Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3800. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37983799380038013802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Spigen in ekran filmi ufak kalıyor diyorlar bu bir sıkıntı çıkartıyor mu kullanımda?Yoksa başka bir ekran koruyucu film alıcam önerileriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/mobil-kart-okuyucu-micro-mikro-usb-galaxy-tab-123539313

Bu sd kart okuyucu lg g2 için uygun mudur? Buna benzer bir ürün deneyen var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/micro-usb-otg-kart-okuyucu-mikro-usb-otg-host-121881363

bu daha pratik tavsiye ederim.

Teşekkürler yanıt için,
    Verdiğiniz linkteki micro sd card için sanırım. Bana fotograf makinesinde kullandığım sdhc kartı okuması için gerekiyor.
    Bunun için bildiğiniz pratik birşey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 13 Ağustos 2014; 16:17:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu telefondan alarak aranıza katıldım. Nokia lumia 620 deki rehber isimlerini bu telefona nasıl atabiliriz

• cihaz on numarada ekran kapalı iken dokunmatik sensörler çok belli oluyor . dikey çizgiler şeklinde. siz de de böyle mi yoksa değişim mi isteyim. ? siyah yonda yada güneş ışığında çok belli oluyor.
  • arkadaşlar merhaba lg g2 almayı duüşünüyorum markado ve n11 gibi sitelerden alınır mı ve renk için gold mu altın sarısı arasında kaldım.bir sorum daha var lg g3 tercih edilir mi g2 ye göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbenzerli

cihaz on numarada ekran kapalı iken dokunmatik sensörler çok belli oluyor . dikey çizgiler şeklinde. siz de de böyle mi yoksa değişim mi isteyim. ? siyah yonda yada güneş ışığında çok belli oluyor.

herkeste var o çizgiler.
  • Arkadaslar slim armorun elastik kismi gibi yapiya sahip bir kilif ariyorum. yumusak ve ekrani hafif saran yapida. buldugum kiliflarin hepsi sert.maddenin adini tam bilmiyorum kaucuk olabilir. ggdende alinca ne cikicagini bilmeden almak istemiyorum. bana tavsiyesi olarak bilicek olan var midir? bi turlu bulamadim istedigim sekilde bir kilif.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim ancak forumları karıştırdım kimisi yan yana 2 tane g2 yi karşılaştırmış birinde gözüküyor diğerinde gözükmüyormuş . ben dede hemen yandan bakınca gözüküyor kolay bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbenzerli

cevabınız için teşekkür ederim ancak forumları karıştırdım kimisi yan yana 2 tane g2 yi karşılaştırmış birinde gözüküyor diğerinde gözükmüyormuş . ben dede hemen yandan bakınca gözüküyor kolay bir şekilde.

Üretilen aylara göre belirlenen serilerde değişik paneller kullanılabiliyor. Bu kesinlikle bir sorun teşkil etmiyor birazda şans işi :) 2 panelde de görüntü kalitesi farkı yok.
  • Eğer ekran kapalıyken çok belli olup ekran açıkken göze fazla batmıyorsa bir problem yok.ama ekran açıkken her renkte ciddi şekilde göze batıyorsa telefonu geri gönderin.şöyle söyleyim ben şu ana kadar 3 tane g2 satın aldım.ilkinde ekran kapalıyken çizgiler çok belli oluyordu ekran açıkkende her renkte göze batıyordu.bende iade ettim 2.g2 de ise ekran kapalıyken çizgiler hiç belli olmuyordu dedim oh be sorunsuz g2 geldi.teli açıp bakınca ilk g2 kadar olmasada yinede her renkte göze batıyordu.dedim böyle olsun artık yapacak bir şey yok kullanıyım ama pixel testi yapınca ekranda ölü piksel olduğunu gördüm.onuda iade ettim.son gelen g2 de ekran kapalıyken telefonu ışığa tutup yatay şekilde bakınca çizgiler belli oluyor ancak ekran açıkken varla yok arası hiç göze batmıyor.yani bu çizgiler tüm g2 lerde var ve hepsinde ekran açıkken belli oluyor.önemli olan ne kadar belirgin olduğu göz sürekli o çizgileri görebiliyorsa o zaman telefonu servise vermek yada 7 gün olmadıysa iade etmek en mantıklısı.

• Mobil internetin fazla sarj yememesi icin ag modunu sadece gsm, sadece wcdma dan hangisini secmeliyim

• Arkadaslar telefonda thermal throttlingi kapattim. Oyunlardaki performans dusuklugu sifira indi. Telefon oyunlarda akiyor ama siz siz olun kapatmayin biraz fazla yuklendim heralde cpu 90 derecelere cikti telefon reset atti ama ucaktan inip jete binmis gibi oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanku42

Arkadaslar telefonda thermal throttlingi kapattim. Oyunlardaki performans dusuklugu sifira indi. Telefon oyunlarda akiyor ama siz siz olun kapatmayin biraz fazla yuklendim heralde cpu 90 derecelere cikti telefon reset atti ama ucaktan inip jete binmis gibi oldum.

saçma bi tespit olmuş.G2 yi kasacak oyun çıkmadı daha.şuana kadar epey oyun yükledim ama en fazla zorlayan HAY DAY diye bi oyun oldu oda sıcaklık yüzünden zorlama yani.takılma donma vs. katiyen olmadı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/mobil-kart-okuyucu-micro-mikro-usb-galaxy-tab-123539313

Bu sd kart okuyucu lg g2 için uygun mudur? Buna benzer bir ürün deneyen var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/micro-usb-otg-kart-okuyucu-mikro-usb-otg-host-121881363

bu daha pratik tavsiye ederim.

Teşekkürler yanıt için,
    Verdiğiniz linkteki micro sd card için sanırım. Bana fotograf makinesinde kullandığım sdhc kartı okuması için gerekiyor.
    Bunun için bildiğiniz pratik birşey var mı?

Foto makinesinde de adaptoruyle micro sd kullanabilirsiniz. Ama elimde sdhc kart var derseniz o baska.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okan9455 kullanıcısına yanıt
    merhaba okan dostum,
    Şarz cihazım yavaş şarz ediyor diye isyanlardaydım.Şimdi iş yerine getirdim burda normal şarz ediyor.Bu neden olabilir bi fikrin var mi?

• nazlı41 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler cevap icin

• eyvallah cevap icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

merhaba okan dostum,
    Şarz cihazım yavaş şarz ediyor diye isyanlardaydım.Şimdi iş yerine getirdim burda normal şarz ediyor.Bu neden olabilir bi fikrin var mi?

hocam onun cihazla ilgisi yok sanırım, elektrik akımıyla ilgisi var. Mesela telefonu pcden şarj ettiğinizde uyarı veriyor akım az olduğu için yavaş şarj olacak diye. aynı olay
  • egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba 3 lü prizden olabilir demiştiniz telefonu evde farklı bir prizden şarj ettiniz mi yine yavaş mı dolduruyor

• 
Sayfa: önceki 37983799380038013802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.