Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU] (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
138
Favori
998.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O dediginizide yaptim sadece uydu anten kablo sekmeleri cikiyor maviye bastigimda ise tv radyo sifreli sifresiz yereri cikiyor. Bakin resim cektim kanali ok tusuyla sectigimde bunlar silik oluyor normalde acik olmasi lazim ki yerlerini degistirebileyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gönderdiğiniz resimi ekranı tam görecek şekilde tekrar atarmısınız? akşam eve gidince kontrol etmek istiyorum. Daha sabah karıştırırken bile sizdeki gibi bir ekranla karşılaşmadım. Bende kanallar 3 satır ve sanırım soldaki kırpılan kısımdaki yazılar yoktu.

Birde tv nin modeli ve yazılım versiyonunu da yazarmısınız?
  • tv manuel aramaya girdikten sonra frekans ekleme yerine gelince reset atıyor, bunun çözümünü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

tv manuel aramaya girdikten sonra frekans ekleme yerine gelince reset atıyor, bunun çözümünü bilen var mı?

Aynı durum bende de oldu,otomatik tarama yaptım komple kendi halletti şuan sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

tv manuel aramaya girdikten sonra frekans ekleme yerine gelince reset atıyor, bunun çözümünü bilen var mı?

Aynı durum bende de oldu,otomatik tarama yaptım komple kendi halletti şuan sorun yok.

dostum aynen bende öyle yaptım ama eksik kanallar var, onları eklicem ama reset atıyor
  • quote:

quote:

quote:

dostum aynen bende öyle yaptım ama eksik kanallar var, onları eklicem ama reset atıyor

O zaman bu LG lerde genel sorun,bende birkaç kere denedim reset attı,kitlendi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman bu LG lerde genel sorun,bende birkaç kere denedim reset attı,kitlendi.

neyse dostum olmadı dabrika ayarlarına dönücem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zarinca

Bende de LGLM 760S MODELİ VAR

Bende garip bir sorun oluştu.

Türksat yeni frekans ayarlarını manuel gireceğim zaman TV kendini resetliyor gibi yapıyır vede frekans ayarı girmemi engelliyor.

Bunun sebebi ne olabilir ?

Bende de dün aynısı oldu muhtemelen yanlış yere girdiniz Uydu Ayarları kısmına girmeyin frekansı orda 9750/10600 seçili olmalı.O frekansı manuel aramaya girdim sadece Türksatın yeni frekans tanıtım kanalını buldu bende en son otomatik taramaya girip ağ üzerinden tara dedim şuan çıktı tüm kanallar.Şu videodan yaptım bende size yardımcı olabilir.

Benim soruma gelecek olursak LG 42LM615S kullanıyorum Hotbird kanallarını eklemek istiyorum fakat Türksat ile Hotbird arasındaki geçişi nasıl yapıyoruz,kumanda üzerinde göremedim.Uydu ayarlarından uydu ekle dedim 2.uydu Hotbird'i seçtim eklendi fakat ayarlamak için çıkış yaptığımda direk türksata geçiyor bunu nasıl hotbird üzerinde tutabilirim?

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Şimdi deniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliens

04.60.10 yazılımı yüklü değilse yükleyip sıfırlayın. Kanal geçişleri eskisine göre çok hızlandı. Sıfırladıktan sonra zaten televizyon sizi yönlendiriyor.

Kanal arama için de 11844 V 2222 frekansından AĞ ARAMA açık olarak tarayınca bütün kanalları bulacaktır.

Lm860v sahibiyim 04.60.05 yazılımı yüklü web sitesinde güncel yazılım bu gözüküyor 04.60.10 yazılımını nerden bulabilirim acaba otomatik yazılım güncelleme ilede bulmuyor maalesef.

• Simdi bakin ustteki resim normal kanali secmemis resim kanali tasimak icin mavi ve yanindaki q-menu tuslarinin calismasi lazim fakat kanali isaretledigim zaman alttaki resimde goruldugu gibi bu ikisi silik cikiyor calismiyor

• Bu arada ozur dileyerek tv modeli lg 42LA640S-ZA

• SIFIRDAN KURULUM

Ayarlardan tv yi fabrika ayarlarına aldım, sıfırlarken ağ kurulumunu vb de yaptı.

Oh iyiki sıfırlamışım sanki televizyon hafifledi.

Bu arada 10dan fazla hd kanalımız var artık. Favori tüm kanallar zaten hd olmuş.

Bence sizde sıfırlayın. Eski kanallar silinsin gitsin. Frekans ayarlamak zorunda kalmıyorsunuz hiç.

Sadece karmakarışık tv listesi içerisinden en çok kullandığınız atıyorum 70 kanalı seçip başa aldıktan sonra yerlerini ayarladınız mı tamam.

Resimdeki alana dikkat ettikten sonra zaten tv sizi yönlendiriyor.

Yine kafanız karışırsa, aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0CDYQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.lg.com%2Ftr%2Fsupport%2Fproduct-help%2Ffile-BD-1405339519892&ei=_wgbVKDrDOG8ygPLkIKADQ&usg=AFQjCNGElArrvsI1_6AWMrdzSdYnsZbCgg&bvm=bv.75097201,d.bGQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 18 Eylül 2014; 19:35:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

SIFIRDAN KURULUM

Ayarlardan tv yi fabrika ayarlarına aldım, sıfırlarken ağ kurulumunu vb de yaptı.

Oh iyiki sıfırlamışım sanki televizyon hafifledi.

Bu arada 10dan fazla hd kanalımız var artık. Favori tüm kanallar zaten hd olmuş.

Bence sizde sıfırlayın. Eski kanallar silinsin gitsin. Frekans ayarlamak zorunda kalmıyorsunuz hiç.

Sadece karmakarışık tv listesi içerisinden en çok kullandığınız atıyorum 70 kanalı seçip başa aldıktan sonra yerlerini ayarladınız mı tamam.

Resimdeki alana dikkat ettikten sonra zaten tv sizi yönlendiriyor.

Yine kafanız karışırsa, aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0CDYQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.lg.com%2Ftr%2Fsupport%2Fproduct-help%2Ffile-BD-1405339519892&ei=_wgbVKDrDOG8ygPLkIKADQ&usg=AFQjCNGElArrvsI1_6AWMrdzSdYnsZbCgg&bvm=bv.75097201,d.bGQ

Uğraşmaktan bıktım sadece ulusal kanal düzgün çekmiyor görüntü bulanık git-gel yapıyor, lazım olan o kanal.Otomatik güncelleme yaparken zaten soruyor ama eski kanallar gidecek liste değişecek devam edilsin mi diye o yüzden fabrika ayarlarına çevirmedim diğer tüm kanallar sorunsuz çekiyor.Acaba yinede gerekli mi fabrika ayarlarına çevirmek sorun olsa diğer kanallarda çekmezdi

• emrihak kullanıcısına yanıt
    sizin model için 04.60.05 mevcut. Söylediğim yazılım 760S modeli içindir.
  • LG LM ve 2013 serisi için frekans ekleme.

Sıfırdan kurulum yapınca bende ulusal göründü. Dur ben sıfırlamadan yapman gerekenleri yazacağım.

Şimdi eksik olan bir kanal ise eksik olan kanalın frekans vb numaralarını bulup ekleme yapacaksınız.

Ulusal Kanal

frekans 12423

Polarizasyon: v-Dikey

Sr: 27500

Nasıl eklenir, 20. saniyeden sonrasını izleyiniz.

Frekans listesi bu linkte: http://uydu.turksat.com.tr/UyduFrekans/list.php?f=tv&t=none

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 18 Eylül 2014; 21:33:54 >

• KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun var çözüm bulabilen var mı acaba? Yeni frekans ekleyemiyorum otomatik taramada bi aç kanal çıkmadı manuel olarak girmek istiyorum
  • Otomatik aramadan frekans değiştirip arama yapmak isterken tv reset atıp yeniden başlıyordu. Şimdi fabrika ayarına döndürdüm düzeldi. Şimdide kanal bulmuyor. Bugün nedir bu çile oldu.
  • Arkadaşlar otomotik aramada bazı kanalların frekansları çıkmıyor.

Yapmanız gerek çıkmayan kanalları manuel yukarıda kısa filimde anlatılan yerden girmektir.

Oradan sonra püf noktasını anlatayım.

Frekansı bulduktan sonra üzerine tıklıyoruz.

Aşağıki gibi ağ aramayı işaretliyoruz ve sinyal geldikten sonra biraz bekliyoruz günceleme çıkacaktır.

Güncellemeyi tıklıyoruz.Biraz bekledikten sonra bu frekanstaki Tv Radyo kanallarını bulacaktır aşağıda ki gibi.

Bulunan kanalları otomotik olarak Tv kanal listesine atar.

Yapmanız gereken TV de atadığı numarası beğenmediyseniz kanal yerini değiştirmektir.

En güncel ve manuel girdiğinizde bulabileceğiniz TÜRKSAT UYDU 4 A YENİ DÖENEM TV FREKANS LİSTESİ AŞAĞIDADIR.

http://www.eokul-meb.com/turksat4a.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarinca -- 18 Eylül 2014; 23:05:04 >

• Arkadaşlar TV lm 660s. Kanalların hepsini tarattim buldum. Kanal düzenleme ye gelince 1 nolu kanala trt1 HD yerleştirmek istiyorum ama 1 nolu kanal ortada yok. 1 e basınca radyo daki 1 numaralı kanala geçiyor. Kanal düzenleme de ise 1 nolu kanal listede yok. Böyle bişey le karşılaşan var mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg lm660s kullanıcısıyım bu tvlerde flasplayer güncellemesi yapabiliyormuyuz acaba bazı sitelerde ve sosyal paylaşım sitesinde videoları açmıyor...
  • 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.