Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
113.147
Cevap
558
Favori
3.801.498
Tıklama
Giriş
    1057 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Lg lm 660s led tvmizde lendi kumanda uygulaması çalışmıyor Ama google playdaki LG Tv Remote çalışıyor kendi gömülü kumandası neden çalışmıyor acaba ki zaten uygulaması daha güzel neyse

Lg nin kendi uygulaması wifi üzerinde çalışıyor. Ben kumandanın kontrol edemediği televizyon görmedim daha :S Bende 4k samsung smart tv var kontrol ediyor.

Wifi üzerinde zaten lg tv remote çalışıyor ama kendi kumandası çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fukasaku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Wifi üzerinde zaten lg tv remote çalışıyor ama kendi kumandası çalışmıyor.

Kendi kumandası wifi üzerinden çalışmıyor zaten. Kızılötesi ile çalışıyor, ayarları yapamamış olabilirsiniz. Otomatik olarak yapamasanız bile tek tek bütün butonları tvnin kendi kumandasını kullanarak tanımlatabiliyorsunuz.

Pahalıya almışsınız vatan internet sitesinde daha geçen 1.099 du. Bende kliksadan 1.099'a aldım ama indirim ve puanlarla 990 TL'ye mal oldu.

Biliyorum hocam daha once internetten aldim arizali cikti nokia lunia925 neyse 7 ay kullandim ücret iadesi alip kurtardim o yuzden internetten almayip vatan bilgisayara gidip 1200 verdim birebir cihazi görim dedim oktay hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    624 Mesaj

Resimde olduğu gibi bir sıkıntı var , yakınlık sensörüyle çok alakalı mı acaba... kafama yatmadı bu iş :( teşekkür ederim cevaplar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoccAcio -- 6 Eylül 2015; 23:29:27 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ~Lion King~ , Fukasaku

Sağolun hocam tek tek tanımlayarak hallettim bende olmuyor sanıyordum ama yinede lg tv remote uygulaması daha kullanışlı gibi çünkü telefonu tvye tutmadanda alabiliyor

|
    |
    Fukasaku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ilginç bi durum ya anlamadılar ki o nasıl oluyor onuda bilmiyorum bende ilk verdiğimde garanti dahili yazdı daha sonra garanti durumu değiştirildi ekranın ön panelin orjinal olmadığı yetkisiz müdahale olduğu bendede ilk garanti dahili malzeme eklendi anakart 32 gb yazdılar daha sonra değiştiler o resmi silmeseydim paylaşırdım sanırım sizdede öyle bi durum olcak daha sonra garanti durumu değişti garanti dışı diye yazabilir umarım olmaz ama yinede çok fazla umutlanmayın derim son anda değişebilir her şey
    |
    |
    Nate Dogg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi yapmışsınız ama bu sorunu internetten aldığınız için yaşadığınız anlamına gelmez normalden almayla internetten almanın farkı yoktur hatta bence avantajı vardır. Zaten nokia alarak yanlış bir seçim yapmışsınız daha önce belki mağazadanda alsanız bozulacaktı.

|
    |
    hasangul01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

işyerinde bi arkadaşım g2 32 gbı 550 tlye satmış lg türkiye garantili daha 1 yılı var garantinin bitmesine telefonda en ufak çizik ezik vuruk yok tertemiz full kutulu bildiğiniz sıfır cihaz zannedersiniz

izinli günümde ne yazıkki satmış telefonu hemen telefonda bi sorun olduğu için çok acil paraya sıkıştığından bana denk gelmez hiç
    |
    |
    hasangul01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

2 gündür yeni telefon arayışı içindeyim, fazla da açılmak istemiyorum,

Fiyat performans olarak gözüme LG2 takıldı fena bir telefona benzemiyor sanki. bu telefonu almaya değermi arkadaşlar nedersiniz?
  • Yarbay
    2771 Mesaj

g2 her ne kadar history jenerasyon olsada 4 çekirdek 2 gb ram 3000mah piliyle hala piyasadaki kararlığını sürdüren cihaz ileriye dönük bir cihaz olarak düşünüyorsanız en azından benim gözümde 5 yıl gider bu kullanıcıya göre değişir oyunla performans gerektiren uygulamalarla çok haşır neşirseniz 2 yıl daha son gücüne kadar kullanır çünkü 2 gb ram ve snapdragon 800 işlemciyle 2 yıl daha gider ileriye dönük düşünüyorsanız G4 derim işimi görsün yeterli diyorsanız G2
    |
    |
    surfcasting kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: surfcasting

Arkadaşlar bendeki Xperia z'nin ekranı çatladı, 280 tl. verip yaptırdım 1 hafta sonra yine çatladı, artık yaptırmaktan vazgeçtim.

Fiyat performans olarak gözüme LG2 takıldı fena bir telefona benzemiyor sanki. bu telefonu almaya değermi arkadaşlar nedersiniz?

serviste yaptırdıysan yapılan ürünün 6 ay garantisi oluyor.. tabii yere düşürüp çatlatmadıysan..

g2 için açık konuşayım, eğer takıntılı birisiysen bu telefon sana göre değil.. kamerada geç odaklama sorunu var.. gece resim çekerken gözleri kör edecek derecede uzun yanıyor flaş..

android 5.0.2 var şuan, eğer deli gibi oyun oynayan birisiysen telefon çok ısınıyor.. çok dayanmaz sana.. ama standart kullanımda gerçekten güzel telefon.. ama g2 ile g3 arasında gidip gelmelisin bence.. paran varsa g4 bile alınabilir..

• Yarbay
    13631 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BoccAcio

Resimde olduğu gibi bir sıkıntı var , yakınlık sensörüyle çok alakalı mı acaba... kafama yatmadı bu iş :( teşekkür ederim cevaplar için

Dostum ilk kez goruyorum boyle sorun. Bende bir hard reset o da olmazsa fabrika ayarlarina dondur telefonu muhtemelen duzelecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: surfcasting

Arkadaşlar bendeki Xperia z'nin ekranı çatladı, 280 tl. verip yaptırdım 1 hafta sonra yine çatladı, artık yaptırmaktan vazgeçtim.

Hala piyasanın tutulan telefonlarından biridir. Daha iyi kamerası olan modelleri çıkmasına rağmen (G3,G4) satın alınmaya devam etmekte ve performansından ödün vermemektedir. Snapdragon800 işlemci ve 2GB ram en az 2 yıl daha rahatlıkla götürür. G4'ü henüz tadamadım fakat G3'e göre 3000 mah pili daha verimli kullanabilmektedir. Tek kusurlu yani hafıza kartı takılamaması ve bende de görülen, yüksek ısıdan kaynaklı ekranda sarı leke durumu. Servis ekranı ücretsiz değiştiriyor. 1000 liranın da altına indiği varsayılarak hala f/p ürünü gösterilebilir. Gözün kapalı alabilirsin.

• Binbaşı
    1062 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yabancı Karakter

Arkadaşlar siz g2 telefonunuzu kılıfla mı kullanıyorsunuz? Ben de bir kapaklı ve bir tane spigen slim armor kılıf var ancak ikiside telefonu çok kalınlaştırıyor

Cüzdan kılıf ve kırılmaz cam ile kullanıyorum. Kılıfsız iken arka kapağı çok çizdim anahtarlık ve bozuk paralar yüzünden.
    Serviste maalesef kullanıcı hatası diye kasayı değiştirmiyor.
    |
    |

Bende kliksadan aldım neresinde yazıyor başarı benimki lg türkiye garantili.

LG TR garantisini Başarı veriyor zaten.
    |
    |

O parayaşşimdi lg garantili alınıyor

|
    |
    ultraslan_34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

quote:

Orijinalden alıntı: Keops1035

quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

Ne şanssızım arkadaş. Telefonu garantiye verdik. Yedek parça bekleniyor. LG yi aradım ne zaman gelir servise yedek parca diye. Şuan stokta yokmuş yedek parça. Ne Yapacağımı şaşırdım. Telefonsuz kaldık.

Aynı durumu bende yaşadım. Ekran sararmasından telefonu vermiştim parça olmadığı için hemen değiştiremediler. Cumartesileri dahil 20 iş günü dolduğunda para iadesi veya değişim hakkın doğuyor. Para iadesi yapmak istemezler sanada sormazlar varsa sıfır g2 verirler eğer oda yoksa ellerinde sıfır g3 verirler. Bence senin için iyi bir durum sadece süre bekleyeceksin ve telefonun sıfırlanacak.

Bu 20 iş günü telefon servise ulaşıp kayıt altına alındığında mı başlıyor. Yoksa yolladığım günden mi. 26 sında teknosaya verdim 29 unda servise ulaştı ve kayıt altına alındı . pek anlamam bu işlerden. bide 20 gün doldu diyelim hemen o gün yeni telefon mu yolluyorlar.

Telefonun iş emri açıldığında yani kayıt oluşturulduğu günden itibaren başlar. 20 iş günü yasal süre dolduktan sonra 1 hafta veya 2 hafta içinde sıfırını verirler tam net süresini bilemezler. Değişim departmanın numarasını almıştım sürekli arıyodum 1 hafta geçti hala gelmedi sıfırını vermek bukadarmı zor derken. Değişim departmanı meşkulde çalıyordu muhtemelen dışarıdan aramaları görüyor ve açmıyorlar.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
SEO
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.