Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52215222522352245225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an 4.4.2 kullanıyorum, sizce guncellemeli miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncellemede kararsız kaldım yorumlara baktım güncelleyince batarya performansı eskiye göre düşüyor yazmışlar
  • Iphone'a para verilmez.

• woodypecker kullanıcısına yanıt
    Şimdilik güncelleme 5.1 veya 6 gelirse o zaman güncelle şuanki lollipop sıkıntılı pil performansı düşüyor ve stabilite sorunları mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 10 Kasım 2015; 19:08:38 >
  • the_japan kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevabınız için aslında androidten sonra bir de ios deneyimi yaşamak isterdim ama gerek kişiselleştirme yapılamaması (tema icon değişimi vs) gerekse pil performansı yüzünden soğuk bakıyorum cihazı günde 2 3 kere şarj etmek zorunda kalacaksam o kadar parayı vermem ama artısı telefon değer kaybetmiyor yenisi çıksa da değerini çok çok iyi koruyor fiyatta androidte ki gibi yarı yarıya bir düşüş olmuyor ama bu devamlı telefon değiştiren arkadaşlar için önemli bir durum ben aldığım cihazımı bir sorun olmadığı sürece en az garanti süresi boyunca kullanırım g2 cihazımı da 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum aslında ama artık takılmalar donmalar başladı biraz da sıkıldım tabi benim aklımda note 5 var şuan onu inceleyip yorumları okuyorum bir de z5 premiumu merak ediyorum
  • Propranolol kullanıcısına yanıt
    Hard format atarsan sorun hallolur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar quad beat 2 kulakligim bozuldu servis yenisini yollar mi bir de kargo isi vs nasil yapacagim takip falan boyle birsey basima hic gelmedi de yardimci olabilecek var mi

• sık telefon değiştiren bir tip değilseniz g2 den g4 e değişmenin gerçekten pek bir esprisi yok. devrim niteliğinde bir şey yok hala. ben g5 olursa onda parmak izi okuyucu, slim kasa ve başarılı bi ön kamera olacağını bekliyorum. böyle olur ve piyasasını bozmaz ise g5 yine favori olur.
  • arkadaslar g2 sini başarı servisine yollayan varmı? Ben telefonumu bulunduğum ilçede türkcell bayisinden gönderdim.Sorun ise kasada olusan catlaklar.G3 lerde oluyormus bu catlaklar.Herneyse bayi bana hiçbir belge vb vermedi.Telefonumu gondereli 17 gün oldu.Fakat telefonumu bayiye verdikten 1 hafta sonra göndermişer servise.Başarının sitesinden imei ile sorgulatınca telefonum cıkmıyor.Başarıyı arıyom fakat telefona bakmıyolar.Lg yi arayıp oraya anlattım derdımı telefonu suratıma kapadılar.Ben simdi telefonum hakkında hiçbir bilgi alamıyorum.Ne oldu ne bitti yapıcaklarmı yapmıcaklarmı vb.Bana bu konu hakkında fikir verebilecek varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbora55x -- 10 Kasım 2015; 22:24:13 >
  • Beyler almanya 30d güncellemesi gelmiş lg g2 phone firmware sitesinden bakabilirsiniz

• fthcicek kullanıcısına yanıt
    Kamera ve akıcılık serilik önemli bir husus ise senin için iphone öneririm. Bencede iosdaki kısıtlamalar gereksiz ama zaman geliyor telefonu sadece facebook ins gibi programlar kurup kullaniyoruz. Yeni telefon aldigimda en fazla 1 ay abuk subuk bir sürü şeyler kuruyoruz daha sonrasinda standart kullandigimiz uygulamalar oluyor şahsım adına. Bende 2 yıldır 0 sorunla g2 kullanıyorum, olurda telefon değiştirecek olursam iphone ilk etapda düşünürüm.

• Arkadaşlar kullandığınız memnun kaldığınız ekran koruyucu cam filmi var midir. En kotu sert zemine dusurdugumde bile ekrana bisey olsun istemem.Ayrica bazi koruyucularda dokunmatik hassasiyeti dusuyormus bu sorunu yasamayacagim bir oneri istiyorum. Butcem 20-30 tl arasi. Oneriler icin şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-455036665 -- 10 Kasım 2015; 23:58:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

Merhaba arkadaşlar 2 senedir sadık bir g2 kullanıcısı olarak aranıza veda etmeye hazırlanıyorum artık telefonu değiştirmeyi düşünüyorum aklımda 1 2 model var ama g2 kullanıcıları olarak size de sormak istiyorum siz olsanız şuan hangi cihazı alırsınız g2 nizi değitirecek olsanız bu hangi cihaz olurdu

Kesinlikle Z5 alirdim hocam, ios işlevsellik açısından androidden bir hayli geride iphone düşünme bence, he illa deneyeyim dersen bi sure kullanip pek deger kaybetmeden satabilirsin o ayri konu. Zaten g2'den herhangi bir cihaza geçtiğinde hayatinda aman aman birşey değişmeyecektir sende hak verirsin bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 11 Kasım 2015; 4:20:26 >
  • Arkadaşlar merhabalar. Bizim güncelleme işi ne oldu?
    Şuan kitkat kullanıyorum lollipop'un sorunlarından dolayı geçmiştim. Gece kamera performansı berbat lollipop'da daha iyiydi. O yüzden yeni güncellemeyi bekliyorum.
    Telefondan çok memnunum gerek kasma donma yapmaması hızlı olması şarjının uzun gitmesi.
    Bir de kapalı ortamlarda ön kamera yüzümü pudralı gibi çekiyor sizde De oluyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir guncelleme gelmiş

• Bize neden gelmiyor güncelleme 30b lolipop Türkiye sürümü mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: Timur-lenk

Açiklama icin teşekkür ederim ama maalesef 0 mesaj geri yüklendi diyor.

bilemedim ki, daha geçen hafta format attım telefona ve dediklerimin aynısını uyguladım ve bende problem çıkarmadı
  • Almanya 30d güncellemesi gelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • almanya 30d yukledımde bı fark goremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: neşter1461

Yeni bir guncelleme gelmiş

güncelledim ama ne oldu şimdi hiç bi bilgim yok. + - olarak bi oynama vs var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 52215222522352245225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.