Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3189. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31873188318931903191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yotube engelli oldugu icin diyor telefonda dns veya vpn acip deneyin duzelecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Yotube engelli oldugu icin diyor telefonda dns veya vpn acip deneyin duzelecektir

Anladım ama neden ios da sorun yok. Çok saçma

• poten_za kullanıcısına yanıt
    apple guncelleme verıp dnslerı degıstırılmıs bı app olarak degıstırmıs olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

apple guncelleme verıp dnslerı degıstırılmıs bı app olarak degıstırmıs olabılır

Evet olabilir

• Allahın izini ile kismetse yarın lg g2 beyaz 16 gb alıp bu konuya sık sık fikirlerimizi yazarız bu arada
    2 aylık 1000 tl ye alacağım turkcell cihazı fiyat iyi midir sizce arkadaşlar telefonun kozmetigi 10/10

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar g2 için kılıf alacağım ama markasını hatırlamıyorum saydam bir kılıf tanıtım video su çekmişler motosikletin arkasına kılıflı telofonu bağlayıp cekiyorlar sonra kılıfı cıkardıklarında tel de hiç cızık yok bu kılıfın markası neydi yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

quote:

Orijinalden alıntı: szr_trace

quote:

Orijinalden alıntı: szr_trace

root yapınca knock code çalışmıyor diye yorum okumuştum, cihazınız rootlu mu bir sorun fark ettiniz mi ??

kitkat ı rootlu kullanıpta konu hakkında bilgi paylaşabilek var mı

Az önce ROOT'ladım telefonu V20D Knock Code çalışıyor sorun yok

Hangi romu kurdunuz ingiltere mi almanya mi. birde hangi yontem ile rootladiniz. Yarin ilk isim sizin romu kurmak olucak. Bari bu aksam indireyim
    Tsr

• ek güncelleme gelcek mi acaba hata düzeltmeleri filan 4.4.3 yada gelecekmi
  • TeksasStyLe kullanıcısına yanıt
    2.EL için yüksek gibi geldi bana. Deneyimli arkadaşlardan fikir alın araştırın. Şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

quote:

Orijinalden alıntı: mosef

Yükledim dün gece 20d ingiltereyi. Şarjı sabah fulledim akşama bir fark varsa yazarım. Onun dışında arama ekranının geç düşme sorunu çözülmüş, knock code gayet kullanışlı, hoşuma gitti. Bunlardan başka bir fark göremedim.

Teşekkürler hocam.

İngiltere 20d romunda sorunlar çözülmüş mü hocam? Ekranın geç gelme sorunu özellikle sinir bozucu:(
    bir de batarya performansı nasıl?

• szr_trace S kullanıcısına yanıt
    Almanya V20D Open rom var,http://pastebin.com/RBHHCtvH bu linkte inceleme yapin adimlari takip ederek rootlayabilirsiniz sorumluluk size aittir son noktada Takildiginiz yerleri sorabilirsiniz

• Play store dan thor u indirmek istedim cihaziniza uygun değil diye bi hata geldi. Bi ththoru bile oynayamayacaksak bu telefona neden 1800 saydik?

• quote:

Orijinalden alıntı: pirlantacocuk

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

şeytan diyor g pro romu yükle root atıp..

bizim dist. garantililere 10C den sonra D-E-F-G diye güncelleme gelmediği için 20B nin üstüne de C-D diye güncelleme gelmeyecektir diye düşünüyorum..

ölme eşeğim ölme moduna girdik yine..

Önce 10b geldi türkiyeye ben türkiyeye geldikten 1 ay sonra aldım. Sanıyorum siz geç aldınız ondan 10c li gelmiş olabilir. yani benim tahminim 20b den sonra 20c gelir sonra destek kesilir

teknosaya 2. parti geldiğinde almıştım 1800 e 32gblik modelinden..

10b yüklüydü, 10c güncellemesi ni ve kitkatı aldım.

çok güncelleme delisi değilim, ama ekran geç açılma, kameradaki odaklama sorunları giderilip adam gibi bir güncelleme gelse iyi olacak,
    zaten yakında rootlayıp rom rom gezerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosef

Evet haklısınız 20d ingilterede düzelmemiş arama ekranının geç düşme sorunu. Almanya 20d nasıl?

Ekleme: ilk bir heyecanla düzeldi sanmıştım

slm,
    ingiltere 20 D 32 gb bulumadım, link var mı sizde,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

Çağrının ekrana geç düşmesini avea müşteri hizmetleri hallediyor.Birkaç dakika beklettiler ama sorun çözüldü teşekkürler avea.

Nasıl yaptılar anlatırmısınız hocam.
  • Arkadaşlar rehberdeki kişilere resim yükleyemiyorum bi yardım.kitkattan sonra böylemi oldu acaba.
  • -SoloTurk- kullanıcısına yanıt
    :/ içime kurt düştü şimdi pahalı mi gerçekten bu fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MGM Barut M kullanıcısına yanıt
    Bugün ekledim hocam bir sorun çıkmadı. Kit kat kullanıyorum. Galeriden resim seçeneklerindenmi eklemeyi denediniz rehberdenmi ?
  • slm kitkat ta

LMT, G2 Settings,G2 Xposed, GravityBox, texdroider DPI gibi programlar çalıyor değil mi ?? Özellikle LMT benim için önemli....

tam makineyi istediğim şekle getirmiştim, Kitkat yüklicez diye bozmasak bari..

ingiltere 20d yüklemyi düşünüyorum, fakat 32 gb ilk olanının linkine ulaşamdım
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Bugün ekledim hocam bir sorun çıkmadı. Kit kat kullanıyorum. Galeriden resim seçeneklerindenmi eklemeyi denediniz rehberdenmi ?

rehberden hocam.
  • 
Sayfa: önceki 31873188318931903191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.