Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5554. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55525553555455555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antofagasta

Sen ben king leon büyük finali yaparız ama senin organ naklinden sonra daha uzun yıllar sürer.

Organ nakli nedir bir de king leon nedir dostum

Mikail hoca organ değişikliği yaşadı ancak benimki dinlene dinlene kullanıldığı için bende iddialıyım.

Bakalım en son kim bırakacak göreceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şimdi baktım smartshare cloud diye uygulamaya güncelleme gelmiş. Telefon hala güncelleme alıyor

Dostum malesef telefon değil bütün LG telefonlardaki o yazılım güncelleme alıyor. Özel bir durum yok

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmiyorum yarın deneyeceğim bakalım ne olacak formati olur mu olmaz mı bilmiyorum ama deneyeceğim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kardeşim kusura bakma ismin aslan kral diye aklımdaydı da tercüme hatası yapmışım. Mikail batarya ve ekranı değiştirmiş o yüzden organ nakli dedim. seninki tam emeklilik işi oldu. Jübileyi yaptı ama ek iş çıkarsa ben hala varım diyor. Benim tel dört yaşına doğru gidiyor ama hala 4 saatten fazla ekran süresi var. Çok dinç yani sanki ben bu yarışmayı rahat kazanırım gibime geliyor.

• branta kullanıcısına yanıt
    Antalya servisi aradım bu hafta, 100 lira dediler.

hocam format attım duzeldi yalnız yeniden başlatınca yine aynısı oldu mobil veri çekmiyor ve sim kartıgörmüyor görünce de kapatıp açınca yine aynısı oluyor.Sanırım sistemsel değil donanımsal
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Arkadaslar acil bakar mısınız g2yi balkondan attim yere düştü sebeke gitti gelmiyor simi görüyor pin kodu istiyor ama sebeke hic bir şekilde bulamiyor muhtemelen anten çıktı garanti de bitti umraniye taraflarinda istanbulda nereyi onerebilirsiniz servis olarak tamir ettirmem lazım bekliyorum tavsiyelerinizi

Yok mu arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

hocam format attım duzeldi yalnız yeniden başlatınca yine aynısı oldu mobil veri çekmiyor ve sim kartıgörmüyor görünce de kapatıp açınca yine aynısı oluyor.Sanırım sistemsel değil donanımsal

Peki başka bir sim kartı taktığında aynı sorun oluyor mu?

• quote:

Kardeşim kusura bakma ismin aslan kral diye aklımdaydı da tercüme hatası yapmışım. Mikail batarya ve ekranı değiştirmiş o yüzden organ nakli dedim. seninki tam emeklilik işi oldu. Jübileyi yaptı ama ek iş çıkarsa ben hala varım diyor. Benim tel dört yaşına doğru gidiyor ama hala 4 saatten fazla ekran süresi var. Çok dinç yani sanki ben bu yarışmayı rahat kazanırım gibime geliyor.

Sorun değil kardeşim

Senin telefon ciğerli duruyor ama yarı yolda tıkanabilir fazla yorma bence

Aynen hocam görmüyor sanırım soket degusecej ve 100 lira yetkili servis fiyatı var sizce serviste mi yoksa telefoncu da mı yaptırayım

• Telefonda download klasörünün içindekiler galeride gözükmüyor. Depolamaya girip Diğere bastığımda download klasörünü sildiğimde galeride indirdiğim resimler gözüküyor. Nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Aynen hocam görmüyor sanırım soket degusecej ve 100 lira yetkili servis fiyatı var sizce serviste mi yoksa telefoncu da mı yaptırayım

Valla dostum normal telefoncuya da gitsen yine isterler en aşağı 70 lira. Ben olsam 30 lira fazla verir yetkili serviste yaptırırdım. Sonuçta problem olursa muhattap alınırsın.

• Hocam cihazi ekrana dogru dusurdugum icin sorunu bana buldular yani ekrana cok yakin oldugu icin ne alametse telefonu almaya gittim dokunmatik ekrani düzelmiş hayret ne diyeyim zaten garantisinin bitmesine 5 ay var ozamana kadar sıkıntı yok ondan sonra.kendim degistiririm 200 tlye
    Pazartesi göndereceğim hocam inşallah halledilir anakartta sıkıntı yoktur umarım

• quote:

Pazartesi göndereceğim hocam inşallah halledilir anakartta sıkıntı yoktur umarım

Umarım hocam. Bilgilendirin sonradan bizi gelişme olursa.

Sağolun hocam bilgilendirme yaparım zaten çok bi masraf çıkarda yollarımız ayrılır emektar ile :)

Kullanım kılavuzunda cihazın kullanım ömrü 5 yıl yazıyordu. Son kullanma tarihine kadar devam

• merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır lg g2 kullanıcısıyım bugüne kadar neredeyse hiç sıkıntım yoktu ama şu an hayli büyük bir sıkıntım var hemen detaylara geçeyim başlarda telefonun %15 civarı ve altına indiğinde kapanıyordu çok önemsemedim açıkçası ama şu an %100 şarjla kullanırken birden kapanıyor sürekli kendini açmaya çalışıyor açamıyor 3 kere har reset attım tık yok size sormak istediğim aranızda buna benzer hatalarla servise giden var mı sizce sıkıntı nedir? büyük ihtimal yarın servise göndereceğim şimdiden teşekkürler
  • beroco50 B kullanıcısına yanıt
    Sorun bataryada gibi duruyor..100 sarzda olsa cekilen akimda dengesizlik var sanki.

Ah nerde bulunur bu orjin batarya..ithalat garantili urunlere yetkili servis batarya takarmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: isnuerog

Sorun bataryada gibi duruyor..100 sarzda olsa cekilen akimda dengesizlik var sanki.

Ah nerde bulunur bu orjin batarya..ithalat garantili urunlere yetkili servis batarya takarmi.

garantin hala devam ediyorsa en hızlısından yolla servise.

eğer garanti bittiyse bulunduğun ildeki lg yetkili servisin numarasını bulup ara, ellerinde var mı ve ne kadarmış öğren.

garantin bittiyse kesinlikle ithalatçı firmayla uğraşma, lg yetkili servisinden başka yere de pilini değiştirme. ucuz etin yahnisi yavan olur unutma..
  • 
Sayfa: önceki 55525553555455555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.