Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51645165516651675168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Formu telefondan sürekli takip eden arkadaşlar, hangi programı kullanıyorsunuz. Ben forma girdiğimde en son okuduğum sayfadan devam etmek istiyorum. Nasıl yapabilirim.
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin !

Telefonla arama yaparken sorun yaşıyorum. Numarayı çevirdikten sonra ekran kararıyor ve karşı taraf kapatana kadar hiç bir şekilde açılmıyor. Ben sadece çeğrı atamıyorum ya da görüşmeyi sonlandıramıyorum. Telefonu sallıyorum, ekrana tıklıyorum, ne ekran ne de arkadaki güç tuşu hiç bir şekilde tepki vermiyor.Her seferinde karşı tarafın kapatmasını beklemek zorunda kalıyorum. Karşı taraf kapattıktan sonra ekran açılıyor. Menüyü çok kurcaladım ama bunun için bir çözüm bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Arkadaşlar lütfen yardım edin !

Telefonla arama yaparken sorun yaşıyorum. Numarayı çevirdikten sonra ekran kararıyor ve karşı taraf kapatana kadar hiç bir şekilde açılmıyor. Ben sadece çeğrı atamıyorum ya da görüşmeyi sonlandıramıyorum. Telefonu sallıyorum, ekrana tıklıyorum, ne ekran ne de arkadaki güç tuşu hiç bir şekilde tepki vermiyor.Her seferinde karşı tarafın kapatmasını beklemek zorunda kalıyorum. Karşı taraf kapattıktan sonra ekran açılıyor. Menüyü çok kurcaladım ama bunun için bir çözüm bulamadım.

Dostum ön kameranın yanında yakınlık sensörü var. Arama yapıldığında ekranın kapanmasına o sebep olur. Jelatin bile önünü kapatsa sorun olabilir. Elinizle sensörü bir silin uzerinde herhangi bir engel olmadığınıza emin olun. Eger halen devam ederse servise götürmeniz lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fickle -- 13 Eylül 2015; 23:28:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Arkadaşlar lütfen yardım edin !

Dostum ön kameranın yanında yakınlık sensörü var. Arama yapıldığında ekranın kapanmasına o sebep olur. Jelatin bile önünü kapatsa sorun olabilir. Elinizle sensörü bir silin uzerinde herhangi bir engel olmadığınıza emin olun. Eger halen devam ederse servise götürmeniz lazım.

Sensörün önünde bir engel yok. Defalarca temizledim ama bi değişiklik yok. Nefret ediyorum ama yine lanet olası servis yolu göründü.
  • Telefonu yaklaşık 2 yıldır kullanan arkadaslarin ekran süreleri nedir ?

Benim neredeyse 2 yil oldu wifi 4 saat ekran suresi aliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Benim bir buçuk yıl oldu bugün 2.5 saat ekran süresi aldım servise vermeyi düşünüyorum uzun zamandır şarj sıkıntısı ile ilgili.
  • arkadaşlar cihaz indirimiyle birlikte lg garantili 1025 liraya geliyor 32'lik modeli. sizce almama değer mi? yoksa alma, sarı lekeyle uğraşırsın diyen var mı?
  • Merhaba arkadaşlar ;
    5.1.1 den haberiniz var mı ne oldu ?

Benimde telefonu alalı tam 1 yıl oldu. Lollipop dormanx kernel. 3g kullanımda 4 saat civarı alıyorum. Wifi da ise 5 saat ve civarı oluyor.

Benim telefonum delta garantili. Şuan bataryam bi 6-7 ay daha sıkıntı olmadan götürür ama sonrasında değiştirmeyi düşünüyorum.
    Delta servise batarya değişimi için veren oldu mu hiç ? Batarya değişimi için göndersem sıkıntısız bir şekilde deüiştirirler mi sizce ?
  • benim tel 409 k kitkat, ekran surem iyice dustu yahu..hard resetmi atsak ne.wwifide 4,5 saat 3 gde 3,5 saat anca ekran suresi aliyorum..pil baya eskimeye baslamis sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

Merhaba arkadaşlar ;
    5.1.1 den haberiniz var mı ne oldu ?

Benimde telefonu alalı tam 1 yıl oldu. Lollipop dormanx kernel. 3g kullanımda 4 saat civarı alıyorum. Wifi da ise 5 saat ve civarı oluyor.

Benim telefonum delta garantili. Şuan bataryam bi 6-7 ay daha sıkıntı olmadan götürür ama sonrasında değiştirmeyi düşünüyorum.
    Delta servise batarya değişimi için veren oldu mu hiç ? Batarya değişimi için göndersem sıkıntısız bir şekilde deüiştirirler mi sizce ?

hocam size bi p.m. attım
  • G2 standart olarak yüklü olan Basic temasının apk versiyonuna ihtiyacım var nasıl temin edebilirim?

• Telefona nova louncher kurdum fakat çift tıkla kapatamıyotum ekranı. Uygulamayı başka kullanan var mı?
    Düzeltme:screen off uygulaması kurmak gerekmiş kurdum düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7ADF8CF23 -- 14 Eylül 2015; 2:35:54 >
  • arkadaşlar telefonun sim kart grişi ele geliyor içe çökük gibi böyle sizdede öylemi
  • Merhaba arkadaşlar bu şebeke sorunu beni delirtti artık gsm wcdma otomatik seçince hat gidip gidip geliyor bi 0 sıfır çekiyor bi full çekiyor yalnızca gsm yapınca sıkıntı yok ama onlada uğraşılmıyor sürekli, veriyi kapatınca 3g yide kapatan bir uygulama varmıdır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

Telefonu yaklaşık 2 yıldır kullanan arkadaslarin ekran süreleri nedir ?

Benim neredeyse 2 yil oldu wifi 4 saat ekran suresi aliyorum

Benimki 310 serisi hic oyun oynamam devamlı web teyim ve face kullanirim wifi de 96 saat kullanim 5 buçuk saat ekran suresi aldigim da oldu enson wifi de 40 saat kullanim 7 saat ekran suresi aldim, kullanilmayan butun uygulamalari durdurdum ekran otomatik 0 ayarinda 3g yi actigim zaman 5 saati gecemiyor ekran suresi.

• quote:

Orijinalden alıntı: beroco50

Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacak snapchatte resim çekerken veya snap atarken çekip attıktan sonra üstte ve altta küçük boşluklar oluyor diğer kişilerin snapleri hep tam ekran g2 kullanan bi arkadaşımınkilerde de boşluk kalıyor bunun bir çözümü ayarı filan var mı

????

• quote:

Orijinalden alıntı: kumar1453

Arkadaşlar son günlerde bazı uygulamalar guncellenirken bazıları guncellenmiyor. Sebebi ne olabilir? Google play hizmetlerinin bilgilerini silip tekrar güncelleme yaptım ama fayda etmedi. Var mı bilginiz?

yapılacak işlem şu..

açık uygulamaları temizlemek

ayarlar - genel - depolama - önbellekteki veriyi temizlemek..

ayarlar - genel - uygulamalr a girerek google play hizmetlerine tıklayıp önbelleği ve alanı yönet diyerek tüm verileri temizle demek gerekiyor..

son olarak da telefonu yeniden başlatırsanız sorun çözülecektir..
  • Telefonumu garanti dahilinde servise gonderdikten sonra telefon android surumu son surum olmasina ragmen android 4.2 olarak geldi.pc suite uzerinden guncellemeyi yapmaya calisiyorum fakat her seferinde %49 yukluyor sonra hata veriyor. Bunun bir cozumu var mi?arkadaslar

• lolipop a gectigimden beri wifi baglantisinda sorun yasiyorum, wifi baglantisi kopup duruyor, bu sorunu yasayan var mi? biliyorsaniz cozumu var mi?

• 
Sayfa: önceki 51645165516651675168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.