Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3617. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36153616361736183619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanan arkadaşlar G2 alınası bi telefonmu? Performans olarak çok övüyorlar donanım da o kadar iyimi ? Servis olanakları falan nasıl ?
  • Arkadaşlar, telefonun kendi programı ile video izlerken ilk 1-2 sn ses gayet yüksek iken daha sonra kısılıyor. Ancak, farklı bir video oynatıcı programda izlersem ses gayet yüksek çıkıyor. Sorun ne olabilir?
  • Arkadaşlar, çektiğim videoların hepsi odak özürlü. Bunun bir çözümüğ yok mu mod falan. telefonum rootlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmoodreyz

Kullanan arkadaşlar G2 alınası bi telefonmu? Performans olarak çok övüyorlar donanım da o kadar iyimi ? Servis olanakları falan nasıl ?

Servise yolum düşmedi. ama alınası bir telefon.

Elite ile g2 arasında kaldıysan g2 hocam. elite ALINMAMALI-ALMAYIN GM
  • Elite değil de S4 ile arasında kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmoodreyz

Kullanan arkadaşlar G2 alınası bi telefonmu? Performans olarak çok övüyorlar donanım da o kadar iyimi ? Servis olanakları falan nasıl ?

Telefonu servise yolladim. 1 hatasi duzeldi 3 hata ile geldi. Hatta dun Candy Crush oynarken telefon kilitlendi ve reset atti. Sanirim cok ısındı, internette gezinirken bile 37 derece oluyor telefon. Servise gitmeden once 30 dereceydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 Kullananlar Cevaplarsa Sevinirim

Apple 5s ile G2 arasında kaldım ne yapsam bilemedim. G2 1 sene kullanımdan sonra yavaşlıyor diyorlar öyle mi? Yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theasus

quote:

Orijinalden alıntı: heymanberry

Arkadaslar telefonum gece titresimdeyken sabah kendi kendine sesli moda geciyor. Bunu nasil duzeltebilirim ?

Aynı sorun bende de var kardeş kimse çözüm yazmıyor herhalde yeni bir güncelleme gelene kadar bu problemle yaşayacağız

bunula ilgili bi arkadaş daha konu açmıştı. orda da yazdım, bende de oldu ayarlarda ses sekmesinde sessiz mod altında sessizlik zamanını ayarla var onu açtım kapattım daha sonra hiç olmadı.
  • Beyler 2 tane Nillkin kılıf alacağım satan var ise görüşelim. yahut nerden alabileceğimi bilen biri söylerse oda makbule geçer.

• Android L klavye...

• dimsag kullanıcısına yanıt
    Aynı problem bende de var hocam düzeltebildiniz mi. Sadece sanal tuşların orda var iki nokta şeklinde. Ama sürekli olmuyor.
  • Ya 1 aydır kullanıoyurm denemek fırsat olmadı. Memleketdeyim bilgisayar yok o yüzden

Telefondan çektiim videoyu pcde izlerken yatay çıkıyor. Dik çıkması için dik mi çekicem. Yada kaliteyi bozmadan bilgisayarda nasıl döndürürüm videoyu
  • Arkadaslar cep telefonu anketine 30saniyenizi ayirip,tek bir soruya cevap vermenizi rica ediyorum..Tesekkurler..

http://anket.uludagsozluk.com/s/6897/

• Çağrı ekranı geç gelmesi ve kendi kendine sessize alması sorunu olmayan rom hangi acaba arkadaşlar. Almanya 20d iyi midir.

• Ekrana geç gelme sorunu vardı ben kullanırken ama çok rahatsız etmiyordu. Kendi kendini sessize alma vs. farklı stabilite yoksunu durumlar hiç olmadı. Almanya 20D stok rom kullanmak isteyenlere tavsiyemdir
  • Akilli saat almayı dusunuyorumda LG g watch beklesem mi yoksa şarjı daha uzun dayanan Sony smartwatch 2 mi alsam Sony akilli saatini kullanan varmı LG ile tam uyumlu çalışıyor mu

• daha önce sormuştum ama tekrar sorayım samsung s4 de kullandığım shealth adımsayar programı g2 de çalışmıyor bunu çalıştırmanın bir yolu varmı yosa muadili nedir

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Burdaki urunun garantisini.hangi firma veriyor?http://m.n11.com/lg-g2-d802-cep-telefonu-32gb-P23441565

Web sitesinde "teknolojial" olarak girmişler, ne olduğu belli değil..
    Bende 2 gün önce alırken karşılaştırmıştım..
    Firmadan firmaya garanti farkı olur..Çünkü ithalatçı firma garantili alıyoruz..
    Bu yüzden 50 tl farkla kliksadan aldım..Kargoda ücretsizdi..Ordanda biraz fark kapanıyor..
    Kliksanın ne olduğu belli en azından..Orayı tavsiye ederim alacaksan..

Aslında biraz da şans..Nette araştırınca her firmadan her türlü sıkıntıyı yaşayan insan var..
    Biraz da kısmetli olmak lazım..Yine de iyisini seçmeye çalışıyoruz..

Cumartesi akşamı sipariş verdim..Bu sabah ancak kargolandı..
    Gelince bakacağız artık kısmetimize..
  • Arkadaşlar Ebay'dan g2 için mıknatıslı quick window kılıf aldım. Akıllı pencere çalışmıyor, tepki vermiyor... Ayarlarda bir sorun yok, sizce sebebi ne olabilir?
  • Arkadaşlar iphone'daki gibi doğrudan türkçe karakterlerin olduğu bi klavye yükleyebilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 36153616361736183619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.