Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU] (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
138
Favori
998.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Arkadaşlar TV lm 660s. Kanalların hepsini tarattim buldum. Kanal düzenleme ye gelince 1 nolu kanala trt1 HD yerleştirmek istiyorum ama 1 nolu kanal ortada yok. 1 e basınca radyo daki 1 numaralı kanala geçiyor. Kanal düzenleme de ise 1 nolu kanal listede yok. Böyle bişey le karşılaşan var mı.

Aynı durum bende de var ve nedenini hiç anlamış değilim araştırıyorum.
  • kanal numarası değiştirip 1 yaptığınızda olması lazım mesela trt1 için seçin sarı tuş ile 1 numarasını atayın olması lazım
  • mesela hometech uydular güncel kanal listesi vermiş sitesinden usb den yükleniyor lg de niye yok acaba
  • Tv yi aldığımdan beridir diğitürk kullanıyordum kendi uydusunu kullanmak zorunda kaldım ama bir türlü kanal çıkaramadım CI MODÜLÜ YOK GİBİ BİR yazı cıkıyor yardımcı olabilecek olan ?
  • TV LM660S. Diseqc ile Türksat, Hotbird izliyorum. Hotbird'den bi kanal açıp tekrar Türksat'tan herhangi bi kanala geçince sinyal alamıyor. Benzer problem yaşayan var mı birden fazla uydu ile kullanan? Bu sorun hep vardı, hiçbir versiyonla da düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeosman -- 13 Ekim 2014; 12:46:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Tv yi aldığımdan beridir diğitürk kullanıyordum kendi uydusunu kullanmak zorunda kaldım ama bir türlü kanal çıkaramadım CI MODÜLÜ YOK GİBİ BİR yazı cıkıyor yardımcı olabilecek olan ?

Ben de digitürk kullanıyorum. Ama o uyarı şifreli kanallarda çıkıyodu diye hatırlıyorum. Dsmart kanallarına bakıyor olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 21 Eylül 2014; 21:31:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Tv yi aldığımdan beridir diğitürk kullanıyordum kendi uydusunu kullanmak zorunda kaldım ama bir türlü kanal çıkaramadım CI MODÜLÜ YOK GİBİ BİR yazı cıkıyor yardımcı olabilecek olan ?

Ben de digitürk kullanıyorum. Ama o uyarı şifreli kanallarda çıkıyodu diye hatırlıyorum. Dsmart kanallarına bakıyor olabilirsiniz

Tamam hallettim arkadaşım teşekkür ederim bir şey daha soracağım çıkan kanalları bloke et gibi bir şey var ve şifre istiyor hiç değiştirmedim şifresi nedir biliyor musun ?
  • quote:

quote:

quote:

Tamam hallettim arkadaşım teşekkür ederim bir şey daha soracağım çıkan kanalları bloke et gibi bir şey var ve şifre istiyor hiç değiştirmedim şifresi nedir biliyor musun ?

4 tane sıfır olabilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

4 tane sıfır olabilir

Teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

4 tane sıfır olabilir

Teşekkürler

rica ederim

• Arkadaşlar görüntü ayarları daha önce paylaşıldı mı?

Rica etsem anlayan birisi paylaşabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

quote:

Arkadaşlar TV lm 660s. Kanalların hepsini tarattim buldum. Kanal düzenleme ye gelince 1 nolu kanala trt1 HD yerleştirmek istiyorum ama 1 nolu kanal ortada yok. 1 e basınca radyo daki 1 numaralı kanala geçiyor. Kanal düzenleme de ise 1 nolu kanal listede yok. Böyle bişey le karşılaşan var mı.

Aynı durum bende de var ve nedenini hiç anlamış değilim araştırıyorum.

LG, tv'deki uydu kısmının yazılımını bir türlü düzeltemedi. Samsung'un o kadar hoş ve kullanımı kolay bir uydu kanal menüsü var ki, LG bunlardan malesef fersah fersah uzak. Üstüne, Türksat LNB ayarlarına geldiğinizde, farklı frekansları seçmek istediğinizde tv kendine kendine kapanıp açılıyor. 2 yıldır bu sorun çözülemedi...

• quote:

Sorunu tespit ettim fabrika ayarlarina dondukten sonra kurulum yaparken uydu secerken digiturk seciyomusum yok olarak secmek lazimmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

quote:

Sorunu tespit ettim fabrika ayarlarina dondukten sonra kurulum yaparken uydu secerken digiturk seciyomusum yok olarak secmek lazimmis.

Bende kanal taşıma ile sorunu hallettim hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski tpleri nerden sileceğiz, yerini bilen varmı
  • Arkadaşlar 42lm670s TV ye bizim ufaklik bugün oyuncak helikopterini fırlattı.ekranın tamamında görüntü gitti renkli çizgiler var.Galiba Panelin değişmesi gerekecek. Bu gün servisi aradim. Panel değiştiren varmı tahmini ne kadar tutar..

• LG SERVİSİ panel degisimi icin piyasada 1600 TL Ye satılan TV Ye 2810+işçilik istedi boyle rezalet servis anlayışı olmaz.kısaca tamir ettirmeyin çöpe atin yenisini alin diyor.

• Merhaba arkadaşlar kanal kaybolma sorunu var bende LG 47LM 860 V - ZB SERİ tv de içerisinde forum dan edindiğim kadarıyla iyi kötü bir kanal ayarı yapıp tv izliyordum malumunuz star tv hd ve kanal d hd ücretli platforma geçmiş bulunmakta. Hal böyle olunca star hd ve kanal d hd ci modülü yok diyordu benimde haberin yok ücretli platforma gectiklerinden tv actim akşam işten geldim baktım yok arada sinyaller değiştiği için sinyal kaydı zannedip star tv hd frekansini internetten buldum manuel ayarlamadan sinyali girip ekledim sinyal buldu güncelle dedim ışte o an o anda tv de ki star hd 4numarali sırada idi 4numara kayboldu gitti bulamıyorum işin kötüsü kanal d hd de öyle olur kanal numarası kaybolur diye bir şey yapamadım forumu aradım taradim bir çözüm göremedim bir çözüm yolu bilen arkadaş varsa yardımcı olabilirmi

Edit : kanalları ilk arama işlemini şöyle yaptım fabrika ayarlarina döndüm manuel olarak sinyal girdim daha sonra otomatik arama ile sinyal arama yaptırdım kanallar geldi diseq a yaptım acaba bu islemlerdemi bir sıkıntı var birde kanal geçişlerinde süre uzun oluyor bazen de trt haberden trt hd ye geçiş yaptığımda falan kilitleniyor gibi oluyor 3 5 saniye bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kualabebe -- 2 Ekim 2014; 21:58:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karaumut22

Eski tpleri nerden sileceğiz, yerini bilen varmı

Sanırım silemiyoruz. Ben de aynı şeyi yapmaya çalışıyorum ama buna imkan veren bir menü seçeneği yok. Uydu/Otomatik Ayar menüsüne geldiğimizde kanalları silme seçeneği çıkıyor ama Türksat Uydu1 olarak kayıtlı ise sanırım Uydu1 ve bu uydunun frekanslarından kurtulamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 9 Ekim 2014; 20:18:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaumut22

Eski tpleri nerden sileceğiz, yerini bilen varmı
    sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 9 Ekim 2014; 20:17:08 >
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.