Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52205221522252235224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Drivea kayitli hesaptan yukledim Whatsappi yedekler yok gozukuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce yedek aldıysanız orada olmalı. silmediğinize emin misiniz? whatsapp'i yükleyince size yedeği var diye uyarı vermedi mi?
  • Arkadaşlar selam. G2 Mini D610TR telefonum arabanın altında kaldı. İç ekranı kırıldı, dokunmatiği ve geri kalan her şey tamamen fail. Garantisi var ancak böyle bir sorun sanırım garanti kapsamına girmez.

Ankara içi hangi servisleri önerirsiniz? Yetkili servise yaptırmak istiyorum yan sanayi, orijinal olmayan parça sıkıntıları yaşamamak için. Daha önce hiç bu ve benzeri sorunlarla Ankara içi herhangi bir servise telefonu verip iyi bir hizmet alan olduysa o servisin ismini söylerseniz çok iyi olacak benim için. Reklama giriyorsa özel mesaj ile bilgilendirirseniz minnettar kalırım.
  • Arkadaşlar LG G2 telefonumu alalı 2 yıl dolmak üzere, dolayısıyla garantisinin bitmesine de az kaldı.. Telefonun bataryası malum performans olarak kötüleşti. Garanti süresi dolmadan bu sebeple servise versem garanti kapsamında yeni bir batarya takarlar mı acaba? Eğer takarlarsa kaç günde biter bu iş tahminen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

daha önce yedek aldıysanız orada olmalı. silmediğinize emin misiniz? whatsapp'i yükleyince size yedeği var diye uyarı vermedi mi?

Yedek aldım Google Drive'a eminim. Servisten geldi Whatsapp'i kurdugumda konusmalar yoktu.Sohbetler arsivlenmis halde idi bilmiyorum. Usb belleğe de kaydettim Whatsappi ama konusmalari geri yuklemeyi beceremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-455036665 -- 9 Kasım 2015; 23:18:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timur-lenk

quote:

daha önce yedek aldıysanız orada olmalı. silmediğinize emin misiniz? whatsapp'i yükleyince size yedeği var diye uyarı vermedi mi?

Yedek aldım Google Drive'a eminim. Servisten geldi Whatsapp'i kurdugumda konusmalar yoktu.Sohbetler arsivlenmis halde idi bilmiyorum. Usb belleğe de kaydettim Whatsappi ama konusmalari geri yuklemeyi beceremedim.

whatsapp'i silin. tekrar kurun. sizden telefon umarası isteyecek. girdikten sonra onay mesajı gelecek ve bir sonraki adıma geçeceksiniz. o sırada size eski mesajlarınızın olduğunu söyleyecek ve yüklemek ister misiniz diye soracak. orda evet demeniz gerekiyor.
  • Beyler spigende sonbahar indirimi vardi %30 stokta sadece gold renk vardi. Tereddutlerim vardi iyimidir diye beklediğimden daha iyi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CsMaNiA_ -- 9 Kasım 2015; 23:35:20 >
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    Açiklama icin teşekkür ederim ama maalesef 0 mesaj geri yüklendi diyor.

• Arkadaşlar cloudy 3.3 yükledim gayet güzel olmuş fakat şimdi dikkatimi çekti güncelleme merkezi kaybolmuş silinmiş neden olmuş olabilir.

• Arkadaki led ışığı neden kaldırdılar anlamak güç bence çok güzel bir özellik kamerada yüz algılayınca bildirmesi, konuşurken yanıp sönmesi farklılıktı g2 hala candır
  • Cloudy 3.3 yükleyenler bakabilir mi uygulamalarda güncelleme merkezi var mı sizde

• Lg g2 kore için üretilmiş 320L serisi telefonu olan var mı formda?
    Baktığım bilgilerden bu serinin şebeke çekimi daha iyiymiş...
    Yurtdışından bu seriyi almayı düşünüyorum...
    Olup kullanan varsa bilgi verebilir mi?

• Lg bu kadarbeklediyse android 6 yı verecektir.Vermez ise bu telefona 1000tl den fazla vermek pismanlik olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Timur-lenk

quote:

whatsapp'i silin. tekrar kurun. sizden telefon umarası isteyecek. girdikten sonra onay mesajı gelecek ve bir sonraki adıma geçeceksiniz. o sırada size eski mesajlarınızın olduğunu söyleyecek ve yüklemek ister misiniz diye soracak. orda evet demeniz gerekiyor.

whatsap konusmalarınızı yedek alıp tekrar yüklemek için;

Önce whatsaptan ayarlar/sohbet aramalar kısmından sohbetleri yedekle diyoruz. ve o an itibariyle bir yedek oluşturuyor.

telefonumuza format atacaksak mesela;

dosya yöneticisinden whatsap klasörünü alıp bir yere (usb bellek yada pc ye) kaydediyoruz.
    geri yükleme yaparken en son yedeğin geri yüklenmesini istediğimiz için, usb ye yada pc ye kopyaladığımız whatsap klasörüne girip databese klasörü içinde en son aldığımız yedek hariç digerlerini siliyoruz. genelde en son tarihli olan son aldığınızdır.
    bunları yaptıktan sonra telefonumuza format atabilirz.

geldik en önemli kısma geri yükleme kısmına. telefona format attıktan sonra whatsap yüklemeden önce pc ye yada usb ye kopyaladığımız whatsap klasörünü tekrar telefona kopyalıyoruz ve kopyalama işlemi bittikten sonra google playden whatsap uygulamasını kuruyourz ve numaramızı girdikten sonra program yedek bulundu yüklemek istermisiniz diye soracak. evet i seçiyoruz ve en son bıraktığımız yerden whatsapı kullanmaya devam ediyorz.

unutmayın en önemli kısım whatsapı yüklemen önce whatsap klasöürünü telefona atmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

üstad g2 için 1 aydır araştırma yapıyorum ama kafam çok karıştı.telefonun ekranının çok hassas olması.servisteki problemler
    özellikle de ısınma sorunu ve sizin yazdıklarınızdan sonra
    ilk alışkanlığım olan samsung markasına devam edeceğim sanırım. A5 almayı düşünüyorum.

ben 2 senedir g2 kullanıyorum 310 serisi telefonum. bugune kadar hiçbir sorun yasamadım cok sükür ve cok memnunum telefonumdan. hala alınırmı? tabiki alınır kullanılır ama ben olsam 2 seneden fazladır piyasada olan bir telefon almazdım yeni cıkan modellere bakardım.
  • Merhaba arkadaşlar 2 senedir sadık bir g2 kullanıcısı olarak aranıza veda etmeye hazırlanıyorum artık telefonu değiştirmeyi düşünüyorum aklımda 1 2 model var ama g2 kullanıcıları olarak size de sormak istiyorum siz olsanız şuan hangi cihazı alırsınız g2 nizi değitirecek olsanız bu hangi cihaz olurdu
  • Arkadaşlar bir sorum olcak. Telefonumu 5 sürümüne güncelledim. Fakat kasma yaşandı ve hiç memnun değilim geri nasıl alabilirim fabrika ayarlarına döndürmek fayda sağlar mi. Biri yardıma geçerse cok ama cok makbule gecer.

• quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

Merhaba arkadaşlar 2 senedir sadık bir g2 kullanıcısı olarak aranıza veda etmeye hazırlanıyorum artık telefonu değiştirmeyi düşünüyorum aklımda 1 2 model var ama g2 kullanıcıları olarak size de sormak istiyorum siz olsanız şuan hangi cihazı alırsınız g2 nizi değitirecek olsanız bu hangi cihaz olurdu

Hocam sahsen sony z3 veya lg g4 dusunurdum, iPhone ttavsiye etmem zira g2nin bataryasindan sonra cok buyuk şok yasayabilirsiniz.

• merhabalar.aracımda bluetooth kiti mevcut.baska telefonla saglıklı kullanabilirken g2 ile bağlantıyı kursamda kişi listesini almaya çalıştığında ne yazıkki durdu bluetooth yazısı çıkıyor .fikri olan varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

Merhaba arkadaşlar 2 senedir sadık bir g2 kullanıcısı olarak aranıza veda etmeye hazırlanıyorum artık telefonu değiştirmeyi düşünüyorum aklımda 1 2 model var ama g2 kullanıcıları olarak size de sormak istiyorum siz olsanız şuan hangi cihazı alırsınız g2 nizi değitirecek olsanız bu hangi cihaz olurdu

iphone 6s +

• 
Sayfa: önceki 52205221522252235224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.