S

Yüzbaşı
01 Şubat 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bir arkadaşım oğlu için meşhur "hayvan çifliği" kitabını almamı istedi bende kitapcıya uğramadan önce internetten bakayım dedim; 20 çeşitten fazla basımı mevcut kitap boyutu hemen hemen aynı olmak şartıyla 56 sayfadan 160 sayfaya kadar muhtelif sayfa sayıları mevcut cevirmenden veya yazı fontundan bu kadar fark olurmu? sonra bir kaç kitaba daha baktım özellikle cok bilinen kitaplara, hepsinde aynı durum var. peki bunun orjinali hangisi

Merhaba

2.5 inç lik hardiski usb üzerinden bilgisayara bağlarken hdd kutu kullanmakla usb sata donüştürücü kablo kullanmak arasında fark varmı??

Merhaba...

75 inç tv almak istiyorum ama forumu okuduğumda illa 100hz olsun altı olmaz diye bir fikir var ama 100hz lik tv en az 17-18 bin tl 50 hz lik tv ler 7-10 bin tl arası değişiyor. şimdi bu 100hz olayı olmazsa olmaz mı mesela 50 hz tv alanların yorumlarına bakıyorum çoğu cok memnun ürüne 5* vermiş tv yı çok beğenmişler ama foruma geldiğimde bu büyüklükteki 50hz tv ler çöp muamelesi görüyor 55inç üstü illa 100 hz olsun diyor sizce aradaki fiyat farkı na gerçekten değecekmi 100 hz daha iyi tamam ama....

gecen MM da 70 inç lg kampanyası vardı LG 70UN71006LA yi sihirli kumandayla beraber 6999 tl ye sattılar ama bu formu okuduğumdan sanki rezalet bir tv alacağım hissiyle almadım zaten yarım saat sonra tükendi ( mağzada git gör kıyasla demeyin bu maalesef mümkün değil)

intelin apu lu işlemcilerinde cpu dan kısıntı yapmadan yanına igp yı ekliyor 10 nesildeki gibi, peki amd niye apu lu işlemcilerin cpu mhz sini ve cache bellek miktarını değiştiriyor ticari bir kaygımı yoksa teknik nedenlerden dolayımı??

Merhaba..

farklı yerlerden (aynı marka model, hız, cl olmak şartıyla şartıyla) tek tek 8gb ram almakla ikili modul almak 2x8 arasında fark varmı

ikililerin tek tek alınan ram a üstünlüğü varmı???

mate 20 lite arka kapak soyuldu kendiliğinden düştü bende yeni kapak alayım dedim aldım ama lensleri tam yapıştırıken kırıldı cok narin bir şey tekrar kapak siparişi verdim yeni kapağı taktım bu sefer cok dikkatlıyım en son tel masaya koyup tam oyursun diye hafifce batırınca yine kapka kırıldı 3. sipariş verdim bu sefer muthiş hassasiyet içinde taktım ama 2-3 gün sonra bir baktım yine catlamış nasıl olduğunu anlamadım bile.

kendi kapağını yaklaşık 2 yıl pek sorun olmadan kullanmıştım acaba aldığım kapaklar orjinal olmadığı için mı bu kadar cabuk kırılıyor, orjinal kapağı nerden bulabilirim bulunduğum yerde resmi servisi yok bıktım artık servise götürecem ama o da resmı değil servisim diyen adam bildiğin her tel tamır eden telefoncu yine bana aynı kapaktan takıp gönderirse ne anladım bu işten

arkadaşlar kapak olayından bıktım bir yardım edin lütfen tavsiyeniz nedir orjinal kapak satan online alabileceğim yer varmı...

huawei nin arka cam kapak olayı çok kötü takıp cıkarmak mümkün değil teefonun pilini bile değişirken arka kapağında değişmesi gerekiyor herhalde, yapıştırıyorsun ve tekrar sağlam cıkarma şansın pek yok huawei alırken bunu göz önünde bulundurun

sitede fiyatlar cok makul ama güvenilirliği nedir eğer varsa alış veriş yapanlar tecrübelerini parlaşırsa sevinirim, site hala aktif mi anlamadım?

daha doğrusu amazon prime gaming te oyun oynayamama prime üyeliğinden giriyorum oyunun indir ve oyna seceneğini tıklıyorum amazongamesetup.exe diye program indirmemi vu kurmammı istiyor bu dosyayı ındirip kuruyorum ama oyunu nasıl oynayacağım bilmiyorum masaüstünde amazongamesetup ıkonuna tıkladığımda hiç bir şey olmuyor bir türlü oyuna giremiyorum. ne yapmam lazım biri ayrıntılı anlatsa minnettar kalırım....
Sharp SJ-XG740G buzdolabı almayı planlıyordum ama sharp ın satıldığı hatta vestel üretimi olduğu (2014 de üretim lisans anlaşması yapmışlar türk ve avrupa pazarına beyaz eşyayı shap lisansıyla vestel üretecekmiş) 2015 sonrası shapların aynı siemenslerde olduğu gibi eski kalitesinde olmadığına dair bilgiler paylaşılmış siz bu konuda ne diyorsunuz alternatif olarak Samsung RB50RS334SA almak istiyorum ama kafam karışık sizce hangisi
büro da kullanmak için mini buz dolabı almak istiyorum öncelikle memnun kaldığınız tavsi edeceğiniz marka model varmı
ben en uygun ve iyi olarak Altus AL 305 A+ düşünüyorum buzluğu yeteri kadar donduruyormu mesela buz yapıyormı ses düzeyi nasıl veya bir üst modeli olan Altus AL 306 A+ mı alsam daha mı iyi olur karlanma olayı cokmu veya vestelin Vestfrost VF 90 A+ modeli var öneririmisiniz....
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 509
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 119.281 (Bu ay: 325)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 46 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.