Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
113.094
Cevap
555
Favori
3.809.038
Tıklama
Giriş
    740 Mesaj

slm. hangi şehirdesiniz ? telefon siyah mı ?32 gb mi ? ve fiyat ne istiyorsunuz ?
    |
    |
    visceroid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yaptırmayı düşünüyorum
    Kendime huawei p7 aldım telefon kırılınca .
    Ne kadara mâlolur acaba fikri olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

üstad g2 için 1 aydır araştırma yapıyorum ama kafam çok karıştı.telefonun ekranının çok hassas olması.servisteki problemler
    özellikle de ısınma sorunu ve sizin yazdıklarınızdan sonra
    ilk alışkanlığım olan samsung markasına devam edeceğim sanırım. A5 almayı düşünüyorum.
    |
    |
    antofagasta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bana sorarsan samsung alma
    g2 2 yıla yakın kullandım tavsiye ederim
    Ekranı benimde sarardı
    Garantide yenilediler

|
    |

ilginiz için tşk ederim. peki g2 nin hangi serisini almalıyım.bazı seriler sıkıntılıymış sanırım.
    |
    |
    Bahsedilenler: ouz1806

|
    |
    arkadaşlar merhaba. deneyimli arkadaşlardan bir konuda yardım bekliyorum...

g2 telefonumu 2 kez kırdıktan sonra ekranı yaptırmaktansa yeni bir g2 almaya karar verdim fakat bütçem kısıtlı olduğu için yurtdışı cihazı almak durumunda kaldım. telefonu aldığım satıcı ömür boyu kapanmaz ve güncelleme alır dedi. az önce eve gelip güncelleme yapmak istediğimde "cihazınız henüz kayıtlı değildir" uyarısı aldım. imei kontrol ettiğimde motorolla bir cihazın imei klonlandığını gördüm. android sürümüm 4.4.2 telefonum güncelleme almayacakmı acaba? yada alması için ne gibi bir yöntem izlemem gerekecek yardımcı olursanız çok mutlu olurum...
    AMD FX 8350 + ASUS M5A97 R2.0 (O.C.) + SAPPHİRE 7870 O.C + GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1866MHz + ASUS DRW-24F1ST 24X ± DOUBLE LAYER + SEAGATE 3.5" 1TB Barracuda + OCZ ZS 80PLUS 750W + SİLVERSTONE ARGON AR01 + CORSAIR CARBIDE 200R MidT ATX
  • Yarbay
    8017 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

ilginiz için tşk ederim. peki g2 nin hangi serisini almalıyım.bazı seriler sıkıntılıymış sanırım.

G2'nin belirli bir serisi sıkıntılı ya da sıkıntısız diyemeyiz. Fakat genel olarak bir ekran sararma sorunu var kronik olarak...

Örneğin benim cihazım 310 serisiydi ekran sarardı. Yerine gelen 501 serisiydi onun da ekranı sarardı. Üstelik asla telefonda oyun oynamam ben...

Not : Diğer sorunuza pm yoluyla cevap verdim sanırım ama gözünüzden kaçmış sanırım. Bana değişimden bu sefer G3 gelecek G2 değil...
    |
    |

Orijinalden alıntı: twona77

arkadaşlar merhaba. deneyimli arkadaşlardan bir konuda yardım bekliyorum...

g2 telefonumu 2 kez kırdıktan sonra ekranı yaptırmaktansa yeni bir g2 almaya karar verdim fakat bütçem kısıtlı olduğu için yurtdışı cihazı almak durumunda kaldım. telefonu aldığım satıcı ömür boyu kapanmaz ve güncelleme alır dedi. az önce eve gelip güncelleme yapmak istediğimde "cihazınız henüz kayıtlı değildir" uyarısı aldım. imei kontrol ettiğimde motorolla bir cihazın imei klonlandığını gördüm. android sürümüm 4.4.2 telefonum güncelleme almayacakmı acaba? yada alması için ne gibi bir yöntem izlemem gerekecek yardımcı olursanız çok mutlu olurum...

İlk yapılması gereken satıcıya ulaşmak elbette...

Eğer bu mümkün değilse "bir şekilde" cihazın tekrar kayıtlı hale gelmesi gerekli...

Tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilgi verirler elbette ama bildiğim kadarıyla yurtdışı cihazların kayıt edilme süresi 120 güne çıkarıldı. Tabi bu sizin cihazınız için hangi tarihten itibaren başlamış oluyor onu kestirmek güç...

Pasaport kullanabilecek durumdaysanız normal yollarla kayıt ettirmeyi deneyebilirsiniz. Tabi cihazınızın orjinal imeisine geri dönmek şartı ile...

Kayıtlı olmayan cihazların güncelleme alma durumları ile ilgili daha geniş bilgi için şurayı inceleyebilirsiniz,

http://www.teknoperest.net/android-guncellemem-neden-gelmiyor-imei-ile-ne-alakasi-var-yetkili-saticidan-paralel-ithalat-suprizi/

• Binbaşı
    1207 Mesaj

Cevabınız için tşk ederim hocam. G2 için şu an kullanılabilir en son andoid sürümü nedir acaba?
    |
    |
    visceroid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD FX 8350 + ASUS M5A97 R2.0 (O.C.) + SAPPHİRE 7870 O.C + GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1866MHz + ASUS DRW-24F1ST 24X ± DOUBLE LAYER + SEAGATE 3.5" 1TB Barracuda + OCZ ZS 80PLUS 750W + SİLVERSTONE ARGON AR01 + CORSAIR CARBIDE 200R MidT ATX
  • Yarbay
    8017 Mesaj
    quote:

Cevabınız için tşk ederim hocam. G2 için şu an kullanılabilir en son andoid sürümü nedir acaba?

Lollipop için 5.0.2, Kitkat için 4.4.2....

Lollipop'dan memnun olan da var, şarj süresi iyi değil diyen de...

Kitkat 4.4.2'den pek şikayet eden duymadım. Lollipop'da başka sorunlar yaşayanlar da bildirim ışığı sorunu mesela...

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

Kitkat 4.4.2'den pek şikayet eden duymadım. Lollipop'da başka sorunlar yaşayanlar da bildirim ışığı sorunu mesela...

benim sürüm 4.4.2 kitkat. antutu punlamasından 42300 aldıç 32 olan model benim g2. en iyisi hiç kurcalamayıp bu şekilde kullanmak sanırım...
  • Yarbay
    8017 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

benim sürüm 4.4.2 kitkat. antutu punlamasından 42300 aldıç 32 olan model benim g2. en iyisi hiç kurcalamayıp bu şekilde kullanmak sanırım...

Sizi rahatsız eden bir durum yoksa böyle kullanmaya devam edin elbette..
    |
    |

• Teğmen
    170 Mesaj
    Tüm çin telefonlarında 5.1 güncellemesi var. lg hala 5.0 da.
    Güncellemede lg kadar yavaş başka bir üretici yok sanırım. Güncelleme olayında samsung gibisi yok.

Orijinalden alıntı: sanalove

Tüm çin telefonlarında 5.1 güncellemesi var. lg hala 5.0 da.
    Güncellemede lg kadar yavaş başka bir üretici yok sanırım. Güncelleme olayında samsung gibisi yok.

En iyi güncelleme veren firma bence sony

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: orhanankara2005

Arkadaşlar, bende g2 501tr var, radyo konosunda spirit adlı uygulamayı indirdim ama cızırtı var radyo da yayın alamıyorum. çözüm ve önerisi olan bir arkadaş varmı.

Sanirim yeni serilerde donanimsal olarak mevcut değil

|
    |
    Bahsedilenler: orhanankara2005

Hocam Drivea kayitli hesaptan yukledim Whatsappi yedekler yok gozukuyor.

|
    |
    mert6385 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

daha önce yedek aldıysanız orada olmalı. silmediğinize emin misiniz? whatsapp'i yükleyince size yedeği var diye uyarı vermedi mi?
    |
    |
    Timur-lenk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar selam. G2 Mini D610TR telefonum arabanın altında kaldı. İç ekranı kırıldı, dokunmatiği ve geri kalan her şey tamamen fail. Garantisi var ancak böyle bir sorun sanırım garanti kapsamına girmez.

Ankara içi hangi servisleri önerirsiniz? Yetkili servise yaptırmak istiyorum yan sanayi, orijinal olmayan parça sıkıntıları yaşamamak için. Daha önce hiç bu ve benzeri sorunlarla Ankara içi herhangi bir servise telefonu verip iyi bir hizmet alan olduysa o servisin ismini söylerseniz çok iyi olacak benim için. Reklama giriyorsa özel mesaj ile bilgilendirirseniz minnettar kalırım.
    |
    |
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,070
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.