Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3803. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38013802380338043805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: necroph

quote:

Orijinalden alıntı: yaseka61

quote:

Bende aldım bi tane g2.Yanlız telefonu biraz kurcaladıktan sonra parlaklığı full e getirmeye çalıştım aşırı ısınmadan dolayı yapamadı,flaşı açmaya çalıştım açtı ama bazen kapandı ısınmadan dolayı.Normal midir bunlar?Bir de sim kartı takamadım iğneyi o deliğe sokuyorum hiç birşey olmuyor

Isınmadan dolayı demesi normaldir. Bende de oluyor. Sim kart için de o deliğe sokunca biraz ittirin çıkar zaten

vay arkadaş bir türlü çıkartamadım şu sim kart yuvasını..iğneyi sokuyorum ittiriyorum da kaç kere denedim hiç bir hareketlilik yok

Kutudan çıkan iğneyi ilgili deliğe ittirmenize rağmen sim kart slotu yerinden çıkmıyorsa o kısımda bir arıza olması yüksek olasılık.
  • quote:

quote:

quote:

Bende aldım bi tane g2.Yanlız telefonu biraz kurcaladıktan sonra parlaklığı full e getirmeye çalıştım aşırı ısınmadan dolayı yapamadı,flaşı açmaya çalıştım açtı ama bazen kapandı ısınmadan dolayı.Normal midir bunlar?Bir de sim kartı takamadım iğneyi o deliğe sokuyorum hiç birşey olmuyor

Isınmadan dolayı demesi normaldir. Bende de oluyor. Sim kart için de o deliğe sokunca biraz ittirin çıkar zaten

vay arkadaş bir türlü çıkartamadım şu sim kart yuvasını..iğneyi sokuyorum ittiriyorum da kaç kere denedim hiç bir hareketlilik yok

hocam tepedeki deliğe iğne sokmuyorsunuzdur inşallah =))
  • SayK0-92 kullanıcısına yanıt
    düşmesi normal diyorsunuz yani :) bende bi aralar düşmüyordu da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CsMaNiA

quote:

quote:

quote:

hocam tepedeki deliğe iğne sokmuyorsunuzdur inşallah =))

yok ya :) yaptım sonunda
  • aynen bendede beyaz renkte çok dikkatli bakılırsa çizgiler belli oluyor.diğer renklerde sıkıntı yok.ekran kapalı iken ekrana direk bakınca çizgiler belli olmuyor ama yatay bir şekilde bakınca çizgiler belli oluyor.buda zaten bir sorun değil panelin yapısıyla ilgili dert etmeyin.
  • İstanbul bilişimden almayı planlıyorum 1280 tl telefon 70 tl de cepkask 1350 tl olucak.İstanbul bilişim nasıl alan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kervan deniz

128 kb çıkartıp kullanıyorsan ve düzelmediyse bir arkadaş root sayesinde bir yolunu bulmuş ona bakmanı öneririm.

64 kblık eski hattımı kestirdim onu kullanıyorum root işlerinden anlamam daha yeniyim ilk android telefonum
    bugün sabah tekrar lg ve servisi arayacağım umarım bi çözüm yolu bulunur.Ayrıca bu hepsiburadanını müşteri hizmetlerine nasıl ulaşıcam arıyorum ama ulaşamıyorum.Ayrıca benim gibi hepsiburadadan alan varmı varsa özel mesaj atabilirlermi ürünün garantisiyle ilgili bazı sorularım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donatello96 -- 14 Ağustos 2014; 2:12:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

Merhaba dun lg g2 aldim lg turkiye logolu kapali kutuda. 406k serisi yani 2 ay once haziran ayinda uretilmis. Kitkat yuklu geldi bu serise kronik bi hata varmi yoktur insallah

Şu seride şu sorun, bu seride bu sorun vardır gibi bir olay yok, o konuda rahat olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 14 Ağustos 2014; 2:01:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İOS takı gibi watsupp, SMS veya cevapsız çağrı ları direk görüp açabileceğim bir screen lock programı varmı acaba?

• Arkadaslar ana menude bir sayfadan baska bir sayfaya uygulama tasimak cok zor oluyor uygulamaya basili tuttugumda surekli sayfa degisiyor ve istedigim sayfaya uygulamayi atmak cok cok zor oluyor.bunun cozumunu bilen var midir neden oluyor bu?tesekkurler.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Evet elimde 32gb sdhc var.

• quote:

Orijinalden alıntı: SayK0-92

Daha öncede sormuştum ama net cevap alamadım 4.2.2 den 4.4.2 ye geçince batarya performansı düşüyormuş aslı var mı arkadaşlar?

Edit:Gece 50% de bıraktığımda sabah 8,9 civarlarında %2-3 düşüyor 4.4.2(Kitkat) ta durum nedir?

http://blog.gsmarena.com/lg-g2-kitkat-battery-test/
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Evet elimde 32gb sdhc var.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-usb-otg-kablo-micro-card-reader-121920327

evet bu işinizi görür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkür ederim söylediklerini dikkate alıp g2 alacağım bende
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Evet aynısı için sipariş verdim bu sabah. Teşekkürler yardımlarınız için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslı var Bariz bir şekilde pil daha az gidiyor. 4.4.2 kurduktan sonra hard format atmıştım. Benim gördüğüm farklar:

- Batarya daha az gidiyor
    - Daha akıcı çalışıyor. 4.2.2 de bazen küçük takılmalar olurdu, 4.4.2 de yok.
    - GPS bariz bir şekilde iyileşti. 4.2.2 ye göre çok daha hızlı bağlanıyor.
    - Isınma problemi ortaya çıktı. Sadece internette gezince bile eskisine nazaran epey ısınıyor.

Genel olarak 4.4.2'den memnunum. GPS'e hızlı bağlanması bile yeter benim için. Pili de yoğun kullanırsam bir günü çok rahat çıkarıyor. Standartım 2 gün (45-50 saat). 4.4.2 de maximum 72 saati gördüm 3 küsur saat ekran süresi ile. 4.2.2 de 4 günü görmüştüm
  • Okan9455 kullanıcısına yanıt
    çoğu kişide var , belki de hepsinde var kullanan kişiler dikkat etmiyor da olabilir. siz nereden almıştınız cihazı garantisi kimdeydi ?
  • bugün yarın g2 alacağım nerden almamı önerirsiniz n11 markado veya teknomarketler mi (şarj cihazı tr uyumlu olsun istiyorum garanti de sıkıntı olsun istemiyorum.)
  • evet kullanan kişiler dikkat etmiyor.teknomarketlerdeki g2 leride inceledim hepsinde vardı.ama bazılarında cidden çok zor görünüyordu dikkatli bakmak gerekiyor.telefonu n11.com dan aldım ve delta servis garantili.
  •  LG G2 ANA KONU
     LG G2 ANA KONU
     LG G2 ANA KONU

12 ağustos 23:11de vermiş olduğum sipariş elime ulaştı. Gittigidiyordan aldım. Kılıf orjinal tamamen, yanında dokunmatik kalem ve 2 adet ekran koruyucu hediyesi vardı. Ücretsiz kargo ile birlikte 30tlye aldım.
    Tavsiye ederim. Aynı satıcıdan aldığım linki pm olarak atarım dileyene

Şuan için tek sorun, kılıfı telefona taktığımda üzerinde bulunan jelatini hava yaptı onun sebebide zamanında acele takmıştım tam ortalamamıştım, kısa zamanda kutudan çıkan jelatin ile düzeltirim
  • 
Sayfa: önceki 38013802380338043805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.