama yaşına veriyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Bunum birçok nedeni olabilir, telefonun eskimesi de bunlardan bitanesi. Sebekenizi WiFi olan yerde edge (yani 2g) dışarıda ise edge/wcdma/lte otomatik olarak alırsanız rahat ederdiniz bir süre daha..

Hard format atmadiysaniz atın. Tüm verileriniz silinecektir, yedeğinizi alın. Telefon biraz rahatlar, eski yükleyip sildiğiniz programlardan kurtulur.

Imzamdaki devredisi bırakılacak programlara bi bakın derim. Telefon ram açısından biraz daha rahatlayabilir..

Vodafone kullanıyorsanız 4g de sıkıntı çıkarabiliyor.

Alıntıları Göster
    Hard format atmayi dusunuyorum..virus felan artik ne kalintilari varsa gitsin..bende kitkat var..devre disi kalacak programlari bilmiyorum..lolipmudur ne zimbirtiysa yapmadim..yapmayada gerek yok diye dusunuyorum..sebeke olayi basli basina bir sorum..su an bezdiriyor anliyacaginiz.heran formatlayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isnuerog

Hard format atmayi dusunuyorum..virus felan artik ne kalintilari varsa gitsin..bende kitkat var..devre disi kalacak programlari bilmiyorum..lolipmudur ne zimbirtiysa yapmadim..yapmayada gerek yok diye dusunuyorum..sebeke olayi basli basina bir sorum..su an bezdiriyor anliyacaginiz.heran formatlayabilirim.

Alıntıları Göster
    hard format atmayı biliyorsanız sorun yok. bilmiyorsanın "lg g2 kitkat hard format" diye aratırsanız videolara ulaşabilirsiniz.

herşey silinecek, tüm veriler, tüm resimler tüm rehber.. rehberinizi gmail hesabına yedekleyin, diğer özel verilerinizi de telefonu bilgisayar bağlayıp bilgisayara kopyalayın (eğer resim ve videolarınız çoksa parça parça atın bilgisayara)

tele format attıktan sonra hemen wireless e bağlanmayın. benim imzamdaki programları devredışı bıkarın.. ayarlar/genel/uygulamalar bölümünden.. açıklamalarıyla beraber yazmıştım. devredışı bırakın, ram olarak rahatlar telefonunuz.

daha sonra wifi ye bağlanıp program yüklemelerine geçebilirsiniz..
    Bu telefonun problemi icini acinca anliyosun gps anteni arka kapaga temasla calisiyo orda bi kagitla temasi attirabilirsiniz yazilimla alakasi yok direk gps anteni temas etmiyo icini acin gorursunuz

• Tel yere dusdukden sonra cekmiyor sebeke bulmuyor hic hangi karti taktiysam telefoncuda sorunu anlamadi.Lg servisine goturucem ins cok para istemezler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karakral1 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam o zaman arka kapağı açıp araya birkaç kağıt sıkıştırıp geri kapatmak muhtemelen sorunu çözecektir.Siz bu şekilde yaptınız ve sorun çözüldü değil mi ?
    Evet bi zaman cozuldu sonra bozuldu tekrar suan s7 kullaniyorum g2 evde yatiyo yedek tel oldu

• Nerden bulcaz orjinal batarya ebayden en yüksek feedbackliyi aldım çakma çıktı

Güya lg dünyada en büyük pil üreticilerinden ara tara orjinali yok.

Hadi biz 3.sınıf ülkeyiz , yabancılar bile Xda forumunda kafa patlatmış yok valla

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    bende arıyorum, bulursanız uygun birşey bize de bilgi verin... serviste 120 tl diyorlar. DEJİ marka nasıl bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun oluruz.
  • orhanankara2005 kullanıcısına yanıt
    Çakma ürüne 50 50 vere vere daha çok zarar ediyoruz.

Servis 120ye verse direk alırım.Burdaki servis 200tl dedi.Nerde 120ye satılıyor?

• Lg servisinin de orjinal batarya takacağı ne kadar garanti? Gerçekten orjinal de olsa 200 lira çok..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 2015 ocak ayında başalayan Lg G2 birlikteliğim 3. yılının ardından bitti fakat telefonu anneme verdim, çok uzağımda sayılmaz. Kendim Note FE aldım ama halan Lg G2'yi zaman zaman arıyorum. Tasarımını zaten anlatmaya gerek yok. Knock on-off özelliği beni bu telefona bağlayan şeydi. Bir sonraki telefonum yine LG olacak demiştim fakat G2'den sonra yaşanan sorunlar beni bu markadan soğuttu. V30 haricinde de alınacak bir telefonu maalesef bana göre yok. G7 de beni çok heyecanlandırmadı, pili bana göre hayalkırıklığı olacak.

LG G2 çok şükür beni hiçbir zaman sıkıntıya sokmadı. İlk günden beri güzel bi biraz sert silikon kılıfla ve temperli camla kullandım. Defalarca düştü hiçbirşey olmadı. Halan bütün uygulamaları açılırken yavaş olsa da akıcı şekilde kullanabiliyordum, marketten gözüme kestirdiğim bütün oyunları sorunsuz şekilde açıyordu. Haliyle 3 senenin sonunda pil performansı artık yarıya inmişti. Son 1 yıldır whatsapp'ta konuşurken 2G ile konuşuyordum pilim bitmesin diye.

Annem için pili yetiyor fakat değiştirme imkanım olsa pilini değiştiririm diye düşünüp araştırırken yıllar sonra bu konuda buldum kendimi. Biraz araştırdım şöyle bi link buldum. Ne kadar doğrudur bilmiyorum. Sizin yorumunuz nedir?
    https://magaza.lgdestek.net/urun/lg-g2-orijinal-batarya-3-000-mah/

Dipnot: Tüm zamanların en çok yorum yapılan 5. konusu olması da gururlandırdı şahsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaGaNoFE -- 4 Mayıs 2018; 22:56:30 >
  • O kadar para vermek pek mantıklı değil... 30 liraya satılıyor. Değişimi de zor değil. Tercih sizin...

https://urun.n11.com/batarya/lg-g2-ls980-bl-t7-batarya-pil-P208800327

• Arkadaşlar benim G2 min ekranı sapıttı.Ekran yüzünden telefonu kullanamıyorum ne yapmalıyım?Sorduğum bazı kişiler anakart arızası diyorlar bir kısmı da ekranı değiştir diyorlar.Sizce bu sorun nedir?Nasıl çözmeye çalışmalıyım?

• alicanveliy A kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı değişim değil

Linkteki çakma batarya yarım gün bile dayanmaz ve 2 ayda pert olur.2 ay sonra tekrar ve tekrar alacaksın.Ne gerek var orijinalini bulsak en az 1 sene gideri var

• Ben onlarla iletişime geçtim orjinal diyorlar ama güvenemedim.

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    Yan sanayi diye tabir edilen muadil parçalar bazen orijinalinden bile iyi olabilir. Önemli olan orijinal olması değil kaliteli olması. Bu pillerin toptan fiyatı zaten 3 dolar civarında. Yani orijinal diye satılan piller orijinal olsa bile en fazla 40 lira eder ki onun da çakma olma ihtimali çok yüksek. Çünkü Çinde birebir kopya yapmanın cezası yok...
    Daha önce nokia telefon için başka marka pil aldım, 7 yıldır hala kullanıyorum. Optimus Black için de başka marka pil aldım o da orijinalin farksızdı, iyiydi, hem de 10 liraydı.

Verdiğim linkteki pil sanırım "go max" diye bir markanın pili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanveliy -- 5 Mayıs 2018; 12:37:16 >
  • Fotoğraf çekip koyun yardımcı olmaya çalışırım.

• 
Sayfa: önceki 56095610561156125613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.