Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3802. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38003801380238033804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece wcdma yaptim. Bise boyle deniycem.aslinda oyun oynamasam sarji anlicam ama oyun oldugu icin cabuk bitip bitmedigini anlayamiyorum. Oto senkronuda kapattim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kastettiginiz bu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

Kastettiginiz bu mu ?

kardeş sende gece şarj %kaç azalıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBagdeR2

quote:

Orijinalden alıntı: MGM Barut

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkanku42

Arkadaslar telefonda thermal throttlingi kapattim. Oyunlardaki performans dusuklugu sifira indi. Telefon oyunlarda akiyor ama siz siz olun kapatmayin biraz fazla yuklendim heralde cpu 90 derecelere cikti telefon reset atti ama ucaktan inip jete binmis gibi oldum.

saçma bi tespit olmuş.G2 yi kasacak oyun çıkmadı daha.şuana kadar epey oyun yükledim ama en fazla zorlayan HAY DAY diye bi oyun oldu oda sıcaklık yüzünden zorlama yani.takılma donma vs. katiyen olmadı.

@HoneyBagdeR2 hocam benim G2 de Crazy Taxi oyununu oynayamıyorum,sadece bu oyun takılmalar yapıyor,nedeni ne olabilir.

deneyip bilgi veririm size.

Zahmet olucak hocam,çok teşekkür ederim.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sega.CrazyTaxi
  • Daha öncede sormuştum ama net cevap alamadım 4.2.2 den 4.4.2 ye geçince batarya performansı düşüyormuş aslı var mı arkadaşlar?

Edit:Gece 50% de bıraktığımda sabah 8,9 civarlarında %2-3 düşüyor 4.4.2(Kitkat) ta durum nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SayK0-92 -- 13 Ağustos 2014; 23:38:50 >
  • Bende aldım bi tane g2.Yanlız telefonu biraz kurcaladıktan sonra parlaklığı full e getirmeye çalıştım aşırı ısınmadan dolayı yapamadı,flaşı açmaya çalıştım açtı ama bazen kapandı ısınmadan dolayı.Normal midir bunlar?Bir de sim kartı takamadım iğneyi o deliğe sokuyorum hiç birşey olmuyor
  • yaseka61 Y kullanıcısına yanıt
    Baska bir konudan kopyalayim

Gece %100 du sabaha kadar %98 olmus. Android sistemi %50 gosteriyordu. Reset atip tekrar sarja taktim duzeldi. Sistemi bisey uyanik tutuyo arada sapitiyo. Sebebini bilmiyorum ama haftada 1 nerdeyse oluyo bana

Normalde sabah kalkip yarim saat kullaninca %99 a dusuyor. Mobil veri kapaliysa gecede %1 bile azalmasi anormal. Birde yatarken gorev yoneticisini temizleyin ki islemci uyanik kalmasin

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MGM Barut

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkanku42

Arkadaslar telefonda thermal throttlingi kapattim. Oyunlardaki performans dusuklugu sifira indi. Telefon oyunlarda akiyor ama siz siz olun kapatmayin biraz fazla yuklendim heralde cpu 90 derecelere cikti telefon reset atti ama ucaktan inip jete binmis gibi oldum.

saçma bi tespit olmuş.G2 yi kasacak oyun çıkmadı daha.şuana kadar epey oyun yükledim ama en fazla zorlayan HAY DAY diye bi oyun oldu oda sıcaklık yüzünden zorlama yani.takılma donma vs. katiyen olmadı.

@HoneyBagdeR2 hocam benim G2 de Crazy Taxi oyununu oynayamıyorum,sadece bu oyun takılmalar yapıyor,nedeni ne olabilir.

deneyip bilgi veririm size.

Oyunda genel optimizasyon sıkıntısı mevcut, g2 ye ozel bir durum değil.

Soruyu soran kişinin mesajini bulamadım sizin mesajınız üzerinden cevap vermek istedim.

Bendim,teşekkürler üstad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Bende aldım bi tane g2.Yanlız telefonu biraz kurcaladıktan sonra parlaklığı full e getirmeye çalıştım aşırı ısınmadan dolayı yapamadı,flaşı açmaya çalıştım açtı ama bazen kapandı ısınmadan dolayı.Normal midir bunlar?Bir de sim kartı takamadım iğneyi o deliğe sokuyorum hiç birşey olmuyor

Isınmadan dolayı demesi normaldir. Bende de oluyor. Sim kart için de o deliğe sokunca biraz ittirin çıkar zaten
  • cnryldz kullanıcısına yanıt
    siz launcher kurmuşsunuz (hangi launcher bu ?:) )

bahsettiğim bu

soldaki resim cihazda yüklü kendi arka planı

sağdaki ise ben yükledim ancak sabah bildirim cubuğu soldaki gibi saydam iken akşam ne olduysa oldu yarı saydam oldu . siz de bir denermisiniz kendiniz bir resmi arka plan yapınca bu şekilde yarı saydam mı oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbenzerli

bahsettiğim bu

sağdaki ise ben yükledim ancak sabah bildirim cubuğu soldaki gibi saydam iken akşam ne olduysa oldu yarı saydam oldu . siz de bir denermisiniz kendiniz bir resmi arka plan yapınca bu şekilde yarı saydam mı oluyor ?

4.2.2 galiba android sürümün kitkata geç düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

Baska bir konudan kopyalayim

Gece %100 du sabaha kadar %98 olmus. Android sistemi %50 gosteriyordu. Reset atip tekrar sarja taktim duzeldi. Sistemi bisey uyanik tutuyo arada sapitiyo. Sebebini bilmiyorum ama haftada 1 nerdeyse oluyo bana

Normalde sabah kalkip yarim saat kullaninca %99 a dusuyor. Mobil veri kapaliysa gecede %1 bile azalmasi anormal. Birde yatarken gorev yoneticisini temizleyin ki islemci uyanik kalmasin

Şimdi ben format atıp şarja mı takayım ?
    ancak sabah normal di yani . kitkata geçicem de ne artı sağlayacak ne fark var cihazı yeni aldım jealy bean nin tadını çıkarayım diyorum . birde ısınma batarya sorunlarını duyunca acele etmek istemedim.
  • Buyur. G3 temasi forumda konusu vardi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnryldz -- 14 Ağustos 2014; 0:06:45 >
  • SayK0-92 kullanıcısına yanıt
    Bende de %2-3 civarı düşüyor ama bunun hiç olmaması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaseka61

quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Bende aldım bi tane g2.Yanlız telefonu biraz kurcaladıktan sonra parlaklığı full e getirmeye çalıştım aşırı ısınmadan dolayı yapamadı,flaşı açmaya çalıştım açtı ama bazen kapandı ısınmadan dolayı.Normal midir bunlar?Bir de sim kartı takamadım iğneyi o deliğe sokuyorum hiç birşey olmuyor

Isınmadan dolayı demesi normaldir. Bende de oluyor. Sim kart için de o deliğe sokunca biraz ittirin çıkar zaten

vay arkadaş bir türlü çıkartamadım şu sim kart yuvasını..iğneyi sokuyorum ittiriyorum da kaç kere denedim hiç bir hareketlilik yok
  • cnryldz kullanıcısına yanıt
    format atıp şarja taksam düzelir mi ?
    Keşke düşmese ama sonuçta telefon sinyal alıyor enerji tüketimi illaki olur kitkat vs jb kıyaslamasını merak ettimiştim ben aslında?
  • O kadar çok versiyonu var ki bu G2 nin çok garip bazısının ekranı farklı renkeri farklı kasa plastik yapısı kamera kalitesi. G2 değil versiyon alıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbenzerli

bahsettiğim bu

Bendede ayni durum gecerli 4.2.2

• 
Sayfa: önceki 38003801380238033804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.