Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51655166516751685169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun İslemcinin hizini 1700,duzenleyiciyi interactive yaparak full 3g de 6.5 saat ekran suresi aldim
     LG G2 ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scavn

Telefonumu garanti dahilinde servise gonderdikten sonra telefon android surumu son surum olmasina ragmen android 4.2 olarak geldi.pc suite uzerinden guncellemeyi yapmaya calisiyorum fakat her seferinde %49 yukluyor sonra hata veriyor. Bunun bir cozumu var mi?arkadaslar

Bende de olmustu.pcde hatayi aldiktan usbyi cikartim sonra teli actim yine usbyi taktim bir sure sonra kendiliginden download moda girip yuklemeyi tamamladi
    Eger olmazsa asagidaki linkteki yolu izle pcye gerek kalmadan stock rom atarsin artik
    http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development-d802/rom-stock-30d-flashable-zip-t3070383

• quote:

Orijinalden alıntı: LonelyAlchemist

Bugun İslemcinin hizini 1700,duzenleyiciyi interactive yaparak full 3g de 6.5 saat ekran suresi aldim
     LG G2 ANA KONU

Hocam AICP rom mu kullandığınız ? Parlaklık falan nasıl kullanıyorsunuz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

quote:

Bugun İslemcinin hizini 1700,duzenleyiciyi interactive yaparak full 3g de 6.5 saat ekran suresi aldim
     LG G2 ANA KONU

Hocam AICP rom mu kullandığınız ? Parlaklık falan nasıl kullanıyorsunuz acaba ?

Aynen aicp.parlaklik otomatikteydi

• Beyler telefon 14 gündür garantide. 20 iş günü dolduktan sonra koşulsuz değişim isteyebiliyormuyum. Ve ne kadar sürede yeni cihaz verirler?

• Arkadaşlar videolar ve video düzenleyicisi uygulamalarını devre dışımı bırakıyorsunuz bırakmalımıyım işe yarar mı?

Birde önereceğiniz fotoğraf birleştirme uygulaması varmı?

Toplu olarak teli yeni alanlar sizce hangi uygulamaları devre dışı bırakmalı?

• Oto senkronizasyonu kapatıyor musunuz?

E-posta sadece manuel olarakmı senkronize ediliyor? Otomatik her gün senkronize etme ayarı yokmu?

Ama sadece e-postayı diğer şeylerin senkronize edilmesini istemiyorum...

• Bütün ayarları yapmama rağmen 3g de bağlanamıyorum acaba nedendir? Sim kartım eski kestirip takmıştım ondan olabilir mi?
  • Hala kitkat kullanıyorum, lollipop a geçmeli miyim? Arada büyük farklar var mı?

• quote:

LG G2 ANA KONU

İşlemci hızı düşürme hakkında nasıl yapıldığına dair bilgi verirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propranolol

Arkadaşlar telefonumu son sürüme güncelledim 4.2ydi 5.0.2 oldu

Ama telefonda kasma ve takılma problemleri çok fazla arttı. Ben bunu nasıl geri alabilirim yardım edene minnettar kalacağız

Hocam güncelledikten sonra hard reset attiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar başarıya teli gönderdim şarj ve kulaklık girişleri çatlamıştı. Ekranda da siyah bir noktacık vardı (ölü piksel değil de sanki ekranın yanındaki siyah kısımlardan bir toz zerreciği yapışmış gibi)
    adamlar 380 tl istediler :) tabi geri istedim telefonu
    Tüketici hakem heyetine gitsem birşey çıkar mı ?
    kasa çatlakları var ama köşelerde benim yaptığım vuruklar da var, ama kesinlikle girişlerdeki kısımlar münferit çatladı.
    Bir de ekranla ilgil rapor vermediler....
    1500 tl ye başarıdan tel almanın ne mantığı var ????
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Aicp rom için. İçinde Kernel aduitor uygulaması var ordan cpu sekmesinden işlemci hızını ayarlayabilirsiniz. Diğer romlar için aynı uygulamayı indirerek aynı şekilde ayar verebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Aicp rom için. İçinde Kernel aduitor uygulaması var ordan cpu sekmesinden işlemci hızını ayarlayabilirsiniz. Diğer romlar için aynı uygulamayı indirerek aynı şekilde ayar verebilirsiniz.

Sagol hocam

• Arkadaşlar gece normal olarak yattığım tel şuan kalktım bi baktım sessiz moda geçmiş kendi kendine ayarlardan kapalı sessiz mod felan sorun ne acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 15 Eylül 2015; 12:23:15 >
  • Arkadaşlar 4.4.2 sürümlü g2 de arama yapınca ekran kararmıyor ve tuşlar kilitlenmiyor sebebi ne olabilir?
  • Telefonu şarjdan çıkarıp sürekli 3 g olarak internette gezinince en az 4 saat ekran suresi alıyorum (lolipop) ancak gece takıp sabah aldıktan sonra ara ara kurcalıyorum akşama kadar en fazla 3 saat ekran suresi alıyorum, arka planda çoğu uygulama kapalı..

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar gece normal olarak yattığım tel şuan kalktım bi baktım sessiz moda geçmiş kendi kendine ayarlardan kapalı sessiz mod felan sorun ne acaba?

Benim basima hic gelmedi ancak baya o sorunu duydum. Malesef nasil halledilir bilmiyorum. Bilen varsa da yardim eder umarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: reber65

Arkadaşlar 4.4.2 sürümlü g2 de arama yapınca ekran kararmıyor ve tuşlar kilitlenmiyor sebebi ne olabilir?

???
  • quote:

Orijinalden alıntı: reber65

Arkadaşlar 4.4.2 sürümlü g2 de arama yapınca ekran kararmıyor ve tuşlar kilitlenmiyor sebebi ne olabilir?

Ayarlardan sensör ayarlarını bir kurcala derim ben.. Bir de taktirdigin cam yada jelatin engelliyor olabilir..

• 
Sayfa: önceki 51655166516751685169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.