Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5552. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55505551555255535554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonu gece uyurken titreşime ya da sessize alıyorum, sabah uyandıgımda genel mod'a geçmiş oluyor hergün :D Böyle bi durum başına gelen var mı Çok saçma ve sinir bozucu Ayrıca whatsapp web'e giriş yapamıyorum kamera kodu okumuyor. Hard format attım işe yaramadı 2 sorunda da
  • evde ki bütün kablolu kablosuz hız testlerinde bütün cihazlar 50 mbps hızı sonuna kadar kullanmasına rağmen lg g2 kablosuz hız testinde 4 mbps'i geçemiyor.Ne yapabilirim arkadaşlar?

bu problemi önceden de yaşayan oldu mu.Acil yardım ederseniz sevinirim.

Teşekkürler
  • Berkayboys B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımın da benzer bir sorunu vardı, telefon kendini sessize alıyordu. Saat ayarını otomatikten çıkarınca düzelmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

evde ki bütün kablolu kablosuz hız testlerinde bütün cihazlar 50 mbps hızı sonuna kadar kullanmasına rağmen lg g2 kablosuz hız testinde 4 mbps'i geçemiyor.Ne yapabilirim arkadaşlar?

Teşekkürler

kullandığın wireless dns ayarlarını kontrol etmelisin, vpn kurduysan o da etkiliyor olabilir.
    modemin içinden g2 ye ayrı bir hız sınırı uygulamış olabilirsin.

aklıma gelenler bunlar..

modemin yanına gidip full çekerken speedtest ten kontrol yapmalısın, eğer 4 mbit çıkıyorsa, dns programları kullanmayıp, wireless dnsleri ile oynamadıysan telefonun format zamanı gelmiş demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkayboys

Arkadaşlar şöyle bi sorunum var,
    Telefonu gece uyurken titreşime ya da sessize alıyorum, sabah uyandıgımda genel mod'a geçmiş oluyor hergün :D Böyle bi durum başına gelen var mı Çok saçma ve sinir bozucu Ayrıca whatsapp web'e giriş yapamıyorum kamera kodu okumuyor. Hard format attım işe yaramadı 2 sorunda da

hard formatı nasıl yaptın? eğer komple back up alıp format atıp tekrar o back up u yüklediysen olmaz..

peki format atıp tertemiz haliyle bu sorunla karşılaştın mı?

otomatik saat ayarlamayı da kapat, sanırım bir ayarı vardı belli saatler arası sessiz mod diye, onu mu açık bıraktın acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

evde ki bütün kablolu kablosuz hız testlerinde bütün cihazlar 50 mbps hızı sonuna kadar kullanmasına rağmen lg g2 kablosuz hız testinde 4 mbps'i geçemiyor.Ne yapabilirim arkadaşlar?

Teşekkürler

kullandığın wireless dns ayarlarını kontrol etmelisin, vpn kurduysan o da etkiliyor olabilir.

aklıma gelenler bunlar..

modemin yanına gidip full çekerken speedtest ten kontrol yapmalısın, eğer 4 mbit çıkıyorsa, dns programları kullanmayıp, wireless dnsleri ile oynamadıysan telefonun format zamanı gelmiş demektir

herhangi bir dns falan oynamadım .vpn'de yok.Hız sınırıda yok

uydunet kullanıyorum onunla alakalı bir sorun olabilirmiş bazı ayarları değiştirmek gerekiyormuş uydunet modem ayarlarından ama allah bilir hangi arkadaş biliyordu onu
  • antofagasta A kullanıcısına yanıt
    3 gün sonra bozulmasın hocam normal fiyatı 180tl
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

aklıma gelenler bunlar..

uydunet kullanıyorum onunla alakalı bir sorun olabilirmiş bazı ayarları değiştirmek gerekiyormuş uydunet modem ayarlarından ama allah bilir hangi arkadaş biliyordu onu

http://teknolojikanneler.com/uydunet-baglanti-sorunu/

şunu bir dene bakalım, yalnız olmazsa eski haline getirmek için yaptığın ayarları bir kenara not et.. düzelmezse yada sorun olursa eski ayarlara dönersin.. sorumluluk kabul etmiyorum ona göre
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

aklıma gelenler bunlar..

http://teknolojikanneler.com/uydunet-baglanti-sorunu/

şunu bir dene bakalım, yalnız olmazsa eski haline getirmek için yaptığın ayarları bir kenara not et.. düzelmezse yada sorun olursa eski ayarlara dönersin.. sorumluluk kabul etmiyorum ona göre

sorun çözüldü hocam o attığınız sayfada bant genişlikleri,kontrol kanalı en alttaki stbc x ayarları falan onlarla oynamak gerekiyormuş.Şimdi bütün kablosuz cihazlardan 50 mbps full kapasite alabiliyorum.Hatta buraya da bırakıyım ayarları isteyen buradan bakar.
  • Servis dışında başka yerden almayin çakma hepsi sıkıntı.
  • Ark bi cihazda google bypas sorumunu nasil coze bilirim gmail ve sifreyi unutmuslar bu cihaz sifirlandi diyo servisemi gomdermem gerekiyo

Huawie p9 lite 2017 cihaz

• a3l4i kullanıcısına yanıt
    Yetkili servis ekranı 350 liraya değiştiriyor diye biliyorum. Ucuz yapan yerlerde sensör sorunu yaşayanlar oldu ama çok fazla sorun yaşanmadı. Belli bir süre 20 gün 1 ay gibi ekrana garanti veriyorlar diye biliyorum yaptırmadan sormak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: antofagasta

Yetkili servis ekranı 350 liraya değiştiriyor diye biliyorum. Ucuz yapan yerlerde sensör sorunu yaşayanlar oldu ama çok fazla sorun yaşanmadı. Belli bir süre 20 gün 1 ay gibi ekrana garanti veriyorlar diye biliyorum yaptırmadan sormak lazım.

Servise gideli 3 4 gun oluyor, g2 ekranı 450tl pil ise 100tl.. Parçaların 6ay garantisi var.

Güvenemedim servis dışı yaptırmaya. Biraz daha idare eder beni..

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    550 liraya ekran ve pil mi değiştirdin. 400 liraya ikinci el satıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: antofagasta

550 liraya ekran ve pil mi değiştirdin. 400 liraya ikinci el satıyorlar.

nasıl birşey çıkacağını bilemem o telin, ben temiz kullanırım telefonlarımı. arkasında suyla yapıştırılan jelatinden almıştım, camsız hiç kullanmadım, değiştirmeye karar verdiğim zaman 10 dakika kadar kullandım :)

büyük bir sorunla karşılaşmazsam gemiyi en son ben terkederim, kepenkleri biz kapatırız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkayboys

Arkadaşlar şöyle bi sorunum var,

Ayarlardan gösterdiğim yere girin. Ordaki zaman ayarını açıp benimki gibi yapın. Bende işe yaradı.

• Arkadaşlar iyi günler bugün başıma gelen olaydan yaşayan var mı? Okulda bi anda telefonum çekmedi dersten sonra kapatıp açtım telefonu yok hala çekmiyor sim kartı takip çıkarıyorum yine bişey olmadı sonra sim kartımı başka telefona taktım çekiyor arka kapağı çıkarıp kolonya ile sildim şu an çekiyor ama açılışta sim kilidi olmasına rağmen şifre istemiyor en can sıkıntısı ise İnternete girmiyor ne yaptım ne ettiysem olmadı mobil veri açılmıyor. Türk Telekomu aradım mesaj attılar internet ayarını yine olmadı ne yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydonose_2 -- 3 Mayıs 2017; 1:1:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

Arkadaşlar iyi günler bugün başıma gelen olaydan yaşayan var mı? Okulda bi anda telefonum çekmedi dersten sonra kapatıp açtım telefonu yok hala çekmiyor sim kartı takip çıkarıyorum yine bişey olmadı sonra sim kartımı başka telefona taktım çekiyor arka kapağı çıkarıp kolonya ile sildim şu an çekiyor ama açılışta sim kilidi olmasına rağmen şifre istemiyor en can sıkıntısı ise İnternete girmiyor ne yaptım ne ettiysem olmadı mobil veri açılmıyor. Türk Telekomu aradım mesaj attılar internet ayarını yine olmadı ne yapabilirim

arka kapağı çıkarıp kolonya ile sildim...

yapmamalısın böyle şeyler.eğeur harici rom kullanıyorsan ondan olabilir, çok sim kart çıkarıp takıyorsan temassızlık olabilir. arkadaşının çeken hattını tak bakalım ve 2-3 dakika bekle, hat gelecek mi yoksa gelmeyecek mi..

en son çare format. sorunu çözer diye düşünüyorum, eğer orjinal romdaysan donanımsal sorun olabilir. bi kontrol etmekte, format atmakta fayda var.
  • antofagasta A kullanıcısına yanıt
    tahtakalede biyer buldum toptancısı imiş adam 165tl fiyat verdi
    ama garanti vermiyor simdilik beklemedeyim
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Hocam orijinal 4.4.2 Tr yazılımı kullanıyorum. Hiç böyle olmamıştı kendi hattımı başka bi telefona taktım oradan internete bağlanıyorum. Apn ekledim Türk Telekomu aradım yok hala bi çözüm kapatıp açmaya korkuyorum telefonu çekmeyecek diye. En son çare Hard reset atmak ama onu da istemiyorum. Bunun dışında yapılacak şey yok sanırım. Kolonyalı bez ile silmem de Kapaktaki yerlerde belki temassızlık var diye. Çünkü kapağı açınca telefon çekiyordu

• 
Sayfa: önceki 55505551555255535554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.